Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Urbi

Dziwny ten zakład na H . T więcej ukraińców, jak polaków . Wychodzi na to , że miejscowi ludzie za bardzo nie chcą tu pracować.

czarny

ja mam honor,ale nie widze mi podobnych.

kazik

Czytam o tym sprzedawaniu:) Czyli dalej buduja rywalizacje?:):) Cale KPPD przeczytalo jedna durna ksiazke o jakies rywalizacji i to stosuja ,AMATORZY:):) hehehehehehe......

Wrw

Wiecie co , jak bym sprzedał koleżkę z pracy , to bym się zachował honorowo , czy tutaj nie ma czegoś takiego jak honor , wstyd ?.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Napalony

Ja wolę bzykanko w realu a nie przez tel. Tylko w Kaliszu są same zakonnice ...

Ciasny Wiesiek

Ludzie bardzo się szanują w tartaku ?.

brodaty Wacek

Jom tyz , ostatnio jok wrocolem z tortaku , to mi loncuch pękł , i ze zdenerwowania narobilem w pory . bmw kiedys moze zarobie bo do pomierzyna daleko , ahhhhhh.

HT

Główny mechanik nie ogarnia zakładu ,mechanicy robią jego w CH... Olewają awarie i kręcą na boku. Elektryk gania od awarii do awarii razem ze swoim przydupasem od podawania śrubokrętów. Płacone ma za godzinę a nic nie robi. Z elektryka co przyjeżdżał chyba zrezygnowali bo jakoś nie widziałem jego ostatnio w zakładzie. Co tu się dzieje ?Podstawa to dobrzy mechanicy i elektrycy żeby maszyny działały .

trhwrtbrtghrt
@HT

ty nie ogarniasz swojego mózgu idioto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tu

jak tam. ;-)

Galileo

Żałosna firma KPPD .... Zamiast XXI w to era kamienia łupanego...... Firma już się (usunięte przez administratora)Uciekają lepsi fachowcy i firma nic z tego sobie nie robi...

wrw
@Galileo

Ale przecież są ukraińcy :-).

Napalony

Kto już bzykał Kamilę ? Ja się czaje na sprzątaczkę

patka
@Napalony

Tam tez....????:)

Serce Miasta

To taka Kamilka :-) :-) ?.

Dzicz tartaczna

Ja tam tęsknię za J . F , to byli najlepsi prywaciarze, na detke się dostało i było ok , mnie się dobrze robiło za 3 zł na godzinę.

Stary Kawaler Wacek

Jaka jest atmosfera wśród pracowników w tym zakładzie ?.

Pracownik NH
@Stary Kawaler Wacek

Boska kochamy się :-) normalnie jedna Wielka rodzina.

xxx

brać sie do roboty nieroby a nie smarujecie wszystkich dookoła

tw

ar jeszcze u was pracuje? ;-)

@tw

Pracuje i nawet widać diametralnie.zmianę w zarządzaniu działem ,pytanie skąd ? Z Wielenia tyle wyniósł? W każdym nasz.razie ja wiązań ze jest dużo lepiej teraz jak kiedyś

@Olo

to co piszesz brzmi jak Z ARCHIWUM X.jest wprost nieprawdopodobne.jakos w to nie wierze ale skoro tak twierdzisz to chyba tak jest. musze zasiegnac jezyka...

@tw

Sam się dziwilem ale tak właśnie jest wiem jak było kiedyś jak był i wiem jak jest teraz zmiana Wielka . Sary powinien więcej takich ludzi ściągać s powrotem bo kilku ich odeszło i pracuje gdzie indziej a przydało by się tu teraz może coś by drgnęło a nie spójrzcie na tego małego nieroba ciekaw jestem ile stary będzie fo jeszcze tolerować.......najnowsza linia a wygląda jak lipa śmieci dyr brud i burdello tam powinien zrobić porządek stary ale słyszałem że to koledzy to i jak

@Olo

tak go chwalisz jak bys sam byl...ar :-))). zbiore troche info i wieczorkiem odniose sie do twojej oceny.

@Olo

dostalem jakies info i wychodzi na to ze troszke koloryzujesz. wg.moich informacji gdyby nie tartak to bylby dalej bezrobotnym.a ze zpd w potrzebie wiec biora kazdego. moze sie zmienil pod tym wzgledem ze bardziej uwaza na siebie,bo wie ze jak nie tu to juz nigdzie :-)

@tw

Widzisz ni tu się różnimy ty zbierasz infona ja nie muszę jestem tu od dziejów i widzę co się dzieje czy ktoś się poprawił czy robi postępy czy nie.Nie muszę jak to ty nazywasz koloryzowac zetelnie oceniam kolesia i widzę jego postępy a czy byłby bezrobotnym szczerze w to wątpię chodź uważam ze stary swojego kolesia już dawno powinien wysłać na Kuronia ten to się dopiero coda w rozwoju nie dość ze to watlej posury to jeszcze tepak tu jest się nad czym rozwodzić a nie nad ar

Stary Kawaler Wacek

Można się zesroć po starej zalewajce ? .

Ma ktoś filmik jak konus ze starym odwalali naje*bani po południu?

as

ja nie.

Wacek

Ktoś dzisiaj ubrudził toalete koło starej H .T .

lekko rozczarowany

starego omamili popaprancy i wierzy im jak bogu.niech zrobi wywiad na temat niektorych z dzialu z kluczami i srubkami

@lekko rozczarowany

To prawda zaslepiony jest klucze śrubki narzędzia i do tego gł mechanik.co nie.ma.o tym zielonego pojęcia normalnie masakra . Jestem ciekaw kiedy w końcu przejrzy na oczy i zobaczy jakimi pseudo fachowcami się.otacza....... i jak fo robią na szaro....przy byle okazji.wxciskaja.mu niepotrze nę rzeczy

Misia
@XXX

Tak tak jak już zobaczy to będzie za późno przecież dyrektor musi to widzieć i na to przyzwalac.bo przecież.jak my zwykli śmiertelnych to widzimy....... to dyrektor tym bardziej musi to widzieć pytanie kiedy pęknie i weźmie.się.wkoncu za tych laserów nie ważne czy to zstepxa czy kolega ......

WRW GANG
@Misia

A co tu będą skakać, jak w tym zakładzie ludzie nie chcą pracować :-) :-).

@WRW GANG

Był czas ze chcieli pracowali i dobrze było...... to już chyba był by czas żeby do tego wracać....

WRW GANG
@XXX

Jak by płacili jak trzeba, to by byli , a nie znaleźli ludzi ze wschodu, naprawdę żałosne, wstyd.

rrrrrrrrrr
@lekko rozczarowany

najpierw zrób wywiad ze swoim mózgiem

@rrrrrrrrrr

Tu akurat mówi prawdę przecież to widać jak nabijaja starego w butelkę przy byle okazji aby wcisnąć mu i sprzedać byle (usunięte przez administratora) nie ważne potrzebne czy nie.... tak jest główny mechanik te (usunięte przez administratora) wołowa tyle ze lepiej zna się od poprzednika na zamówieniach więc może powinien zatrudnić się jako zaopatrzeniowiec albo wziąść i doksztalcic w dziedzinie mechatroniki.......

?
@XXX

nie daje sie robic w balona.to jego atut. chociaz szkoda ze nie goni ich bardziej,bo jeden dalej udaje swieta krowe...mysli ze mu wszystko wolno. dalej mysli jak tu sie ustawic dobrze do dyrekcji(niezaleznie kto rzadzi)...................

V
@rrrrrrrrrr

Oj. chyba zabolało.Czyżby pozjadanie wszystkich rozumów to zamało?Weź się za prace!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski