Opinie o Taxus w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Taxus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Taxus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxus w Poznań

Czy w Taxus pracuje się na open space?

Czy w firmie Taxus są regularne szkolenia pracownicze?

jj Nowy wpis

Tam nie ma żadnych szkoleń tak samo jak pieniędzy. Pierwszy miesiąc dostaniesz pieniądze drugiego miesiąca już musisz się prosić i dostaniesz grosze.

Podnośniki koszowe DES-BUD Nowy wpis

Proponuję dopisywać go do KRD, mimo Sp. z o.o. można dodawać dane personalne. Miałem z nim problem przed kilkoma laty. KRD zwindykowała mi około 9 tyś.

Dłużnik

Skuteczna windykacja. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Skuteczność na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. W sprawie płatności zapraszam do kontaktu Tel 690 198 851

edikpl
@Dłużnik

Poważnym formom zalega z płatnościami na wiele tys złotych Mi tylko na ok 4,5tys za pracę przy S7 i AT

edikpl
@Dłużnik

Szukał silnych i chętnych do pracy Po ustaleniu warunków i tak nie płacił. 20zł tygodniowo a reszta niby po zakończeniu prac Ludzie żyli na granicy nędzy a reszty należności nigdy nie dostali Ja pracowałem przy budowie S7 i S6 zastępując kierownika budowy, bo byłem jako jedyny mówiący po Polsku Dupek sobie jeździł na wczasy do ciepłych krajów. Podobno siedzi w pierdlu i dobrze mu tak

Honorata
@edikpl

długo już Ci zalega ? :-/

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Taxus? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Opinia

Ta firma jest dobra i można u nie pracować i to sol kłamstwa dobrze płaci i nie narzekać napisane było po pijaku

Podwykonawca
@Opinia

Uwierz że piszą tu opinie także podwykonawcy nie sami pracownicy, pozew zbiorowy jest już egzekwowany także nie ma co tutaj (usunięte przez administratora) lub samemu sobie pisać dobrej opini Bartłomieju.

Jak mi nie zapłaci za towar to obiecuję, że zbiorę ludzi których znam i którym też nie zapłacił i zrobimy zbiorowe zgłoszenie do prokuratury. Myślę, że to zakończy działalność Pana Bartłomieja R., albo... sprzeda to czego się dorobił i pospłaca wszystkich żeby nie pójść siedzieć.

Płaci
@Marek

Dłużnik płaci, dzięki wywiadowi gospodarczemu dysponujemy dokumentacją, która pomogą w odzyskaniu należności - zapraszam do kontaktu 511-266-325

desbud podnośniki koszowe
@Marek

Aktualne prowadzimy postępowanie przeciwko GREEN DECO której właściciele jest Bartłomiej Rachwał. Sprawa w prokuraturze, trwają przesłuchania pokrzywdzonych, nazbierało się ich kilku i to tylko z jednego przekrętu. Wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do sprawy, zapraszam i proszę o zgłoszenie na desbud72@gmail.com

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Taxus?

zieleń

lepiej w ogóle tam nie pracować, sprawdź pozostałe opinie

Dłużnik barte rafal

Barte ralafl 18 07 20020 nie zapłacił ludziom i niedal pinedzy na życie postu ta firma nie pown isnec nie płaci ludzm i uważa że jesteśmy zdami

manitu
@Dłużnik barte rafal

można zgłosić problemy z płatnościami do Inspekcji Pracy

Długi

To nie jest firma Taxus lecz spółka jedna z wielu którą posiada ten (usunięte przez administratora) wymienię wszystkie które znam -ARBOR -GREEN DECO -PW TAXUS -PHU TAXUS -NORBYGG -CRUSTA -PW APPIA BMS PLUS -VIA NOSTRA Cwaniaczek otwiera i zamyka spółki gdy za dużo przekrętów już zrobi ale nazwiska nie zmieni więc łatwo to namierzyć.

obecnie najbardziej aktywne są Arbor i Green Deco

Dłużnik
@Długi

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Taxus. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Badzisz

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak rozwój pracownika pracujesz z bandą pijaków oraz szefem który wykorzystuje pracowników więc nie ma co liczyć na rozwój I zamiast zatrudniać się w tej firmie iść do jakiejś dużej która płaci normalnie

Waldimierzej

Czytajac to wszystko wlos sie jezy na glowie co sie stalo z TAXSUSEM z poczatku 2000 roku.Wszystko zaczelo sie (usunięte przez administratora) gdy Bart wszedl w spolke z firmą REMBET.OD tego czasu wszystko pierdolnelo a pamietam czasy gdy co piatek godz.17.00. Bartek przyjezdzal.dawa) hajs Skibie lub Blazejowi dla calej ekipy i wiadomo ze marudzi) ze malo zrobione ze kiedy koniec ze szybxiej sie nie da??Ale powiem szczerze ze kiedy w sobote godz 19.00 zadzwonilem do B.R ze potrzebuje pilnie hajsu to po 45 min Bartek byl na srodce i pozyczal hajs lub wciagal w zaliczke.Pomimo tych opini ludzi i wierze ze to prawda ja zawsze Pana Bartka Rachwala bede milo wspominal.pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z Taxus?

kolo

żona właściciela wymyśla wszystko, żeby tylko opóźnić wynagrodzenie. Wydają wcześniej zarobione pieniądze, a potem nie ma na wypłaty lub na materiały na nowe zadania

Długi

Trzymać się od tego złodzieja z daleka na początku pięknie ładnie pierwszy miesiąc następne miesiące tragedia. Zalega z płatnościami za prawie 5 miesięcy nie da się tam pracować atmosferą napięta przez Bartłomieja oraz jego żonę wydaje pieniądze na zimowe ferie a następnie mówi że nie dostał jeszcze przelewów za wykonane prace. Mając kontakt do ludzi odpowiedzialnych za pracę które wykonywał wykonałem kilka telefonów i okazało się że pieniądze za pracę które skończyliśmy zostały wysłane w niecałe 14 dni. Nie polecam tego pracodawcy posiada on także inne spółki więc radzę sprawdzać kto jest właścicielem jeżeli pojawi się nowe ogłoszenie spółki związanej z zielenią. Na tą chwilę naliczyłem 8 spółek które posiada Pan B. Rachwał.

@Długi

właściciel pracowników też traktuje okropnie, zawala robotą i wszystko ma być zrobione, nie interesuje go , że kogoś nie ma, jeden ma robić za dwóch, a jego żona tylko siedzi w domu, wydaje pieniądze i udaje, że coś robi; wydają za dużo pieniędzy, a potem nie ma dla kontrahentów, o wypłatę trzeba się co miesiąc prosić, bo ona nie domyśli się , że wypłata powinna być na czas, zapomnijcie o jakiejś umowie o pracę

@kolo a od dawna takie sytuacje trwają?

@Paweł

Takie sytuacje trwają od paru lat

Płaci

Dłużnik płaci! Kontakt 690 198 851 w sprawie płatności. Płacą!

Leopold

Jeśli komuś nie brakuje chęci do pracy to z pewnością nie będzie narzekał pracując w firmie. Idealnych niestety nie ma!!

Szkółka Drzew

Za październikowe rachunki pan (usunięte przez administratora)) nie zapłacił mi do dzisiaj. Podobnie kilku szkółkarzy znajomych z okolic Bydgoszczy, Torunia i Grudziądza nie otrzymało zapłaty. Nie wiadomo na razie kto jeszcze jest pokrzywdzony. Na razie nie wystawiam opinii i nie zgłaszam do organów ścigania ponieważ może właściciel Green Deco i firmy Taxus (i innych) się ocknie i wyjdzie z własnego bagienka na prostą by nikt nie dobrał mu się do czterech liter i by nie musiał pójść z torbami.

Hancysia

Proszę uważać na tą firmę. Szczególnie obiekty noclegowe. Gościliśmy tę firmę u siebie w obiekcie noclegowym. Pracownicy odjechali, faktura wystawiona , a pieniędzy nie ma do dzisiaj. Sam prezes zarządu zagwarantował mi, że zapłaci. Minęły już 2 lata. Niech się nażrą czyjąś krzywdą Moje sugestie dla Taxus: Tata wielka firma powinna swoje długi spłacać, a nie oszukiwać ludzi. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W zasadzie płacić swoje zobowiązania za usługi zewnętrzne

Cezary

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Posiadacie jakieś informacje związane z Taxus? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Firma może Ci zaproponować cuda na kiju. Nie ma różnicy 30zł na h; 200zł na h. Wszystko jest fikcją, z góry zaplanowanym oszustwem. Pan B. Rachwał to oszust, nie płaci za pracę. Społeczny szkodnik, jego miejsce jest w więzieniu.

Czy musicie obrażać inne osoby na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Taxus - Poznań

• Jak się pracuje w Taxus?

Zobacz opinie na temat firmy Taxus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxus?

Taxus
1.2/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań