Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO w Ciemne

Miła

Nie polecam pracy w Tago. Kierownictwo wymaga od pracowników szybszego tempa nie zapewniając podstawowych środków BHP. Jakości standardów jakościowych jest dużo poniżej standardów obowiazujach w innych zakładach. Jedną szpachelka myte są urządzenia i podłoga. Panie chodzą stopami po taśmach po których przepieszczane są ciastka. Kierownictwo nic nie tłumaczy tylko krzyczy że coś jest źle zrobione. Premie zabierane są za wszystko.

Z

To fakt co opisali o kierowniku magazynu sam zadał bym mu pytanie na które są 3 odpowiedzi czy jego rodzina (usunięte przez administratora).był w pracy odpowiedzi 1 tak 2 nie 3 nie wiem

Beti - Wk

Mam iść zamiar tam do pracy ,czy warto?

Okolice Nowy wpis

Jakie zarobki? System 3 zmianowy? Weekendy pracujące czy wolne ?

Khaled Nowy wpis
@Okolice

Marne, Tak, Czasami do 14.00 Proszę nie kasować postów. Prawda o firmie musi być pokazana.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Z

Bronisław
@Z

Jak się zachowywał w ten sposób do pracowników to czemu nikt nie zgłosił tego wyżej? W ogóle były jakieś skargi? On nadal pracuje czy ty odszedłeś?

@Bronisław

Pracuje.

Lidia

i temat nagle ucichł... czyli zgłoszeń nie było a sytuacja się ustabilizowała, że nikt nie narzeka już? Jaką atmosferę teraz tu siebie mają i czy były już końcoworoczne podwyżki?

Beti - Wk Nowy wpis

Mam iść zamiar tam do pracy ,czy warto?

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

K.Ch

Mam podejrzenia, że osoba, która napisała ten komentarz koniecznie chciała nadać sobie taki nick żeby wszyscy od razu wiedzieli od kogo on wyszedl i chciała narobić komuś koło.. proszę sobie dopowiedzieć ???? na szczęście sprawny informatyk wszystko sprawdzi ???? Pozdrawiam serdecznie

Bobi

Ciekawe kto o zdrowych zmysłach podpisałby się celowo swoim nazwiskiem pisząc negatywny komentarz hmm.. Ojojoj nie ładnie, nie ładnie.. Taki miły chłopczyk a jednak taki zadziorek ????

Cypis
@K.Ch

Witam i po latach wyszło , kto komu i dla czego robił krzywdę ( pytanie po latach ? , czy ktoś w rodzinie wie ile krzywdy ludziom ten człowiek zrobił swoim postępowaniem wobec swoim podwładnym pracownikom ? a teraz kim jest ? kiedyś nazywali go kierownikiem kierowników !) I jeśli by mi przyszło teraz podać mu rękę na powitanie , to bardzo by się zdziwił ) Ja pracuję i mam szacunek ludzi , a jemu życzę(usunięte przez administratora)! jak najszybciej , bo nikt z pracowników nie chce go widzieć . ( (usunięte przez administratora) szydził z ludzi w pracy dla swoich celów , tak że K. CH. porozmawiaj z A.CH. dlaczego został tak potraktowany ? za swoje lata (usunięte przez administratora), poniżania i pokazywania kim ja jestem !) Szukaj , a znajdziesz !

Cypis
@Cypis

Dziękuję firmie Tago za wielką przysługę w stosunku do pracowników , za co za kierownika A.Ch . z magazynu wyrobów gotowych że wreszcie możemy pracować jak normalni ludzie i będziemy bez tego złodzieja i nieroba pracować bardziej efektywnie i bez stresu ???? Dziękujemy !

Miła

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Jak wygląda ścieżka kariery w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO? Czy trudno jest zdobyć awans?

Tam kariery to pan nie zrobi dorobić to tylko można się garba ! Pracowałam i to był najgory okres w moim życiu najgorsza praca

Lidia
@Monika

Można podpytać o konkretne stanowisko, zakres obowiązków i to jak praca w praktyce wyglądała, że faktycznie taka najgorsza? dużo się dźwiga, że ten garb jest przytaczany?

B

Czytałem wpis jakiegoś Cypisa I Czarodzieja na temat kierownika magazynu i wpełni popieram , bo szczurów i brudu w tak renomowanej firmie nie powinno być, prześwietlić jego pracę i wywalić dyscyplinarnie nawet za samo nazwisko bo pracowałem tam przez 5 lat i widzałem nawet że sobie na 2 zmianie przysypiał w swoim foteliku ,a za swoje błędy karał premią pracowników którzy mu nie pasowali bo za dużo widzieli,tak że ktoś kto jest decyzyjny w zakładzie powinien przyjrzeć się temu i podjąć decyzję czy trzymać takiego nierba i jeszcze płacić w tych ciężkich czasach i myślę że nawet on powinien zwócić pieniądze , tak że Adamie szukaj pracy bo świat jest mały a my się spotkamy i zobaczysz jak ci podziękuję za twoje

Czarodziej

Chcę dodać parę słów do jednej z wypowiedzi byłego pracownika z MWG na temat A.CH. już byłego kierownika magazynu znam go jeszcze jak firma była w Wołominie i był wtedy magazynierem ( raczej mówiąc (usunięte przez administratora) gwiazdą to on nie był , szału nie było w jego pracy ,co najlepiej mu wychodziło to delikatnie mówiąc informowanie kierownictwa na temat pracowników ( ten nie robi , ten je za długo był w toalecie itp.) a sam robił pomyłki , kiedyś była sytuacja na stołówce jak został już kierownikim MWG , wszedł na stołówkę i do pracownika powiedział nawpierdalaeś się to (usunięte przez administratora) do roboty ( a on nawet cherbaty nie zdążył zrobić , pracownicy znają go jako Prezes bo chwilę pracował , a kierownik go zniszczył psychicznie bo mu już pracować w tej firmie się odechciało ) a teraz biega i szuka swojego miejsca w firmie , kartony nie ,a może mechanicy ( najlepsze dla konfidenta szukać pracy za bramą tej firmy , za okradanie przez tyle lat ,za te chamskie traktowanie pracowników , poniżanie i pokazywnie kim ja tu jestem ( w biurze miał chyba lepszy fotel do siedzenia jak dyrektor ) i fakt dobry informatyk wyciągnie co on robił w pracy , Tak że Pani Magdo czas pożegnać tego ...........!!!!!!!!!!

Wyrazy współczucia, widzę, że tu pozytywnie pisaliście o szefie. Chciałam się zapytać, czy po jego odejściu jakoś się odczuwa zmianę w pracy na produkcji? Nie wiem, inne szefostwo, jakieś inne warunki i tak dalej... Czy na razie jest jak było do tej pory?

Arni

Niepolecam pracowałem tam chorujesz idziesz za kare na inny dział idziesz na opieke dostajesz bilet do pobierowa na budowe.jesteś dla nich nikim.Audyty ustawione znaja daty kiedy maja być i sprzątają przed przyjazdem.sanrpid jak ma być wiedzą kiedy bedzie kontrola i sprzątaja na pokaz.masz wypadek w pracy brak opisu BHP niedostaniesz nic.jaki protokół z wypadku.oczyszczalnia wylewaja (usunięte przez administratora) w ziemie albo zimą podlewają trawnik hahaha brak zainteresowania z ochrony środowiska leja (usunięte przez administratora) gdzie popadnie.kierownictwo warsztatu zero szacunku dla pracownika.bule kase donsiebie pchac reszta to dla niego smiecie.za dużo by tu pisać ksiażke bym napisał co gdzie i jak.szkoda jezyka na niektórych.pozdrawiam jak kogoś uraziłem napisz że to kłamstwo to wrzuce filmiki jak (usunięte przez administratora).zabezpieczyłem się na przyszłość.P.TADEUSZ JUŻ DAWNO POWINIEN SIĘ WZIĄŚC ZA NIEKTÓRYCH I ICH ZWOLNIC WARSZTATOWE KIEROWNICTWO PIERWSZE.POZDRO DLA CHŁOPAKÓW Z WARSZTATU

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracownika. Standardowy tekst szefostwa:"jak się nie podoba to (usunięte przez administratora). Nagminne lekceważenie przepisowo BHP, podobnie jak budowlanych, ale to u panicza Gołębiewskiego standard. Wystarczy popatrzyć.na budowy jego hoteli. Życzę ci z całego serca, żeby to jak traktowałes ludzi przez lata wróciło do ciebie że zdwojoną siłą.

Dawny pracownik
@Ewa

Gołębiewski jak człowiek jest mega dobry i bardzo w porządku wobec pracowników, to ludzi są poprostu źli którzy zarządzają tą firmą

Jery

Czy ktoś z was kojarzy osobę Agata Bereda z działu exportu? Coś możecie o niej powiedzieć?

Katarzyna
@Jery

Wiesz, tak się składa, że nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu pytania. Na forum publicznym nie wskazujemy na konkretne osoby. Jestem ciekawa, dlaczego akurat ten pracownik firmy TAGO Cię interesuje. A może zamierzasz się w niej zatrudnić?

Jery
@Katarzyna

Jest oficialnie podana na stronie Tago jako menager

Agata
@Jery

Jeśli chciałby Pan się czegoś o mnie dowiedzieć zapraszam do kontaktu. Telefon również na stronie jest podany.

CHWDP

OMIJAJCIE TĄ FIRME SZEROKIM ŁUKIEM.ZAROBKI PO 2 TYS.ZABRANE PREMIE(usunięte przez administratora)

Jaka atmosfera jest między działami w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Ort

Jak między Izraelem a Palestyną i to wcale nie jest żart????

komin99

Osobiście po 2 latach pracy nie polecam. (usunięte przez administratora) Stanowisko firmy w czasach "koronawirusa"- radź sobie sam!

Mami

To tutaj też problemy z wypłatami???? Słabo jak tak...

Rodzinka Dyrektora

Nie mam pojęcia jak taki człowiek jak T.G dał się omotać takiemu mataczowi jak dyrektor kAreczewski. Już zatrudnił cała swoją rodzinkę a córuś miesiąc po studiach bez żadnego pojęcia rozpisuje produkcję tej wielomilionowej firmy. Oczywiście tragicznie i zestratami. Inna projektuje maszyny wogóle nie przydatne nikomu. Karczewski wyssie Tago jak wyssał Wedla i wielkie czekoladowe g... po nim zostanie.

niewolnica

Gdzie są pieniądze za czerwiec?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO - Ciemne

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO?

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO
2.2/5 Na podstawie 50 ocen.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO