Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

oflis

tesknicie za rr bo kaska sie skonczyla.hahahaha

@oflis

Czy tęsknimy za nim za nim jak za nim ale za tym jak prowadził hale a co w tym złego ze dbał o swoich pracowników wkoncu każdy z nas pracuje po to żeby zarabiać i dobrze się czuć w pracy a nie jak teraz jeden wielki (usunięte przez administratora) i brak wiedzy przez ale kierowników

Władcy Miasta Włókniarzy 1910.

Pracują, bo muszą .

XXX

To nie do końca jest tak jak piszesz czasami dyrektorzy czy prezesi za bardzo się zagalopuja i pozwolą odejść ludzie kompetentnym a po ten nie wiedzą jak z tego wybrnąć więc trwa ja w takim marazmie no ich akurat na to stać i pewnie teraz myślą jak z tego wybrnąć a to nie jest takie proste.

Serce Miasta

Co ty piszesz, nowy dyrektor jeszcze nie wiedział, że ludzie nie chcą tu pracować , gdyby było tak dobrze , to by ukrainców było nie trzeba. Na chwilę obecną jest taka sytuacja, że nawet oni nic nie dają, bo nie mogą otworzyć dwóch zmian.

@Serce Miasta

A to czy wiedział czy nie prawda jest jedno w naszym zakładzie brakuje ludzi kompetentnych z wiedzą i umjejentnosciami do zarządzania poszczególnymi działami dlaczego za czasów rr NH nie miała problemów z ludźmi tego nikt nie widzi bo miał podejście i potrafił nas poustawiac każdy wiedział co ma robić .zresztą na nowym miejscu ponoć też bardzo dobrze sobie radzi i prowadzi dział ,a ty jak tak dalej pójdzie to nawet jednej zmiany nie będzie tyle co powiem

@XXX

Co do RR rzeczywiście masz rację, tych mechaników ganiał , co do zmian , z tego co słyszałem znów mają przyjechać ukraińcy , to kto wie czy znów nie otworzą drugiej zmiany . A tak po za tym placili by dobrze, wtedy ludzie by byli , jak pisałem nie dawno , moim zdaniem nie powinno być żadnej firmy zewnętrznej, a jeden tartak i nigdy oczywiście na żadne czarno .

@Serce Miasta

Ukraińcy nic tu nie zmienią a co do rr to nie tylko mechaników ganiał ale na NH był ład i porządek a przy najmniej każdy wiedział co ma robić i nie było problemu jak trzeba było to rr siadal na każdym stanowisku i jechał nie ważne czy to trak,,kłodowisko czy obrzynarka a i na sortowni wiedział co i jak a tera co????? mamy trzech mistrzów i żaden nic nie wie to po co oni???? to lepiej zastąpić ich trzech jednym rr i będzie dużo lepiej na tej hali a i mechaników poskłada do kupy

OlO
@XXX

A co nas obchodzi rr jego juz nie ma pracuje gdzie indziej trudno był ale go nie ma a to ze przespacerował sie raz z Dyrektorem to nic tu nie znaczy przeciez dyrektor ma głównego mechanika wiec po co mu drugi... no chyba ze rr ni na mechanika a na z-ce Dyrektora a to to już coś innego

@XXX

Czemu ukraińcy nic nie zmienią ? , przyjadą oni i będą pracować, dla dyrektorstwa obojętnie kto, aby szło .

OLO
@Serce Miasta

A że niby co ci Ukraińcy potrafią?chować się i zaczynać pracować jak idzie kierownictwo więc ściemniają to co takiego modą zaoferować? Ale z jednym się z Tobą zgodzę Ukraińcy muszą być bo jak nie oni to kto w tym zakładzie będzie jak wszyscy uciekają......

@OLO

Jak robią, tak robią , w każdym bądź razie nie chcą ludziom płacić jak trzeba i lokalna społeczność nie chce pracować tutaj , i jakoś biorą ukrainców, naprawdę żałosne to wszystko.

OLO

Jak to dlaczego.......... przecież to b.prosta odpowiedz po znajomości po rodzinie itd........... tyle że chyba Dyrektor już widzi jakie Ci ludzie mają doświadczenie i wiedzę i chyba zaczyna sięgać spowrotem po ludzi z branży i z doświadczeniem a prze de wszystkim z wiedzą , i tak mu się dziwię że tak długo wytrzymał przecież to już dobre pół roku jak objął ten zakład. A my co tam co nam karzą robić to robimy a że to efektów nie przynosi to już nie nasza wina co góra chce to my wykonujemy nie nam oceniać pracy przełożonych przecież.

Władcy Miasta Włókniarzy 1910

Kogo masz na myśli kierowników, czy zwykłych pracowników ?.

Serce Miasta

Bo nikt ogarnięty życiowo nie przyjdzie pracować za takie pieniądze , piszę o firmie zewnętrznej , no chyba, że go zmusi sytuacja życiowa, a napisz jakie trzeba mieć doświadczenie do układania dech ?.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Tak spore szanse na zatrudnienie szczegolnie po nie przedłóżeniu umowy 4 kobietom pomyśl

Lord Biedak

Od 1 stycznia kaliski tartak to całkowicie inny zakład. Nowy dyrektor wprowadził ład i porządek. Nie chcę krytykować poprzedniego dyrektora,ale teraz miło spojrzeć zza bramy. Wszystko poukladane "jak Bóg przykazał".Załoga wykonuje swoje obowiązki jak należy.Brak firm zewnętrznych zatrudniających ludzi na ilość wpłynął pozytywnie na jakość wykonywanej pracy. Porządkowanie działu mechanicznego to też wielki plus(jest jeszcze wiele do zrobienia).Plusy to też kwiaty na Dzień Kobiet od dyrektora wreczane osobiście.Mały gest a jakie ma znaczenie . Żeby nie było tak słodko to teraz troszkę z innej beczki,czyli minusów kilka. Pani na rowerze przesadza z tymi okrążeniami wokół zakładu.Wywierając presje na pracowników może osiągnąć skutek inny od zamierzonego. Teraz coś co zawiera w sobie kilka minusów. Zarobki...żyje się jak się żyje,ale co to za życie.

@Lord Biedak

Jest firma zewnętrzna , ale inna , co ty piszesz ? , zarobki właściwie nic się nie zmieniły , teraz chcą, żeby pracować 10 godzin w przypadku hali traków. Tak naprawdę jest coraz gorzej, powinien być jeden tartak , sami tartaczni , tyle.

@Lord Biedak

A co do pani na rowerze , pilnuje po prostu i tyle, żona dyrektora.

SHT
@Lord Biedak

Ale że co na tym dziale zostało uporządkowane??chyba ilość pracowników nie ma już rr Ani mo i jedyna dobra rzecz to to ze zwolnił dk a po zatem mw wziol się do pracy i już nie udaje ze wiecznie wózkó naprawia jak tak dalej pójdzie to z działu mechanicznego zostanie tylko tych dwóch próbujących zarządzać a nie ponoć rr się też pojawił to może wróci przynajmniej będzie miał kto robić to ss te porządki???? To raczej desperacja już brak wiedzy w zarządzaniu i umiejętności w naprawach maszyn SUPER TE PORZĄDKI

Pracownik NH

Widziałem na NHT Rokickiego z Dyrektorem czyżby się dogadali i (usunięte przez administratora) wraca do nas? ktoś coś wie na ten temat?Może i Dyrektor ma już dosyć 3 kierowników robiących mniej niż rr sam przed nimi,nie wyglądali jak by byli wrogami wręcz przeciwnie jak przyjaciele obeszli pogadali to może być początek dobrych zmian u nas, kogoś takiego i z takim zaangażowaniem jest nam potrzeba

asdfgh
@Pracownik NH

Nie siej propagandy rr nie ma czego tu szukac, jak tak bardzo ci zle to idz pracuj u niego . Wychwalanie kogo s na forum mówi samo za siebie i mozna myslec tylko jedno......powiesiłeś sobie jego portret na ścianie he he.

@asdfgh

nie muszę go wcale wychwalać , uważam że żaden teraz pseudo mechanik ani razem do kupy wzienci nie mają tyle wiedzy co rr w małym palcu. A i jakbyś pracował za rr to byś wiedział o czym piszę nie było takiego burdelu jeszcze tu nigdy, ale widocznie ten syf Ci odpowiada widać pewnie w domu też tak masz. Albo jest jeszcze jedno wytłumaczenie byłeś nygusem za czasów rr i cię ganiał niestety dupowłazów to on nie cierpiał. I oczywiście że nie był idealny i wkurwiał ale miał pojęcie a takich nam tu potrzeba albo inaczej nie wystartujemy.

Władcy Miasta Włókniarzy 1910

Nie zastój, po prostu nie potrzebują ludzi .

RTS
@Władcy Miasta Włókniarzy 1910

myslalem ze jestem tam sam 1910.widze ze jest nas wiecej. WIDZEW.

lico

nastepny pierd...cy glupoty.robia bo musza i nic im tam nie odpowiada,od wyplaty zaczynajac.po prostu musza.rozumiesz czy dalej nie?

Serce Miasta

Jedni mają , jedni nie , w firmie zewnętrznej jest lipa.

Serce Miasta

Może po nowym roku, niektórym nie przedlużą może umowy .

lico
@Serce Miasta

moze po nowym roku niektorzy napier...la w gacie. jesteds debilem lub debilka ,czy udajesz?

Serce Miasta

Jeżeli chodzi o kierowników, to podobno K odeszła z hali strugarek.

Serce Miasta

Np na kierownika z któryś działów, ale raczej są swoi tam ludzie, ogólnie do pracy nie ma miejsc , bo są ukraińcy , gdyby nie oni wcześniej, nie było by zmian . Tak ludzie chcą tam robić.

klops

na chwile obecna to poszukuja jeleni.najlepiej duze stado.

Serce Miasta

Potrzebują ludzi , ale nikt tam prawie nie chce pracować w przypadku firmy zewnętrznej, a na lepsze stanowiska może kogoś potrzebują , w tym zakładzie coraz gorzej , np hala traków 10 godzin pracuje za grosze , szukaj sobie gdzie indziej pracy.

syl...

co za ćwok jezdzi fadroma

@syl...

Fadromą jeździ D , i jeden z Pomierzyna , pewnie ktoś jeszcze.

Bercik

Czesc, ile osob pracuje w Waszym zakladzie?

@Bercik

Z 60 , może więcej.

Kool

"Najważniejsze żebym iso i FSC ogarniał" hahahahahaha i to ma sprawić, ze będziesz dobrym kierownikiem? To wszytko jest lipa, ja w Kanadzie jestem kierownikiem od 6 lat i z samego ISO to bym długo nie pociągnął. A u nas w PL ludzie bardziej charakterni. Przyjdź ze swoim iso to Cie zjeżdża na produkcji. Pracował em po fabrykach w Ojczyźnie to wiem. Ale ludzie maja racje. ISO to same głupoty.. Pozdr nie dajcie się zwariowac!!

Stary Kawaler Wacek

Ale cieszę, że 10 godzin się będzie pracować, więcej na dętkę, a co zresztą do roboty w domu .

xxx

Firma to najpierw musi zrobić porządek ze starą kadrą zarządzającą (co z nie którymi nie u dacznikami ) a dopiero zaczną przychodzić ludzie z ogłoszeń ale z tego co słyszałem to nie zaciekawię z kasą co prawda co się chwali jest na czas ale mizerna i to pewnie w dużej mierze jest przyczyna że te ogłoszenia wiszą tak długo bez odzewu.A nie stety o kadrę kierowniczą jest teraz bardzo ciężko a zwłaszcza dobrą i z doświadczeniem w branży.Dyrektor musi przejrzeć na oczy i zacząć zatrudniać lepszych pracowników za większe pieniądze

Kierownik

Pewnie mają takie duże wymagania :-) za tak niską płacę albo nie kompetentni ludzie starają się o te stanowiska choć jak czytam wasze forum to jestem w szoku co wy tu ludzie wypisujecie jak wy takie denne pytania zadajecie to nic dziwnego że stanowiska kierownicze są jeszcze nie obsadzone. kto pyta na forum ? jeteś zainteresowany pracą podejdź bezpośrednio do pracodawcy i rozmawiaj a to teraz wygląda że wy aplikujecie przez forum.........to może i forum was zatrudni.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski