Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

:-)))))))))))))))))))))))))))))))

XXX

Słyszałem że rr był u Starego czyżby następny wracał??

@XXX

Nikt do nas nie przyjdzie, bo mas nie lubią :-(.

Pracownik NH
@XXX

A może i tak przynajmniej stary załatwił by 2-3 etaty W jednym szefa, elektryka-automatyka i mechanika :-)))))) O ile rr jeszcze nie zapomniał będąc dyrektorem no i w ogóle czy tu przychodzi ?????

Xxx

To prawda nacieramy wody i to w szybkim tepie ale właśnie teraz potrzebujemy ludzi którzy potrafią zmobilizować pracowników by ruszyć s przodu.....a co by nie mówić o rr to jak był to jego dział najlepiej się dogadywal :-)))) a teraz jest klapa.Więc jest nam potrzebny :-(((( A co do ar dajmy mu trochę czasu i zobaczymy czego nauczył się u konkurencji

@Xxx

ar zawsze dzialal bardzo destrukcyjnie. zawsze tracil wspolpracownikow. kwestia czasu jest kiedy wyjdzie szydlo z worka.........co do tego drugiego to przychodzi ktos inny........

@.

Traci pracowników, bo w tartaku nie chcą pracować ludzie :-) , ale znaleziono inny sposób, czyli Ukraińców.

XXX
@.

Tak słyszałem że wraca kcz oby się tylko nie okazało ze to kolejny stracony rok bo tego to nawet taką potęgą jak kppd może już nie wytrzymać......... a i jeszcze jedno to nie Slawoborze nie ma już kuzyna wujka czy jak on tam było ........:-))) ale cóż poczekajmy zobaczymy i obu dał radę

Stary Kawaler Wacek

A myślałem, że się zarobi z 1700 na nowej umowie po nowym roku , a tu takie grosze :-(.

Serce Miasta

Podobno stary wywalił tego elektryka :-) :-)?.

@Serce Miasta

To kto jemu tą szafę złoży?????

@HT

Z Krosina ma przyjechać jakiś elektryk.

@WRW GANG

Przyjechał i w jedno popołudnie zrobił to co tamten przez tydzień z tatusiem nie zrobił .....

@HT

Kabaret , to stary z tamtym tylko stracił czas , taka prawda. Nie od dziś, że się bierze wykwalifikowanego elektryka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Była pracownica

A co tam słychać w "słynnym biurowcu" ? Romansują dalej jak za dawnych lat?

@Była pracownica

A kto romansowal? Elektryk już złożył to co rozwalił?

takie czasy nastaly.nasz nowy kierownik na hali strugarek jest wszedzie tylko nie tam gdzie ma byc. ciezko go znalezc poza palarnia.duzo jara chlopina.:-))))))))

WRWG
@ja

Pan R wrócił na strugarki.

xxx

Słyszałem, że Młody elektryk pokazał na co go stać:). Jak tam wrażenia?

@xxx

No podobno od czwartku minionego naprawia rębak na S Hal , do dnia dzisiejszego nie naprawiony , to masz już odpowiedź :-) :-) .A wahadłowi rzucają zrzyny na wózki .

Xxx
@WRW GANG

Tak slyszalem o tym☺ elektryk ktory dojezdza byl dzisiaj mu pomoc- jak zobaczyl co ten geniusz narobil zalamal sie... Mysle ze jeszcze z tydzien czasu i moze chlopaczyna jakos posklada to w jedna calosc

@Xxx

A nie mogą zakład energetyczny zawołać?.

xxx
@WRW

Widocznie nie mogą. Skoro w Zakładzie jest zatrudniony elektryk to do jego obowiązków należy utrzymanie sieci elektrycznej w należytym porządku. A poza tym z tego co się orientuje to nie było potrzeby rozkręcania całej szafy.

@xxx

Z tym zakładem energetycznym to żart, dziś zrobili rębak, moment pochodził i padł silnik .Kier B , to chyba włosy se wyrywa, to co się wyrabia, podobno jutro ma być nowy silnik.

kuku

6cio godzinny dzień pracy? 30godz tygodniowo? od kiedy ?

WRW CITY
@kuku

Fajnie by było.

Filip

i jak tam nowy elektryk? Daje rade? Słyszałem, że ten co przyjeżdża ma nadal w weekendy przyjeżdżać. W ogóle widać, że chłopak ma pojęcie- ciekawe jak świeżak sobie poradzi:)

@Filip

Moim zdaniem starego elektryka jest brak , ale chyba on nie wróci.

Stary As

No to kolesiostwa nam ubywa. Świeżak odchodzi. Stara gwardia się kręci po zakładzie. Co to będzie, co to będzie... Koledze też dużo czasu nie daję. Tylko z żonką nie będzie tak łatwo

@Stary As

To tego elektryka co przyjeżdżał wykopali że nowy chodzi ?

?

dzis coroczny festiwal obludy i falszu.

Stary kawaler Wacek
@?

Mniam , mniam , ale się najadłem na imprezie.

nepotyzm.,nie ten material,nie CI ludzie,nie z Kamila,nie z Wojtkiem,

GOŚĆ

PODOBNO BYŁA TEŻ WRÓŻKA I MÓWIŁA CIEKAWE RZECZY. NIE TYLKO U NAS POTRZEBA LUDZI PUP DRAWSKO A TAM TARTAK CZAPLINEK . JAK CZYTAM NIE KTÓRE WASZE WPISY TO MAM WRAŻENIE ŻE WIECIE WIĘCEJ OD DYREKTORA

GOŚCIU
@GOŚĆ

MOŻE...

VVB
@GOŚĆ

Nie więcej nie ale dobrze wiemy i widzimy jak to jest jak koledze albo rodzinie kolegi pozwala na zbyt dużo na szczęście jeden już sam odchodzi ponoć sam a może już stary nie wytrzymał a i co do drugiego to stary wkoncu przejrzy na oczy bo żeby Nowa linia po roku czasu wyglądała jak stary zdezelowany złom to za dwa lata w tym tempie to tylko fundamenty zostaną....

@VVB

Masakra, trzeba wrócić jak dawniej dwie zmiany na starej hali , tryb awaryjny jest :-) :-).

HT

Podobno wczoraj był u starego jakiś elektryk.....

sól w oku

dalej tesknicie...a co do swierzaka to szkoda ze nie zrobil porzadku na swoim dziale.teraz juz za pozno(podwladni sprzedali sie lepiej niz on).................................. z tego co czytam to wychodzi na to ze nasze "gwiazdy"nie zrobily kariery za tartakiem.a ponoc sa tacy zajefajni. hihihi.

GG
@sól w oku

Swierzok i porządki a skąd j.......????miał by do tego wziąść a co do naszych jak to mówisz gwiazd to tu się mocno mylisz słyszałem i to z pewnego źródła ze rr ma tam mocne stanowisko i wątpię żeby tu przyszedł no chyba ze się dobrze dogaduje ze starym to chyba jedynie wtedy po co miał by zostawiać stanowisko dyrektora pensje i samochód słuźbowy co ???? Ale skoro mówicie że był u Starego no to chyba ze stary coś konkretnego mu obiecał .....

GW

To prawda jak będą chcieli to się dogadają a po świeżoku to mamy b.duże zaległości w utrzymaniu ruchu więc musi przyjść ktoś szybko i z doświadczeniem .A czy to będzie ten czy inny najważniejsze żeby dogadywał się ze starym bo tu potrzebna jest współpraca remonty zarządzanie halą i sprzedaż bo zastępca mu nie pomoże ma ważniejsze sprawy.......... na główce

JG

Nawet jak byl to co jak będą się chcieli dogadać to co nam do tego niech się boją ci co mu (usunięte przez administratora) obrabiali .W końcu jest ogłoszenie ze poszukujemy kierownika elektryka........

WT

Słyszałem że były kierownik mechaników był u starego nie wiecie po co?? czyżby kończył karierę dyrektora w tym Wieluniu?? Ma wrócić czy co?

WRW GANG

Daje radę, szkoda , że nie ma tego starego elektryka.

HT

Witam. Widzę że ten nowy elektryk jak na razie daje radę...Ostatnio Pawełek męczył się z trakiem parę godzin a on w pięć minut uporał się z awarią. Co o nim myślicie???

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski