PS-T Avistrans

Szczecin

Opinie o PS-T Avistrans

kolideno 2012-08-15 22:08:36
...prezesowa firmy pani [usunięte przez moderatora]. nie ma pojęcia o zarzdzaniu firmą kurierską..Siedzi w koszalinie a czasem w oddziale Szczecinskim i miesza...Była kierownik odziału Pani S. zwolniona została ,mimo starań się o utrzymanie dobrzej opini i wywiazywanie sie z obowiozków przy tym jeszcze dbając o kurierów ( pisze z autopsji)teraz to nędza...Zwolniono pani S. i robota sie skoniczyła tam
Zyczliwy 2012-10-18 10:40:57
Pytanie tylko dlaczego w kołobrzegu jest taki [usunięte przez moderatora] pracownikow pensje po 700zł i co miesiac opoznienia tygodniowe w wyplacaniu wynagrodzen , mało tego jesli sie upomnisz o wynagrodzenie wylatujesz na bruk ot i cała firma Avistrans...
miastowa 2014-04-09 23:01:33
mnie dzisiaj podziękowali
Speedmail 2016-07-06 21:03:03
ja tym bardziej odświeżę. Prywatny operator pocztowy Speedmail Szczecin (na rynku od 4 lat) szuka pracowników. cv proszę wysyłać na adres: szczecin@speedmail.pl

Zostaw swoją opinię o PS-T Avistrans - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PS-T Avistrans