KONESER P.H.Przemysław Olszewski

Konin

Opinie o KONESER P.H.Przemysław Olszewski

racowałam 2009-11-23 10:05:27
atmosfera fatalna-monitoring nad głową godzinne rozmowy z szefową..itp pretensje ,że jest mały ruch...wtrącanie się w życie prywatne -grafik ustalany nawet dzień przed.....problem z wypłatą nadgodzin itp-wypłata dość solidna-nie polecam
były pracownik 2009-12-08 19:31:11
pracowałem w tej firmie bardzo długo, Szefowa b.wymagająca, ale wspominam przyjemnie ten okres.Niekiedy moze rzeczywiście zachowanie niekiedy dziwne ale oceniam pozytywnie
i_ja! 2010-03-20 21:08:53
Nie zgadzam się, nie pracowałem jeszcze w przedsiębiorstie które miałoby miec lepszy kontakt z pracownikiem, jest naprawde bardzo dobrze, przede wszystkim solidnie, dokładnie, bez nagonki na klienta, z rozmową, z pomoca, z wyrozumiałością (oczywiscie w granicach rozsądku), polecam zatem nie siac idiotycznych (bądź co bądź subiektywnych opinii).
niezadowolony klient 2010-06-26 12:51:01
Może i nie jest to miejsce na taki wpis, ale należy się ludziom odrobina prawdy. Ze strony konsumenta: organizacja fatalna, brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem, który zamawia wcześniej towar. Szef to przy łagodnym stwierdzeniu gbur. Daleko całej firmie do profesjonalnego podejścia do klienta. Dawno nie spotkałem się z taką niekompetencją.
piotr 2011-03-10 16:02:04
pracowałem tam-żenada-szefowa ma jakieś dziwne problemy .Godzinne rozmowy a raczej usztywniania przez telefon to norma-dziwna niezdrowa atmosfera.Wystarczy szczerze zapytać aktualnch pracowników czy by tam roblili mając wybor lub byłych dlaczego odeszli.....
były pracownik 2013-02-02 12:14:37
Gdyby nie to że towar dobrej jakości to wszystko na wielkie NIE!!! grafik ustalany na 2 dni max tydzień, o urlopie to można marzyć . godziny pracy źle rozliczane. do tego Biedna Schorowana Szefowa z maniakalnymi telefonami i rozmowami bez końca. Tzn ona mówi a TY gorszy , cienki i słaby i tak w kółko. Jednym słowem masakra. Nie polecam , nie życzę nikomu takiej Szefowej bo idzie zwariować i osiwieć jak widać po obsłudze która się trzęsie na zmianie z Ta "szefową".
Lokus 2014-02-20 15:15:00
Odszedłem stamtąd z uśmiechem na ustach.(usunięte przez administratora).Odradzam ludziom empatycznym liczącym na ludzką atmosferę.Grafik 1 dniowy ustalany ok godz 21,więc chyba bez komentarza.(usunięte przez administratora)
janko_muzykant 2014-03-03 19:00:34
Atmosfera fatalna, (usunięte przez administratora) Codzienne ,średnio co godzinę, maniakalne 'motywujące' telefony. Praca 7 dni w tygodniu, grafik ustalany codziennie wieczorem. Nic nie można zaplanować. Nie wierzyć w sztuczne,szydercze uśmiechy. Nikt nigdy nie zasłużył tam na swoje wynagrodzenie.
ero 2015-01-13 17:32:14
hmmm... czyli jeśli np. chciałbym połącznyć pracę w Koneserze z inną pracą to myślicie że to nie jest możliwe ze względu na bardzo zmienne grafiki czy może da się dogadać? a no i czy ktoś tu z was wysyłał już swoje CV i udało mu się dostać? bo szukam oferty roboty u nich ale obecnie nigdzie nei mogę znalexc
patric 2015-03-30 18:03:43
no to logiczne @ero że nie pogodzisz tej z inną pracą ponieważ tak naprawdę nie wiesz kiedy i na którą pójdziesz do pracy,chyba że masz swój interes no to tak- ponieważ sam sobie ustalisz kiedy się czym zająć.ofert to raczej ciężko znaleźć nie dziwię się bo w ogóle firma nie ma strony, prywatna, mniejsza więc pewnie bezpośrednio trzeba
Klient 2016-07-17 15:45:30
Odradzam sklep koneser !!! Kupiłem nowy garnitur w tym sklepie za nie małe pieniądze po czym marynarka zafarbowala mi 2 koszule. Chcąc zgłosić reklamację najpierw poradzili mi żeby wyprać garnitur chemicznie i nie będzie farbiwal oczywiście na swój koszt. Gdy przyszedłem jeszcze raz na gwarancję bo farbowal nadal powiedzieli że koszule z afarbowalem czymś innym A nie ich marynarka. Kultura obslugi i ich konpetencje na poziomie zerowym, odsyła mnie do szefowej której nie moŻna zastac w punkcie sprzedaży. Totalna masakra.
Klient 2016-07-17 16:32:43
Jakie zalecenia kolego przecież nowy garnitur nie powinien zafarbiwac 2 koszul pod rząd
Młody 2016-09-30 20:46:00
Uważajcie na nich. To najgorsze miejsce pracy w Koninie. To co tam się dzieje to porażka. Śmieszne zarobki A ogromne wymagania. O atmosfera w pracy to coś okoropnego.Nie ma drugiego takiego miejsca w Koninie gdzie tak źle traktujw sie pracowników.
nic 2016-10-02 12:21:04
Pewnie, że jak są kompetentni pracownicy @Mireczk, to lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki w firmie, a jak są odpowiednie zarobki to nic dziwnego, że sa popularni.
Były pracownik 2016-11-18 17:05:41
Uwaga na to miejsce pracy. Nie wiem czy ktoś normalny wytrzyma tam dłużej niż tydzień.
Zostaw swoją opinię o KONESER P.H.Przemysław Olszewski - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONESER P.H.Przemysław Olszewski