Emmerson Evaluation Sp. z o.o. - oddział Poznań

Opinie o Emmerson Evaluation Sp. z o.o. - oddział Poznań

noname 2015-04-27 21:46:46
dla wszystkich tych którzy zastanawiają sie nad podjęciem pracy w tej firmie - Mocno odradzam!!!
zawalony robotą, niepłatne nadgodziny podczas których uzupełniasz bazę transakcji, którą jest później sprzedawana, brak służbowych aut na oględziny jedziesz tramwajem/autobusem/rowerem/na pieszo. praktycznie zerowe szanse awansu i nauczenia się czegoś w standaryzowany sposób, od początku nie masz szans na błędy bo pod twoją pracą podpisują się rzeczoznawcy których rola ogranicza się do stawiania pieczątek i podpisów oraz ekstra wycen komercyjnych celem nabijania kabzy prezesika który nota bene jest strasznie odpychającą personą, jednym z jego ulubionych powiedzonek jest stwierdzenie że najlepszy jest pracownik który pracuje za darmo... na start dają netto 1,7 tys. pln/mc i to się nie zmienia przez długi długi czas, no chyba że ktoś ma fach w lizaniu tyłka prezesa to owszem jest mile wskazane. Zatem jeśli macie ochotę stracić czas na subsydiowanie tej firmy to zapraszam śmiało nie liczcie tylko że dorobicie się czegoś więcej jak garba :)
student 2015-05-29 18:38:33
potwierdzam wszystko co powyżej!
Firma to jedna wielka patologia, wyzysk pracownia, poziom wiedzy ekspertów żenujący - dla ludzi chcących się czegoś nauczyć lepiej omijać z daleka, zwykłe pospolite szmaciarstwo, fałsz i obłuda!
praktykant 2015-07-13 22:28:03
Czy możesz coś więcej powiedzieć o pracy w emmersonie? Czy w każdym oddziale są takie same warunki? Ile tam pracowałeś
mała mi 2015-07-14 22:43:01
Co chcesz więcej wiedzieć o pracy e EMMERSONie, przecież wszystko już napisał "noname" i "student"! I tak, w każdym oddziale jest tak samo. To jest korpo zalecenia idą odgórnie i dla wszystkich oddziałów są jednakowe!
noname 2016-06-03 00:49:58
do "tomka" a dlaczego wychodzisz z założenia, że jeśli nawet była to nasza 1-sza praca to koniecznie bylibyśmy z niej niezadowoleni? ja uważam że wręcz przeciwnie to szczególnie na początku kariery świeżo po studiach jesteś na fali i chcesz jak najbardziej się rozwijać i na tym korzystają firmy takie jak emmerson eval. poprzez wykorzystywanie młodych ludzi, którzy w tym fachu chcą zdobyć doświadczenie. niestety tak jak wypisałem i podałem przykłady, czasu na rozwój jest mało bo jesteś zawalony robotą i biegasz z jednej wizji na drugą (średnio 3-4 dziennie) później wpadasz do biura żeby to wszystko jak najszybciej wycenić, podbić pieczątką i wyskanować żeby bank płacił firmie, więc albo 4 kontrole, albo co najmniej 1 operat mieszkania i 1-2 kontrole albo operat domu na dzień, nie pisze że masz robić operat przez tydzień ale praca skupiała się na kopiowaniu starych opisów, dorabianiu obliczeń pod to jaka ma wyjść wartość żeby bankowi pasowało, albo doradcy finansowemu i gnasz dalej na następne oględziny, więc tego co się tam nauczysz to chyba od kierownika na budowie najbardziej ;) pozdrowienia dla wszystkich ambitnych adeptów i jak chcecie się zahaczyć w tej firmie to miejcie plan b, bo będziecie stopniowo zmiękczani do poziomu kiedy za psi grosz każe Wam się robić odtwórczą robotę bez specjalnej analizy rynku i sytuacji prawnej, byle fakturki księgowa słała a prezes kupował nowy apartament Waszym kosztem. Przykre ale prawda. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Emmerson Evaluation Sp. z o.o. - oddział Poznań - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emmerson Evaluation Sp. z o.o. - oddział Poznań