bauhaus

Sopot

Opinie o bauhaus

anonim 2011-02-22 23:49:45
przyjmuja na dzialalnosci ( usunięte przez administratora ) firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.
anonim 2011-03-02 10:36:54
anonim - 2011-02-22 23:49:45przyjmuja na dzialalnosci okres ( usunięte przez administratora ) ok. ale przy takich godzinach musza byc dobre.Najgorszy kierownik to pan ( usunięte przez administratora )Moim zdaniem ten człowiek cierpi na jakąs ( usunięte przez administratora )jak można wymagac żeby o pogrzebie informowac o conajmniej tydzien do przodu.W firmie można pracowac na''działalności''ljak juz wspominalem na samym początku lub u podwykonawcy jakby ktos mial pytania,to prosze pytac na temat tej firmy prosze pytac na tym forum rzetelnie odpowiem poniewaz troche czasu w tej firmie spedilem.( usunięte przez administratora )
anonim 2011-03-05 11:10:18
kolego ( usunięte przez administratora ) w gore zalezy ile potrafisz
anonim 2011-06-18 07:14:55
I tu jesteś w błędzie są gorsi kierownicy,co nie którzy traktują budowę jak swoje podwórko,a pracowników zatrudnionych na działalności jako zło konieczne,najlepiej gdyby to byli podwykonawcy zatrudnieni u( usunięte przez administratora )
xxx 2011-06-23 13:29:23
Najlepiej żeby prezes porozdawa( usunięte przez administratora )eszcze dodatkowe samochody i zwiększył limity na paliwo...a już super premią byłby dodatkowy przydział na materiały ... bo nieprywatne materiały już nie wystarczają na prywatne budowy...
anonim 2011-06-25 21:49:12
Ciekawe czy Prezes wie że pracownicy w godzinach pracy zamiast pracować na budowie to walą prywaty u Kierowników:}To prawda ( usunięte przez administratora ) I nie zatrudniajcie się tam bo tam pracuję i człowiek jest traktowany jak ( usunięte przez administratora )tych czasach są traktowani bardziej humanitarnie}jak nie zostaniesz po godzinach to krzywią te złamane wiecznie ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-06-27 07:32:49
To moze ktos sie w koncu zbierze i mu powie...albo poczekamy na wiecej \"pozytywnych\"opini i ja chetnie je wysle poleconym. A jak ktos zna maila to jeszcze lepiej.
xxx 2011-07-01 19:39:57
SUPER, KTOŚ NAZYWA W KOŃCU RZECZY PO IMIENIU...
przypadkowy czytelnik 2011-07-13 10:06:30
Spoko, ale chyba z tą prowokacja przeginacie Pany troszkę. Rozumiem, że, każdy wyraża swoją jakąś tam opinię, ale żeby się podszywać za kierownika i pisać w jego imieniu ;/
Indor 2012-01-27 09:49:14
Najlepsza firma.Najlepszy kierownik to (usunięte przez moderatora) .Kocham go.Jestem jego blaznem a on moim panem.On ma jaja bo potrafi zarobic na to co ma.Jedna jego wpadka to to,ze zrobil w swoim domu strop drewniany.Pewnie nie mogl zalatwic betonu i teraz dom sie rozpada.Ale to ze zrobilem mu cala elektryke to plus dla niego i dla mnie.Zarobilem stowe.
XXX 2012-01-27 20:16:26
TO CO NAPISAŁEŚ ,TO POMYŚLAŁEŚ CZY TEN FAKT JEST cHOĆ TROCHĘ PRAWDY. BO NA MIEJSCU KIEROWNIKA JAK BYM SIĘ DOWIEDZIAŁ KTÓRY TO NAPISAŁ TO BYM GO KOPNOŁ (usunięte przez moderatora) . A JESZCZE JEDNO JAK WIESZ ILE MU DAŁ ZA TĘ ROBOTE ,TO DAJ ZNAĆ BO JA TEŻSIĘ BUDUJE IBĘDĘ POTRZEBOWAŁ ELEKTRYKA TO MOŻE ZROBI MI ZA TYLE SAMO.
Indor 2012-01-27 21:51:28
(usunięte przez moderatora) jestes i tyle.Pozatym robisz bledy ort.Ja kocham mojego kierownika,ktory jest jak japonia-kraj kwitnacej WISNI i tylko jemu w godzinach pracy,z mila checia przez dwa tygodnie robilem elektryke z reszta ekip delmy ktora(usunięte przez moderatora) mu dom.Az plakac mi sie chce,ze taki dom za ciezki zlom tak popsuty
XXX 2012-01-29 10:26:30
(usunięte przez moderatora) może jesteś i sam się naucz pisać bo ci to nie wychodi. a do szkoły chyba nie chodiłeś, jak nie umiesz pisać tylko się mądrzzyć i pisać głupoty
XXXa 2012-01-29 19:40:35
A może byś się tak ujawnił a nie pisał takich bzdur.
knl.,, .,.,m.;lm 2013-04-17 07:56:15
a co powiecie o obniżkach pensji?
i dlaczego tylko robolom,a majstrom i kierownictwu nie?
mala1234 2014-04-25 11:07:23
Czy ktoś kto współpracował z tą firmą móf=gł by mi coś więcej powedzieć ?Mam nawiązać z tą firmą współprace ,ale nie wiem czy warto ,a wiadomo bym nie chciała miec problemów ,Są wypłacalni ?
step 2014-06-04 16:59:05
są wypłacalni tak jak firmy w polsce nie są kokosy,jak chcecie zarobić więcej do norwegi .
lukas 2015-01-18 15:43:26
hej , ja szukam informacji jak to w ogóle wygląda z przyjeciami do bauhausa. Jak już znajdę w internecie jakąś ofertę i zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną to czego na niej mogę się spodziewać ? pewnie ktoś z Was tu obecnych był na takiej. Proszę podrzućcie w miarę możliwości jakieś info. z góry dzięki
Lepiej nie 2015-02-12 05:12:40
Lepiej poszukaj sobie innej firmy.
Tutaj będziesz traktowany jak zero-choć nie powinieneś bo firma to nie kierownicy i majstrowie tylko ludzie,którzy zasuwają jak w kołch....
Czasem aż ręce opadają.
Podwykonawca 2015-08-18 16:15:42
Jeden wielki wałek. Płacą zawsze do 10-tego ale płacą tyle ile sami uważają, najczęściej nic. Sam zostałem oszukany a ze mną chyba 5 podwykonawców w tym samym czasie i na tej samej budowie.
pracownik 2015-11-17 22:41:28
ja wszystko wiem jakies pytania to odpowiem bez problemu
Kazik 2016-07-01 08:49:12
firma nieuczciwa i nie ma co liczyć na zapłate!! wykorzystują ludzi i nie płaca...niedługo plajta
paweł z gdyni 2016-07-16 11:12:24
rekrutują? na tatrzańskiej mają taką "specjalistkę" od hr, że nasuwa mi się pytanie - po co w ogóle robić takie spotkania kwalifikacyjne? Pani z pewnością ma kompetencje... stanowisko otrzymasz w zależności od koloru krawata czy koszuli (losowo) który akurat w tym dniu bardziej odpowiada rekrutującej. poza tym dziś mamy taki piękny dzień słoneczny
2p0 2016-10-14 09:53:30
@kazik myślę że do tego jednak nie dojdzie,a na dowód tego pojawiają się przecież nowe ogłoszenia o pracę
co dalej 2016-11-28 12:59:21
Ponton
Ksiegowa 2016-11-29 14:06:50
A jak sie pracuje w księgowości? Ciagle szukaja księgową...
Zostaw swoją opinię o bauhaus - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bauhaus