Taxus

Poznań

Opinie o Taxus

mily 2011-02-24 11:57:25
witam robilem we firmie Taxus u pana [usunięte przez moderatora]ogolnie ekipa zgrana ale sa wyjatki a sam pan[usunięte przez moderatora]porazka traktuje ludzi jak smieci nieplaci na czas wyplaty i zapomnij o zaliczkach obiecuje a puzniej klamie [usunięte przez moderatora]hmmm wiec stwierdzam ze firma niedopolecenia i nigdy tam niebede juz robil pozdro
work 2011-02-24 12:00:59
Rysiek skad wzieles takie informacje ten czlowiek nieplaci kasy i zalega niektorym osoba ZE sierpnia zeszlego roku pozdro
Lolo 2011-02-24 12:07:06
[usunięte przez moderatora], firma kiepska :(
anonim 2011-08-08 17:54:13
Zgadzam sie w 100% z przedmowcami. [usunięte przez moderatora] to, jak to mowi znaczna czesc jego kontrachentow, najwiekszy [usunięte przez moderatora] branży ogrodniczej w Poznaniu i okolicach. Są i tacy ktorzy temu gosciowi nawet towaru za gotowke nie chca juz dawac.[usunięte przez moderatora]pracownikow, podwykonawcow i na dodatek swoich klientów. Podejrzewam ze ten czlowiek za 5zl podtarlby sobie[usunięte przez moderatora] :). Dalej- pracuje w \"terenach zieleni\" grubo ponad 10 lat a ma kompletny brak pojecia o niektorych aspektach zakladania zieleni. I ten czlowiek robi [usunięte przez moderatora] - paranoja jakas !!!!! A ja sie zjawie na jego obronie i go wysmieje z deczka :P. Aha no i ten \"uczciwota\" zabiera sie za budowlanke hahaha. Good luck[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-08-26 09:57:07
Macie racje ze to jest[usunięte przez moderatora] i patrzy tylko na kase mam firme ktora byla jego podwykonawca ale szybko zrezygnowalem myslal ze jestem [usunięte przez moderatora] i nie ma zadnego pojecia o tym co robi a zlecenia zalatwia [usunięte przez moderatora] jego ktory jest[usunięte przez moderatora] i w polsce nie ma protekcji smiech!!!!!!!!!!!!!!
ania 2013-03-03 22:28:20
[usunięte przez moderatora]ł miły koleś ale fakt ustawia przetargi dla [usunięte przez moderatora] tez o tym słyszałam
ja 2014-10-28 18:35:19
Koleś w ogóle nie płaci byłem pod wykonawca w zeszłym roku i do dzisiaj nie uregulowali
Fv na ponad 20 tys zł takim ludzia powinno się zakazać prowadzenia działalności gospodarczej
pracownik 2014-11-07 20:33:21
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka lipna fima ktoraa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci po calosci trzech do wyplacenia wynagrodzenia praconikom nie ma winnego kto zwleka jeden na drugim walki tyra ludzie bez piniedzy w delegacji bez jedzenia bez oplaconej kwatery ludzie chca ich wyrzucac na bruk a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszust (usunięte przez administratora)pakoje swoja gruba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wraz ze SZWAGREM (usunięte przez administratora) do poznania a swoich pracownikow zostawiaja w delegacji bez niczego i nie racza nawet odebrac telefonu W PIDZU Z TAKA FIRMA TEN KTO BYL DELEGACJI Z TA FIRMA TO ZNA PAROWKI WIWATKI 24 h i chinszczyzna pozdro dla (usunięte przez administratora):-). :-). HA HA HA
brukarz 2014-11-07 20:42:59
MACIEK PRZESLIJ KASE NA BILET DO DOMU BO AZ PLAKAC MI SIE CHCE ZOSTAWILES MNIE BEZ NICZEGO JA Z GLODU PADAM BABCIA MNIE WYJEBALA Z DOMU A TY SIE SWIETNIE BAWISZ KOSZTEM MOIM I ZA MOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIAZKI NAWET NA WIWATKI NIE MAM :-( :-( PROSZE WROC. ALBO POWIEDZ GDZIE JESTES GDZIE CIE SZUKAC PROSZE WROC TAK MI CIEZKO TAK MI ZLE BO WIWATEK MI SIE CHCE :-) :-) :-) :-) :-) JEBAC STARE KURWY
POZNANIAK 2014-11-17 20:28:08
PANIE RACHWAŁ ZACZNIJ PŁACIC LUDZIOM TAK JAK ŁADNIE PAN OBIECUJESZ
kolega 2014-12-01 15:55:26
koparkowy walczy o 20 tys, firma transportowa z kierzka o 13 tys, kolejny koparkowy o 21 tys. obiecuje gory. pierwsze male faktury na np 1 tys albo 3 tys placi, ale o kolejne platnosci trzeba walczyc w sadzie. odradzam wspolpracy - cwaniactwo, oszustwo, wyzysk.
Aga G 2014-12-01 20:57:11
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w taxus mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Firma zatrudni brukarza, pomocnika brukarza. Praca od zaraz. Zaliczki na wynagrodzenie. Tel. 505 777 528...
troll 2015-03-04 21:06:50
witam,nie polecam pracy w taxus-ie.gruby maciej wciaz klamie ze wyplata bedzie jutro.wyplaty za styczen nie otrzymalem a mamy juz marzec, zreszta jak reszta ekipy.ostrzegam przed praca w tej firmie
Dariusz 2015-03-30 12:23:27
zdecydowanie odradzam jakąkolwiek wspólpracę z firmą Taxus, płatności, płatności i jeszcze raz płatności.
Mateusz 2015-03-31 23:12:52
Porter jak mozesz to powiedz Bartkowi zeby oddal pieniadze faktury zostaly wystawione w 2013r a pieniedzy do dzisiaj nie ma;)
uprzejmy 2015-04-08 21:37:27
słuchajcie ja u rachwała mam nie odzyskane pieniadze z 2011r. to jest oszust, czemu tacy ludzie jeszcze chodza po tej ziemi......
G.K 2015-04-25 22:40:42
Najlepszą reklamą dla firmy są chodniki na ul.Piastowskiej w Poznaniu River Park - Nic dodać nic ująć - Porter kończę wstydu sobie oszczędźcie
pix 2016-08-05 20:02:14
Firma oszukuje podwykonawców i nie płaci za wykonane usługi!!! Odradzam współpracę z oszustami bo potrafią tylko obiecywać!
monik 2016-08-11 10:01:54
no i jest teraz praca jako Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania.
adamski 2016-11-09 15:52:59
omijajcie firme szerokim łukiem, cwaniak cwaniak i jeszcze raz cwaniak, ludzi traktuje jak nie powiem co, wszyscy umysłowi odchodzą po 2 tyg od niego, dodatkowi kładmie że zapłaci i awanturuje sie na każdym kroku, szkoda nerwów
Zostaw swoją opinię o Taxus - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxus