Opinie o Walter Nieruchomości w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Walter Nieruchomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Walter Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Nieruchomości w Warszawa

Hmmmm Nowy wpis

Witam rownież poszukuje osób pokrzywdzonych przez Jarosława Waltera.

Izka Nowy wpis
@Hmmmm

Zostałam również oszukana przez tego Pana.

Iza Nowy wpis

@Hmmmm w jaki sposób zostałeś oszukany przez Walter Nieruchomości? Mógłbyś tu opisać swoje doświadczenia z firmą? Powiedzieć skąd wiesz, że jest większa liczba oszukanych? Czy zostałeś oszukany jako pracownik czy jako klient? Osoby, które chciałyby tam pracować może to zainteresować.

atos Nowy wpis

a vo0 konkretnie przyjacielu sprawiło, że tak bardzo jesteś zadowolony z ich usług? opisz nam dokładniej co wprawiło cię w taką euforię bo teraz brzmisz jak z pr

Zadowolony

Mega profesjonalna firma nadal istnieje i prężnie się rozwija.Jestem bardzo zadowolony z ich usług!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walter Nieruchomości? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
rozczarowany

Witam, szukam ludzi pokrzywdzonych przez firme Walter Nieruchomości. Zostałem oszukany przez ta firme i chce cos z tym zrobic. Pisac na adzikowy@gmail.com

hmmm

Dominiku, zarobki uzaleznione byly od Twojej pracy. Im wiecej udalo Ci sie sfinalizowac transakcji, tym wiecej pieniedzy dla Ciebie. Jedynym problemem bylo to, ze szef rozliczal Cie w zasadzie, jak chcial...i tak np. przy umowie przedwstepnej dostawales 50% wynagrodzenia, ktore wynosilo zalozmy 1000zl, przy akcie notarialnym kolejne 50%, ktore nagle wynoili 600zl. Mozesz sobie zatem wysnuc sam wniosek. Nie ma jednak sensu juz do tego wracac. Jesli firma nie istnieje, to temat zakonczony.

Zbyszek

Może niedługo naprawią ten błąd. Wiecie może jak za to traktuja pracowników? Czy zdarza się dostać jakąs premię?

Edward

No musze przyznac, że w dzisiejszych czasach, to strona internetowa jest wizytówka firmy, także jestem w szoku, że walter jej nie ma.

peja

ale jednak firma Walter jako przedsiębiorstwu zajmującemu się nieruchomościami strona by się na pewno przydała...

lubicz

szczerze to wątpię, że akurat nie było ich stać. Nie są to zbyt duże pieniądze jak na taką firmę w takiej branży

agentka

i niech upada - a potem pip sie do niego dobierze... szef nie mający zielonego pojęcia o zawodzie - typowy cwaniaczek .... szkoda tylko agentek, które tam pracowały i zyskały zaufanie klientów... na szczęście większość z nich już pracuje w normalnych firmach i 90% mieszkań zostalo tam wypowiedzianych i przeniesionych

?

Jeśli chodzi o agentów tam pracujących, ludzie jak w każdym zawodzie, różni, podchodzący do pracy mniej lub bardziej profesjonalnie, nie mający szefa który powinien służyć radą i pomocą, dlatego odeszli stamtąd. Jedno można powiedzieć o pracownikach, włożyli w tę pracę mnóstwo czasu i zaangażowania i kawałek serca, dostali dużego prztyczka w nos.

?

Nie musicie już wystawiać negatywnych opinii, ponieważ w Firmie WALTER nie pracuje już żaden agent. Właściciel likwiduje Firmę. Wiadomo było, że Firma upadnie, ponieważ prowadzi ją osoba nie mająca licencji i nie znająca się zupełnie na specyfice tej pracy.

hmmm
@

Zastanawiam się, czy rzeczywiście firma przestała istnieć, czy też zmieniła jedynie nazwę. Dosyć dziwny zbieg okoliczności, że na ul. ogrodowej pojawia się nowa firma zajmująca się nieruchomościami, która w swojej nazwie ma nazwę "walter". Zbyszku - powyżej było sporo odpowiedzi na temat traktowania pracowników. Jeśli nie jesteś kobietą, to możesz się czuć bezpiecznie ;) Poza tym - warunki płacy są piękne dopóty, dopóki nie dochodzi do transakcji. Jak już do niej dojdzie, to zaczynasz się zastanawiać, czy Ty się pomyliłeś w obliczeniach, czy może szef robi Cie w konia. Ktoś - od kilku lat w firmie nie pracowało 6 agentów dłużej niż jeden miesiąc. Sasza - wypraszam sobie :). Ponieważ jako tako firmy Walter Nieruchomości nie ma na rynku (przynajmniej ślad ogłoszeń zaginął ;)), więc nie ma co snuć dalszych rozważań na jej temat. Warto jednak zastanowić się, czy warto zatrudniać się w kolejnej firmie owego Pana, bo raczej człowiek się ot tak nie zmienia.

pwd

ktoś - 2013-05-22 16:19:15 Raczej frustracja 1 osoby. Pracuje tam 6 agentów od dawna i nie mają problemów. Jak ktoś ma do tylu kp to na google zapraszam. 50% minus podatek i zus to 30parę procent. Można działalność prowadzić wtedy dostaniesz pełne 50%i kombinuj. Tyle temacie.6 pracowników? Od dawna? :) Bardzo interesujące :) Rotacja pracowników ogromna (jak w większości biur nieruchomości), albowiem specyfika pracy i płatności w nieruchomościach nie każdemu odpowiada. W tej jednak firmie z płatnościami bywa różnie i nie do końca rozliczenia są w porządku wobec pracowników. Nie trzeba być geniuszem matematycznym, żeby samemu obliczyć sobie ile powinno dostać się za przeprowadzoną transakcję a ile się dostaje.

agentka

Niesłowni Niepewni Nie polecam

ktoś

szasz

Poprostu ta firma to jeden wielki bur... Problem z wypłatami pieniędzy, właściciel odlicza mnóstwo z prowizji, bo niby zatrudnia na umowę o prace ale jak przychodzi co do czego to kasy tyle zabiera ponad 50%, tłumaczy się składkami i takie tam. Ludzie stamtąd szybko uciekają. Więc radzę uważać.

mamuśka

mam propozycje pracy w tej firmie ? czy to Twoja frustracja, czy naprawdę tak jest ...

sasza

Witam, firma zatrudnia złodziei i krętaczy- są tam zatrudnione osoby które robią transakcje na lewo!!!. Nie dość że nie płacą agentom czyli zrobisz transakcje 1 stycznia a dostajesz 10 lutego to jeszcze ich agenci są mało profesjonalni. Biuro to żenada. Generalnie NIE POLECAM!!!

porażka

ciężko się doprosić o pieniądze, omijajcie tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Nieruchomości - Warszawa

Walter Nieruchomości
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Ogrodowa 31/35
    00-893 Warszawa