brak logo

infopres.pl portal Grupa Terrabit

Pszczyna

Opinie o infopres.pl portal Grupa Terrabit

Beauty 2011-02-24 12:37:22
Miałam przyjemność spotkać się z ludźmi pracującymi w tej firmie. Serdeczny, zgrany zespół profesjonalistów. Rzetelni i uczciwi dziennikarze. Portal prowadzony przez pasjonatów, którzy szanują czytelników. Prawdziwe dziennikarstwo nie nastawione na tanią sensację i obrażanie innych na forum.
Polecam przyszłym pracownikom, polecam czytelnikom.
Horacy 2012-10-15 11:40:15
Miałem okazję pracować w tej firmie. Wynagrodzenie: w umowie najniższa krajowa, reszta w kopercie (nie zawsze tyle ile uzgodnione i nie zawsze na czas). Zostawanie po godzinach to norma, ale właściciel ani myśli płacić za nadgodziny - a je wybrać można tylko z wielką łaską i pretensjami właściciela.
były pracownik 2015-07-13 19:40:54
Horacy w 100% ma rację. Wręcz nierzadkie ucieczki właściciela w dniu wypłaty. Kwoty zaokrąglane w dół, pyskówki przy wypłacie. Zastraszanie i terror psychiczny to podstawa działań obojga właścicieli. Ingerowanie w życie prywatne, permanentna inwigilacja. Przykro przypominać sobie spędzony tam czas. Ale pracownicy w porządku. Pozdrawiam ich.
banda 2015-10-09 14:30:59
naprawdę dużo mogę zrozumieć, dużo wybaczyć i na wiele rzeczy narzekać... ale nigdy nie pojmę tego, jak pracodawca może nie wywiązywać się ze swoich płatniczych zobowiązań wobec swoich pracowników, przecież to jest czyste złodziejstwo, tylko, że właśnie "czyste" bo wiele osób w obawie utraty pracy po prostu nic z tym nie zrobi...
Łotno 2016-05-04 11:22:51
To ja już wolałbym się ubiegać o pieniądze @banda niż tkwić w pracy, gdzie nie płacą. Przecież to się kupy nie trzyma. I jakoś, no nie wiem, słyszałem dobre opinie o firmie, więc ciężko mi uwierzyć, że takie rzeczy mają miejsce. Może kiedyś, ale teraz pracowniy na umowę o pracę pracują, a tam nie ma takich problemów.
Zostaw swoją opinię o infopres.pl portal Grupa Terrabit - Pszczyna
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie infopres.pl portal Grupa Terrabit