Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO

Pracowałeś w firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-05-20 14:55:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO, o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!
zdjecie uzytkownika
do cała prawda - 2015-11-03 18:18:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
widać kolego że,zbrzeżniak dał Ci się we znaki hmm teraz na warsztacie masz spokój(prawda?) i co Ty możesz wiedzieć jak jest na produkcji a no tak już wiem,,," skad wiesz" nie pisz o ludziach jak nieznasz bo co do michała to jesteś w błędzie jest jeden z narmolniejszych w tym zakładzie i podpisuje się swoją dłonią a co do gośki to piszesz prawde i pomyśl następnym razem czy chcesz kogoś niesłusznie obrażać bo zbrzeżniak czeka....
zdjecie uzytkownika
ginzi - 2015-12-11 21:00:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
według mnie firma zasługuje na dobre opinie, ponieważ są wypłacalni, mają dobrą renomę i całkiem niezłe produkty, mają też fajne socjale w pracy, czego chcieć więcej
zdjecie uzytkownika
Darek - 2016-01-13 18:04:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaki social? W tej firmie nie ma socjalu! Z wypłacalnością tez bym polemizował. Pensje coraz niższe i perspektywy na to by było lepiej nie ma! To zły znak! Nie polecam!
zdjecie uzytkownika
Robert - 2016-02-04 23:37:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
aRTUREK i Robercik są jak nie napiszę kto tylko Bóg ich osądzi za te zło które wyrządzają pracownikom wstyd i żenada...banda złoczyńców jak tak można traktować ludzi,a pózniej idą do swoich domów i rodzin i udają jak by nic się nie stało po każdym dniu poniżania i ubliżania ludzią
zdjecie uzytkownika
artur - 2016-02-04 23:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [ginzi - 2015-12-11 21:00:13]:
pewnie wchodzisz pod biurko tym ciulom że tak piszesz

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego TAGO

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: