Taxus

Poznań

Opinie o Taxus

mily 2011-02-24 11:57
witam robilem we firmie Taxus u pana [usunięte przez moderatora]ogolnie ekipa zgrana ale sa wyjatki a sam pan[usunięte przez moderatora]porazka traktuje ludzi jak smieci nieplaci na czas wyplaty i zapomnij o zaliczkach obiecuje a puzniej klamie [usunięte przez moderatora]hmmm wiec stwierdzam ze firma niedopolecenia i nigdy tam niebede juz robil pozdro
work 2011-02-24 12:00
Rysiek skad wzieles takie informacje ten czlowiek nieplaci kasy i zalega niektorym osoba ZE sierpnia zeszlego roku pozdro
Lolo 2011-02-24 12:07
[usunięte przez moderatora], firma kiepska :(
anonim 2011-08-08 17:54
Zgadzam sie w 100% z przedmowcami. [usunięte przez moderatora] to, jak to mowi znaczna czesc jego kontrachentow, najwiekszy [usunięte przez moderatora] branży ogrodniczej w Poznaniu i okolicach. Są i tacy ktorzy temu gosciowi nawet towaru za gotowke nie chca juz dawac.[usunięte przez moderatora]pracownikow, podwykonawcow i na dodatek swoich klientów. Podejrzewam ze ten czlowiek za 5zl podtarlby sobie[usunięte przez moderatora] :). Dalej- pracuje w \\\"terenach zieleni\\\" grubo ponad 10 lat a ma kompletny brak pojecia o niektorych aspektach zakladania zieleni. I ten czlowiek robi [usunięte przez moderatora] - paranoja jakas !!!!! A ja sie zjawie na jego obronie i go wysmieje z deczka :P. Aha no i ten \\\"uczciwota\\\" zabiera sie za budowlanke hahaha. Good luck[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-08-26 09:57
Macie racje ze to jest[usunięte przez moderatora] i patrzy tylko na kase mam firme ktora byla jego podwykonawca ale szybko zrezygnowalem myslal ze jestem [usunięte przez moderatora] i nie ma zadnego pojecia o tym co robi a zlecenia zalatwia [usunięte przez moderatora] jego ktory jest[usunięte przez moderatora] i w polsce nie ma protekcji smiech!!!!!!!!!!!!!!
ania 2013-03-03 22:28
[usunięte przez moderatora]ł miły koleś ale fakt ustawia przetargi dla [usunięte przez moderatora] tez o tym słyszałam
ja 2014-10-28 18:35
Koleś w ogóle nie płaci byłem pod wykonawca w zeszłym roku i do dzisiaj nie uregulowali
Fv na ponad 20 tys zł takim ludzia powinno się zakazać prowadzenia działalności gospodarczej
pracownik 2014-11-07 20:33
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka lipna fima ktoraa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci po calosci trzech do wyplacenia wynagrodzenia praconikom nie ma winnego kto zwleka jeden na drugim walki tyra ludzie bez piniedzy w delegacji bez jedzenia bez oplaconej kwatery ludzie chca ich wyrzucac na bruk a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszust (usunięte przez administratora)pakoje swoja gruba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wraz ze SZWAGREM (usunięte przez administratora) do poznania a swoich pracownikow zostawiaja w delegacji bez niczego i nie racza nawet odebrac telefonu W PIDZU Z TAKA FIRMA TEN KTO BYL DELEGACJI Z TA FIRMA TO ZNA PAROWKI WIWATKI 24 h i chinszczyzna pozdro dla (usunięte przez administratora):-). :-). HA HA HA
brukarz 2014-11-07 20:42
MACIEK PRZESLIJ KASE NA BILET DO DOMU BO AZ PLAKAC MI SIE CHCE ZOSTAWILES MNIE BEZ NICZEGO JA Z GLODU PADAM BABCIA MNIE WYJEBALA Z DOMU A TY SIE SWIETNIE BAWISZ KOSZTEM MOIM I ZA MOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIAZKI NAWET NA WIWATKI NIE MAM :-( :-( PROSZE WROC. ALBO POWIEDZ GDZIE JESTES GDZIE CIE SZUKAC PROSZE WROC TAK MI CIEZKO TAK MI ZLE BO WIWATEK MI SIE CHCE :-) :-) :-) :-) :-) JEBAC STARE KURWY
POZNANIAK 2014-11-17 20:28
PANIE RACHWAŁ ZACZNIJ PŁACIC LUDZIOM TAK JAK ŁADNIE PAN OBIECUJESZ
kolega 2014-12-01 15:55
koparkowy walczy o 20 tys, firma transportowa z kierzka o 13 tys, kolejny koparkowy o 21 tys. obiecuje gory. pierwsze male faktury na np 1 tys albo 3 tys placi, ale o kolejne platnosci trzeba walczyc w sadzie. odradzam wspolpracy - cwaniactwo, oszustwo, wyzysk.
Aga G 2014-12-01 20:57
Dla wszystkich zainteresowanych pracą w taxus mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Firma zatrudni brukarza, pomocnika brukarza. Praca od zaraz. Zaliczki na wynagrodzenie. Tel. 505 777 528...
troll 2015-03-04 21:06
witam,nie polecam pracy w taxus-ie.gruby maciej wciaz klamie ze wyplata bedzie jutro.wyplaty za styczen nie otrzymalem a mamy juz marzec, zreszta jak reszta ekipy.ostrzegam przed praca w tej firmie
Dariusz 2015-03-30 12:23
zdecydowanie odradzam jakąkolwiek wspólpracę z firmą Taxus, płatności, płatności i jeszcze raz płatności.
Mateusz 2015-03-31 23:12
Porter jak mozesz to powiedz Bartkowi zeby oddal pieniadze faktury zostaly wystawione w 2013r a pieniedzy do dzisiaj nie ma;)
uprzejmy 2015-04-08 21:37
słuchajcie ja u rachwała mam nie odzyskane pieniadze z 2011r. to jest oszust, czemu tacy ludzie jeszcze chodza po tej ziemi......
G.K 2015-04-25 22:40
Najlepszą reklamą dla firmy są chodniki na ul.Piastowskiej w Poznaniu River Park - Nic dodać nic ująć - Porter kończę wstydu sobie oszczędźcie
pix 2016-08-05 20:02
Firma oszukuje podwykonawców i nie płaci za wykonane usługi!!! Odradzam współpracę z oszustami bo potrafią tylko obiecywać!
monik 2016-08-11 10:01
no i jest teraz praca jako Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania.
adamski 2016-11-09 15:52
omijajcie firme szerokim łukiem, cwaniak cwaniak i jeszcze raz cwaniak, ludzi traktuje jak nie powiem co, wszyscy umysłowi odchodzą po 2 tyg od niego, dodatkowi kładmie że zapłaci i awanturuje sie na każdym kroku, szkoda nerwów
damian 2017-01-14 10:26
Firma TAXUS Poznań , stworzyła spółki - odłamy do wykonania tylko konkretnych robót czyli NORBYGG,CRUSTA,PHU TAXUS, BMS PLUS siedziby w gdańsku i poznaniu wykonują prace przy budowie obwodnicy i trasy szybkiego ruchu okolice Koszalin, nie płacą za nic zatrudniają ukrainców jak i polaków których wykorzystują na maxa, nie ponoszą żadnych kosztów
damian 2017-01-31 09:05
Crusta spółka córka firmy TAXUS z poznania zresztą nie jedyna spółka córka której właścicielami i udziałowcami są B R i pani SB G, Crusta Gdańsk - kolejna spółka założona 2 lutego 2015r. ma na celu obsługę budowy trasy szybkiego ruchu i obwodnicy na trasie Gdańsk - szczecin , obecnie okolice Koszalina, na chwilę obecną wiadome jest że zatrudnia krótkoterminowo pracowników, najchętniej Ukraińców, polskich podwykonawców ze sprzętem ciężkim, polityka firmy jest zapłacenie pierwszego małego wynagrodzenia a potem odwlekania płacenia należności maksymalnie aż podwykonawca się zdenerwuje i zrezygnuje i odejdzie nieraz to trwa 3 miesiące bo każdy ma nadzieję że wyrwie parę groszy, zresztą bez powodzenia, nie płacą za nic za pracę, sprzęt, paliwo, zakwaterowanie. Nie polecam firmy na której osobiście się przejechałem, ale zawsze istnieje szansa że może choć tobie jedynemu uda się wyrwać zapłatę.
BYŁY PRACOWNIK 2017-02-13 13:13
100% prawda.
Do tej pory nie otrzymałem kasy za listopad 2016.
Ciągła spychomania i obiecanki cacanki.
Teraz wiadomo skąd ma kasę na wyjazdy do Hiszpanii, Grecji itd
byly prac. 2017-02-24 14:42
również odradzam prace dla tego człowieka. Jesteś inżynierem a potem mówi żebyś poszedł do łopaty i się nie opierd.....ł..... Ma same długi, wyzyskuje ludzi, drze morde itp.
Karolina 2017-02-27 10:00
TAXUS to oszuści! Kupili u nas towar w 02.2015 za ponad 10000 zł i do dzisiaj nie zapłacili.
Komornik nic nie może ściągnąć bo firma jest niewypłacalna. rachunki bankowe puste, siedziba firmy na romana maya nie istnieje. ..
Gracol 2017-02-27 11:28
Firma jest w budynku obok
Bartek 2017-03-06 00:44
Właściciel nie ma pojęcia o pracach których się podejmuje. Gorszej patologii jeszcze nie spotkałem. Nawet się nie zastanawiajcie i trzymajcie od tej firmy jak najdalej.
up 2017-03-06 15:43
firma jest w gdansku ul.waly piastowskie 1 zbiezmy sie wszyscy i spotkajmy sie u tego bartusia oszusta
dfh 2017-03-14 11:53
ja jestem za grupowymi odwiedzinami tego pana. kiedy i o której, a będę na pewno!!!
PS. Może pozew sądowy zbiorowy coś by pomógł, może by zamknęli tego złodzieja do więzienia....
aaaa 2017-03-14 14:36
a skad jestes
Gracol 2017-03-14 18:42
Ty jest mowa o firmie Taxsus z poznania właściciel Bartek Rachwal !!!
ty 2017-03-15 11:47
dokladnie tak taxus p.rachwal i p. goczewska wlasciciele tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie tylko crusta norbyg i bog wie jeszcze jakie spolki maja
dfh 2017-05-11 15:47
skąd jestem to nie ważne. Ważne, że mogę być na zbiorowych odwiedzinach u złodzieja w biurze. Wiem dokładnie , które biuro, pokój itp.
alina 2017-05-11 21:35
Witam jestem oszukany przez tą firmę również to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie robią tylko w głowie im oszustwo siedzą w zieleniaku i szukają naiwnych czy ktoś ma ochotę się spotkać i może zbiorowy pozew bo firmę trzeba zamkną i ich też?
BYŁY PRACOWNIK 2017-06-02 14:31
Jaki adres to chyba wszyscy zainteresowani wiedzą. Wały Piastowskie 1 (tzw. Zieleniak) 13 piętro, pokój 15A
BYŁY PRACOWNIK 2017-06-02 14:34
A kasy na koncie firmowym nie ma bo wszystko jest przelewanie natymiast na konto prywatne. Ot i cała tajemnica
dfh 2017-06-04 14:20
to co, zbieramy się na odwiedziny złodziejaszka? Wpadniemy na kawę i ciastko :) Żyje sobie za nasze, to pewnie się ucieszy i postawi kawę.
Milek 2017-06-22 18:58
BR to kłamca i oszust jakich mało, radze trzymac sie z daleka od taxusa i spółek - crusta, norbyg.
Patrycja 2017-07-25 12:39
Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat pracy w Taxus? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Oszukany 2017-08-15 22:00
czy mogę prosić o dokładny namiar tych złodzieji z Taxusa i Appii ? Będę wdzięczny Pozdrawiam ,, były pracownik "
Zostaw swoją opinię o Taxus - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taxus