APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w APS Poland S.A.?

Kler Nowy wpis

Jasne, sam nie miałem doświadczenia kiedy zaczynałem. Po kilku tygodniach na linii (zależnie od projektu) dowiesz się, czy ta praca jest dla Ciebie czy też nie. Spróbować nie zaszkodzi

Danuta Nowy wpis
@Kler

a jak przyszedłeś bez doświadczenia to miałes na początku szkolenie teoretyczne, czy od razu praktycznie zaczęli Cię tam uczyć obowiązków?

Kler Nowy wpis
@Danuta

Nie ma możliwości obsługiwać klienta nie znając marki/produktu/programu, który reprezentujesz jako obsługa klienta. Każda nowa osoba przechodzi przez szkolenie.

Barbara

Dotychczasowe opinie były bardzo zróżnicowane. Co jest powodem, tego że firma ta budzi tak skrajne emocje? Od dawna nie wypowiadaliście się na temat obecnej sytuacji w tej firmie. Czy chcielibyście coś dodać? Przypominam, że nasz wątek dotyczy firmy z Wrocławia. Zapraszam do komentowania. Każda Wasza uwaga jest bardzo cenna i może pomóc osobom poszukującym pracy w tej branży.

Knur
@Barbara

Wszystkie firmy windykacyjne z Wrocławia to sami (usunięte przez administratora) i bandyci. Wykupują jakieś wyimaginowane przeterminowane długi za 5-10 % wartości a później(usunięte przez administratora) ludzi telefonami i SMS o każdej porze dnia i nocy. (usunięte przez administratora) Normalny wierzyciel wie jak wyegzekwować należność od nieuczciwego klienta.

@Knur

Czy jesteś pewien, że opinia dotyczy firmy APS? Administration Personnel Services nie jest firmą windykacyjną a także nie ma siedziby we Wrocławiu...

egzekutor

Jak można chcieć pracować jako egzekutor? Oni pomagają korporacjom w zastraszaniu ich klientów : SMSy typu " zapłać, bo pożałujesz" bez podania kto ma zapłacić i z jakiego powodu.

Jak szefostwo w APS Poland S.A.? Spoko traktują ludzi?

Majka

Szefostwa od kliku miesięcy nie ma w pracy, chyba trzeba do Czechów napisać na bossa w Polsce. Pewnie w knajpie kawę serwuje klientom. hahaha

@Majka

Boss właśnie wyleciał, teraz czas na pseudo menagerke cc i rozwrzeszczanego prawnika.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie APS Poland S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Agnieszka

@Majka czemu nie ma szefostwa w firmie ?

bartosz

czy jest jakaś rekrutacja? jak zarobiki call center

Ewelina
@bartosz

Niskie, bardzo niskie.

Daniel

Trzeba być solidnym dobrym pracownikiem a nie byłoby narzekania!!

Ewelina
@Daniel

O widzę że szefostwo dokonuje samooceny. Brawo wy, ale douczcie się zarządzanie to nie boisko.

Jakim pracodawcą jest APS Poland S.A.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Feliks

Kiepskim, tak jak kiepscy są szefowie ze świńskim blondynem rogaczem Misiem.

Pracowałem_tam

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące i muszę przyznać, że podejście do klienta jak i do pracownika jest naprawdę w porządku. Tim liderzy mili cudów nie wymagają, jak ma się problem pomogą. Mogę polecić tą firmę.

@Pracowałem_tam

Jeśli polecasz firmę to dlaczego pracowałeś w niej tylko 4 miesiące?

Czy warto zainteresować się firmą APS Poland S.A. jako pracodawcą?

hokk

czy ten obecny prezes ma kompetencje ???

Tomasz

Czy dobra praca jest powodem tej ciszy na forum?

karolinq

Nie polecam pracy w tej firmie. Większość to fałszywi ludzie. Najlepiej siedzieć cicho albo podlizywać się na przysłowiowym ,,papierosie". Bardzo nie profesjonalnie podejście. ,,Szefowie" nie potrafili nawet utrzymać jednego projektu dłużej niż rok...

cd

Wiecie jednak czy wypłata jest u nich na czas? Dzięki

Martin

to fakt, kadra, która pozostała nie ma zbyt wysokich kwalifikacji do zarządzania. Przykre to jest, bo firma była kiedyś jedną z wiodących na rynku. Mają potencjał w postaci inwestorów jednak nie potrafią tego wykorzystać. Trzech panów, których widać na stronie APS już jedną firmę doprowadziło do ruiny. Ale jeśli lubić być lizusem, palisz fajki, nie masz swojego zdania to aplikuj - doskonale dopasujesz się do społeczności. Własne zdanie, a nie daj Boże inne niż zdanie trzech panów - zakazane i grozi wylotem. Martin chłopie - czemu nic z tym nie zrobisz ???

suka

podobno wszyscy uciekają do lasu i konkurencji

Negocjo

Interesująca ?? :D kilka zleceń w miesiącu to maks co ci dadzą. 50 zł brutto za wizyte i umowa zlecenie. Koszty po Twojej stronie. Taka interesujaca oferta....

olenka

ja i tak niedługo od nich odchodzę huraaaaa

sucz

w APS jest full ludzi z Casusa

dina

zapraszamy do casusa

sucz

tam jest cała zbieranina dna

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Warszawa

APS Poland S.A.