infopres.pl portal Grupa Terrabit

Pszczyna

Opinie o infopres.pl portal Grupa Terrabit

Beauty 2011-02-24 12:37:22
Miałam przyjemność spotkać się z ludźmi pracującymi w tej firmie. Serdeczny, zgrany zespół profesjonalistów. Rzetelni i uczciwi dziennikarze. Portal prowadzony przez pasjonatów, którzy szanują czytelników. Prawdziwe dziennikarstwo nie nastawione na tanią sensację i obrażanie innych na forum.
Polecam przyszłym pracownikom, polecam czytelnikom.
Horacy 2012-10-15 11:40:15
Miałem okazję pracować w tej firmie. Wynagrodzenie: w umowie najniższa krajowa, reszta w kopercie (nie zawsze tyle ile uzgodnione i nie zawsze na czas). Zostawanie po godzinach to norma, ale właściciel ani myśli płacić za nadgodziny - a je wybrać można tylko z wielką łaską i pretensjami właściciela.
były pracownik 2015-07-13 19:40:54
Horacy w 100% ma rację. Wręcz nierzadkie ucieczki właściciela w dniu wypłaty. Kwoty zaokrąglane w dół, pyskówki przy wypłacie. Zastraszanie i terror psychiczny to podstawa działań obojga właścicieli. Ingerowanie w życie prywatne, permanentna inwigilacja. Przykro przypominać sobie spędzony tam czas. Ale pracownicy w porządku. Pozdrawiam ich.
Łotno 2016-05-04 11:22:51
To ja już wolałbym się ubiegać o pieniądze @banda niż tkwić w pracy, gdzie nie płacą. Przecież to się kupy nie trzyma. I jakoś, no nie wiem, słyszałem dobre opinie o firmie, więc ciężko mi uwierzyć, że takie rzeczy mają miejsce. Może kiedyś, ale teraz pracowniy na umowę o pracę pracują, a tam nie ma takich problemów.
Zostaw swoją opinię o infopres.pl portal Grupa Terrabit - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie infopres.pl portal Grupa Terrabit