BIG TRANS

Kłodzko

Opinie o BIG TRANS

anonim 2011-02-22 21:43:21
nie polecam, szef hamski,totalnie olewa pracownika, pensja zbyt mała na tyle dźwigania, bo kierowca również dźwiga meble...
deaz 2015-09-27 17:45:45
Firma totalna porażka oszukują kłamią auta zniszczone. Jak postawisz się to zapomnij o wypłacie. Nie polecam omijać jak najdalej. Szefowie maks cwaniany
Deaz 2016-02-26 21:51:07
Jestem ciekaw kto kasuje prawdziwe opinie które przeszkadzają szefowi przemówi a może sebastianowi? Prawda wychodzi na jaw o waszej śmieszne oszukujacer kierowców firmie ????????
kierowca 2016-03-12 06:49:23
nie polecam tak jak inne opinie maksymalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowalem tam i szczerz zjezdzalem co trzy tygodnie do domu i na stopa z laki.pan sebastian i przemek to znaja sie ale jak nie zaplacic wyplaty a spedytor slawek brak slow.
Waldek 2016-04-23 16:46:18
Siema Chłopaki trochę stare tu opinie macie, ale szukam komentarzy o nich gdzie się da, widziałem ostatnio jakieś ogłoszenie na kierowcę do nich i chce dopytać bo niektórych komentarzach mam wątpliwości, czy oni są wypłacalni? Zarobki są na porządnym poziomie
Zostaw swoją opinię o BIG TRANS - Kłodzko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG TRANS