Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Stary Kawaler Wacek

Czemu w tartaku nie ma ładnych dziewczyn , chodzi mi na produkcji ?.

rodzynek z działki

wodz wie jaka ma zaloge i musi tak byc.ma to w (usunięte przez administratora) max zysku min nakladow i tak jest.wycisnac szaraczka do granic mozliwosci za free...

HT

Słyszałem, że nasz cudowny główny mechanik odziany w skórę niczym kowboj na żelaznym rumaku chcę robić porządki na zakładzie . Szkoda tylko że dyrektor z żonka mają klapki na oczach i nic nie widzą .....albo nie chcą widzieć . W tym zakładzie nie będzie dobrze skoro nic się nie mówi bo to kolega . Po pracy niech się liżą ale w zakładzie powinni wszyscy robić to co do nich należy . Nie powinno być wyróżniania kolegów. Ta sytuacja robi się chora. Co to za zakład jak jest awaria a mechanicy czy elektryk mówi że to pier...li. bo skończył zmianę . Chcecie żeby było lepiej to ruszcie swoje szanowne 4 litery i zacznijcie robić . Nie będziecie narzekać wtedy że przyjeżdżają firmy zewnętrzne i naprawiają . A co do firm które przyjeżdżają ....oni przyjadą jak ci mechanicy lub elektryk i naprawiają bo im zależy na tym żeby to działało . Nie mają płacone za (usunięte przez administratora) lanie się , tylko za naprawy . A widzę że parę osób zaczyna im w tym przeszkadzać ......to tyle na dziś .

@HT

A mnie to tam wisi , niech przyjeżdżają firmy zewnętrzne, stać ich na to . Lepiej by było, jak by płacili zwykłym pracownikom z produkcji, nie przeżywaj.

TIR

Czy wszyscy fadromiści to dorobkiewicze w tej waszej firmie ?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Chojeńska kasta

Słyszałem, że stary robi przy traku , prawda to ?.

Iga...

A czemu ten młody człowiek co ładuje samochody kulał ostatnio???

@WRW GANG, nie pytam ze względu na siebie, a na inne osoby, które są zainteresowane zatrudnieniem w KPPD Szczecinek. Robię to, ponieważ należy to do moich obowiązków moderatora forum. Z tego też względu @napalony, Twoja propozycja nie jest tutaj na miejscu.

@Karolina

No to już napisałem, że do desek nie polecam , chyba że ktoś musi .

Czyli jednak istnieje szansa @HT dochodowej pracy w KPPD Szczecinek? Wcześniej inni użytkownicy twierdzili inaczej, więc na pewno dla innych poszukujących pracy dobrze byłoby wiedzieć, czy jednak mogą liczyć na jakieś sensowne zatrudnienie.

@Karolina

A napisz na jakie stanowisko ty chcesz iść, bo do dech to raczej nie ma sensownego zatrudnienia .

HT

Witajcie. Jak idzie remont? Mechanicy w końcu wiedzą co mają robić nie to co kiedyś . Jeszcze żeby elektryk chciał normalnie robić to i zakład by był do porządku doprowadzony. Jedynie mechaników zbyt mało jest a za dużo pracy . Pozdrawiam

@HT

No przecież mechanik to nie złe stanowisko, źle nie płacą. Więc nie powinien być problem kogoś zatrudnić, to nie do dech .

@Chojeńska kasta

Ale jakoś brakuje i nikt nie chce przyjść . Elektryk też jest jeden na zakładzie a to nie mały zakład .

@Ktoś, to ja to w takim razie KPPD Szczecinek, reguluje na umowie? Jeśli są takie dni pracy, to przecież pracodawca jakimś zapisem rozwiązać to musi bo inaczej jest to niezgodne z kodeksem pracy oraz z kodeksem cywilnym.

Napalony
@Karolina

Witaj Karolinko. Może się spotkamy któregoś wieczoru?

Ale w takim razie to pracodawca zmusza pracowników do takich długich dni w pracy? Jak to wygląda w praktyce?

Ktoś
@Karolina

W praktyce jest tak że nie dostaniesz podwyżki.Miłościwie nam panujący powie Ci że przecież możesz robić nadgodziny ile tylko chcesz.Bo przecież przez regulaminowe osiem leżysz w pracy a nie zap... jak dziki.

@Ktoś

A w szczególności ci którzy tu mają dobrze , tak powiedzą, bo sami po 2 tyś mają , tak można palić wrona .

@Karolina

Swojego czasu chcieli, zeby S . H robiła po 10 godzin , ale się nie zgodzili .

@nowypracownik, czy narodowość coś oznacza? Przecież Ukraińcy są takimi samymi pracownikami jak Polacy i w żadnym wypadku nie świadczy to negatywnie o KPPD Szczecinek, że ich zatrudnia. Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby odnieść się do sytuacji w firmie?

Kaziu W
@Karolina

Z całą pewnością firmie się to opłaca ukrainiec bedzie za 2 tyś robił po 16 godzin dziennie a polak nie i przez ukraińców nie ma co liczyć na podwyżki no chyba ze bedziemy też robić po 16 a życie rodzinne bedzie się odbywało w niedziele i w nocy .

@Karolina

Jak negatywnie nie wpływa, zapłacili by z 10 na godzinę, to myślę żeby ludzie byli nasi . Według ciebie to jest poważne . Z jednej strony my też wyjeżdżamy na zachód , i tam gdzie nie chcą robić francuzi , anglicy ?. Dziewczyno , tam gdzie dobrze płacą, to najczęściej nie ma miejsc w przyjęciach, ludzie są swoi , ludzie chcą pracować . To tak mniej więcej, jak byś poszedł do opieki i dają ci byle co .

@Kaziu W

No nie do konca , nawet Ukraińcy po 16 godzin nie chcą pracować , np ci ze starej hali, wychodzi codziennie pracowanie przy traku , podniecają się metrami , cisną , a wiadome jest , że przedewszystkim chodzi o normę . Którą trzeba wykonać przez 8 godzin , jak by nie była wyrabiana , to by samochody nie doczekały się na materiał .

Nowy pracownik

Nic się nie dzieje na tym forum, a zadałem pytanie ?.

Robiłem tu i żałuję
@Nowy pracownik

Bo nikt tu nie chce pracować. Ludzie robią tutaj, bo muszą. Gdyby otworzyli jakiś nowy zakład w tej dziurze to w tartaku dogadałbyś się tylko po ukraińsku. Jorki to kawa (usunięte przez administratora) cwela, nieroba i tumana. Przez tego mniej niż pół główka ludzie nie chcą pracować. Odkąd zarządza nową linią to taki tam syf i smród, że człowieka odrzuca. Kiedy stary w końcu przejrzy na oczy i go pogoni w pi.zdu. Do niczego się ten kurdupel nie nadaje. Gdzie on chce znaleźć pracę jak go pogonią? Na godzinki jedynie, chociaż założę się, że nawet trzymać mietły nie umie. Ma szczęście, że chodzi po Kaliszu z dzieckiem i kobietą, bo już dawno byłby na długim zwolnieniu lekarskim. Ale chłopaki już się na niego szykują. >:]

@Robiłem tu i żałuję

To prawda co piszesz .

@Wrw gang

A swoją drogą, znaleźli nowy sposób ukraińcami . Ciekawe co to by było, jak by ich nie było, trzeba by było głębiej sięgnąć do kieszeni :-).

@Robiłem tu i żałuję

Sama prawda , co napisałeś , z tym , że nikt tu nie chce pracować.

Napalony

Jedna laseczka zaliczona na zakładzie czas na drugą ????

Nowy pracownik

A możesz mi ktoś napisać czemu tak dużo ukraińców w tym zakładzie, a gdzie polacy . No na starej hali , może więcej jak pół zmiany ukraińcy, to jest normalne . Gdzie są inni ?.

Co tam słychać na stare hali , pozmieniali się ludzie ?.

xxx

dalej sinogal

Czy ktoś z obecnych pracowników może opowiedzieć coś o warunkach zatrudnienia w firmie? Jak wyglada atmosfera? Te dwa aspekty są kluczowe w ocenie, czy warto aplikować na ewentualne oferty pracy.

Chojeńskie Serce 1910
@Karolina

Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.

Chojeńskie Serce 1910
@Karolina

Jeżeli chodzi o atmosferę, to lipa a, a o warunki zależy jakie stanowisko.

Brodaty Wacek

Jom byl na turnieju wczoraj i przegrolismy 3 : 0 spocilem sie jak swinia lepiej mnie strzelanie z ucha jak gronie no boisko a pozniej jom sie najodl i nachlolem i mnie teraz (usunięte przez administratora) trzymać tydzen czasu toki mom lep .

WRW

Coś nie ma o czym pisać , nuda.

Forum umarło ????

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski