PS-T Avistrans

Szczecin

Opinie o PS-T Avistrans

kolideno 2012-08-15 22:08
...prezesowa firmy pani [usunięte przez moderatora]. nie ma pojęcia o zarzdzaniu firmą kurierską..Siedzi w koszalinie a czasem w oddziale Szczecinskim i miesza...Była kierownik odziału Pani S. zwolniona została ,mimo starań się o utrzymanie dobrzej opini i wywiazywanie sie z obowiozków przy tym jeszcze dbając o kurierów ( pisze z autopsji)teraz to nędza...Zwolniono pani S. i robota sie skoniczyła tam
Zyczliwy 2012-10-18 10:40
Pytanie tylko dlaczego w kołobrzegu jest taki [usunięte przez moderatora] pracownikow pensje po 700zł i co miesiac opoznienia tygodniowe w wyplacaniu wynagrodzen , mało tego jesli sie upomnisz o wynagrodzenie wylatujesz na bruk ot i cała firma Avistrans...
miastowa 2014-04-09 23:01
mnie dzisiaj podziękowali
Speedmail 2016-07-06 21:03
ja tym bardziej odświeżę. Prywatny operator pocztowy Speedmail Szczecin (na rynku od 4 lat) szuka pracowników. cv proszę wysyłać na adres: szczecin@speedmail.pl

Wnerwiona 2017-03-30 12:06
Bardzo nierzetelna firma z bardzo nierzetelnymi pracownikami, którzy dostarczają korespondencję, zwłaszcza ci, wynajmowani przez urzędy pracy(np ten w Policach). Strzelają focha, przyjeżdżają kiedy chcą, o której chcą, umawiają się bądź nie tak jak im pasuje a nie jak pasuje czasowo klientowi.
Niestety wiem coś o tym, bo taka pani z Avistrans bywa że dostarcza do mnie korespondencję.
Bardzo niekompetentna pani, z fochem że przecież ona nie będzie po 5 razy kursować skoro np nie było mnie w domu albo nie chciało jej się wejść na 4 piętro w bloku.
Nie korzystajcie z Avistrans, to firma niemal krzak, bardzo nierzetelna i niekompetentna, coś na wzór niedawnego InPost, oni tak samo strzelali foch, punkty czasem mieli np na tyłach sklepu lub nie mieli ich wcale, dostarczali korespondencję lub nie, gubili i byli bezczelni.
Tak samo avistrans chamstwo, bezczelstwo i brak jakichkolwiek kompetencji!!!
Zdenerwowana klientka 2017-06-09 09:25
Straciłam pół godziny przed punktem odbioru przesyłek, bo pani zamknęła go na klucz i wyszła do miasta. Dzisiaj muszę jechać ponownie, ale kogo to obchodzi.Brak rzetelności i lekceważenie klientów !
Zostaw swoją opinię o PS-T Avistrans - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS-T Avistrans