Trojmiasto.pl Sp z o.o.

Gdańsk

Opinie o Trojmiasto.pl Sp z o.o.

GalAnonim 2011-02-22 20:46:04
Otóż firma ta szukając specjalisty z niszowego rynku zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne potencjalnych pracowników z wysokim stażem pracy i doświadczeniem, po czym przy ponad półtora godzinnej rozmowie wyciąga z nich informacje na temat swoich produktów i możliwości ich rozwoju oraz przebudowy ... następnie woła "psa gończego" w postaci Pana Prezesa, który po 30 sekundach rozmowy z kandydatem wygłasza sentencję 'nie dziękujemy nie potrzebujemy Pani" ... i na tym kończy się proces rekrutacji ... następnie nieudolna grupa obecnych pracowników na podstawie przeprowadzonych w trakcie rekrutacji zapisek i notatek Pani z HR ... odtwarza produkt będący hybrydą pomysłów zebranych podstępem od specjalistów z danych dziedzin zapraszanych na rozmowy kwalifikacyjne ... po prostu żal :) Stanowczo odradzam tego pracodawcę.
HR Manager - Trojmiasto.pl 2012-01-30 15:48:36
Przykro mi, że tak odebrała Pani rozmowę kwalifikacyjną w naszej firmie. Faktycznie na etapie rekrutowania osób do budowania nowych serwisów mocno opieramy rozmowę na planach i pomysłach do ich stworzenia. Jak bowiem inaczej rozpoznać zbieżność myślenia potencjalnego pracownika z naszym? Zawsze staramy się, by były to raczej ogólne zarysy, a często się zdarza, że pomysł o którym mowa na rozmowie nie jest autorskim pomysłem i był już przez nas brany pod rozwagę. Faktycznie prezes firmy z racji rozlicznych zajęć najczęściej dołącza do spotkania na chwilę, ale zawsze stara się w kilku pytaniach zaznajomić z kandydatem. Rozumiem Pani żal, że nie udało się przejść rekrutacji pomyślnie. Nie tylko kompetencje i doświadczenie przesądzają o powodzeniu w procesie rekrutacyjnym do Trojmiasto.pl, często to osobowość i dopasowanie do istniejącego zespołu mają kluczowe znaczenie. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)
lola 2012-10-01 12:38:28
nie polecam, rozmowa kwalifikacyjna to śmiech na sali, zero profesjonalizmu, a potem obiecują, że dadzą znać, nawet jak na nie, człowiek czeka i nic, szkoda że taka marka nie potrafi się zachować
mysiowa 2013-01-31 01:31:16
Firma niepoważna. Na ogłoszenie dotyczące oferty pracy na stanowisko Asystetka Redakcji aplikowałam bez mała z cztery razy za każdym razem bez efektu, mimo, iż moje kwalifikacje w 100% odpowiadały wymogom stawianym kandydatom w treści ogłoszenia. Szefostwo tego portaliku regionalnego ma chyba kompleks Wirtualnej Polski, bo nigdy nie przebije giganta (u którego ja zdobywałam doświadczenie redakcyjne). Kiedyś zaprosili mnie na rozmowę na koordynatora projektu - wypytali mnie drobiazgowo o moje pomysły na stworzenie czegoś unikatowego po czym przyszła szanowna pani Prezes i uznała bez krzty przyzwoitości prosto w twarz, że jej się nie podobam i że się nie nadaję. A moje pomysły zanotowano :) Tak czy inaczej kolejny raz już nie odpowiem na ogłoszenie. Szkoda zachodu! Nie warto!
marta 2013-04-25 13:28:36
Kiedyś aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. reklamy, byłam również na rozmowie. Miałam nieodparte wrażenie, że dla szefostwa najważniejsze jest to nie jakim człowiekiem jesteś i jaki masz potencjał i doświadczenie - tylko to z kim miałaś okazję wcześniej współpracować tzn. z jakimi firmami, czyli kontakty. Każdy kto był na rozmowie otrzymywał odpowiedź zwrotną o wyniku rekrutacji, natomiast pisaną na zasadzie "kopiuj- wklej", błędy w nazwisku i płci. Także tu kompletny brak profesjonalizmu...skoro już wysilacie się, aby podziękować za udział w rekrutacji- to piszcie poprawnie, bo ta wiadomość, którą otrzymałam jest wyrazem braku szacunku do mnie.
Trojmiasto.pl 2013-05-31 16:47:23
Zawsze staramy się dopilnować, żeby każda osoba, która bierze udział w rekrutacji do portalu otrzymała odpowiedź o wyniku rekrutacji. Jest możliwość, że nasza wiadomość trafiła do folderu SPAM. Jeśli jednak sprawdziła Pani również to miejsce, przepraszam za brak kontaktu. Dopełnimy wszelkich starań, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca.
Pozdrawiam Agnieszka Śladkowska, Specjalista ds. Personalnych Trojmiasto.pl
aka 2014-10-10 12:56:41
Ja również nie otrzymałam informacji o zakończeniu procesu rekrutacji. Na rozmowie zapewniano mnie o tym że zostanę poinformowana...
Gd 2015-01-04 16:38:39
Ciężko powiedzieć czy trudno przejść. Dużo pewnie zależy od stanowiska, bo na każde jest inna konkurencja. Jeśli szukasz pracy w dziale IT i masz dobre kompetencje pewnie będzie łatwiej niż w samej redakcji, bo tam jest duży nacisk na dopasowanie do zespołu, otwartość, komunikatywność. Co do etapów, niektórzy mają dwa, inni trzy. W zależności od stanowiska czasem to jest test, czasem próbka pracy, czasem zadanie do wykonania. Atmosfera zarówno na rozmowie jak i podczas pracy jest naprawdę fajna, taka partnerska i życzliwa. Ja polecam.
Karma 2016-05-05 07:35:36
Byłem na rozmowie na stanowisko Webdevelopera/Webmastera - z góry traktują osoby o mniejszym doświadczeniu jako przegrane. Kierownik IT "atakował" pytaniami technicznymi aż do momentu potknięcia i zestresowania - zamiast zadania testowego tylko pytania które tak naprawdę nic nie wnoszą o wiedzy praktycznej kandydata. Na rozmowie uczestniczyły 3 osoby, 2 osoby techniczne i jedna pani z HR - pytania typu co będę robił za 5 lat też nic nie wnoszą. Według mnie - rekrutacja powinna wyglądać inaczej. Na stanowisko techniczne - zadanie wstępne i ocena umiejętności zdalnie. Po tym dopiero spotkanie i rozmowa, naprawdę oszczędzi to czas i również pieniądze kandydata na stanowisko.Dostałem odpowiedź o wyniku rekrutacji. Poza tym - dziwi mnie fakt że co 3 - 4 miesiące szukają programistów PHP - czyżby rotacja pracowników ?
nieprofesjonalnie 2016-06-18 17:42:10
pani przesłuchująca niesympatyczna, pozwalająca sobie na złośliwe komentarze. generalnie rozmowa mało merytoryczna.
ważka 2016-08-01 22:55:48
Byłam w firmie na rekrutacji (w sumie dwa spotkania) do redakcji i pozytywnie oceniam cały proces.. Atmosfera swobodna i zadbano, żebym się nie stresowała, całość merytoryczna i odpowiedź w terminie. Mam też znajomego, który aplikował i polecał mi firmę. Myślę, że każdy kto nie dostanie pracy patrzy z żalem, ja staram się uczyć na błędach.
Drag 2016-08-13 21:34:12
Brałem udział w rekrutacji do IT w maju, najlepsza rozmowa na jakiej byłem. Normalna, życzliwa i partnerska. Żałuje, że nie dostałem tej pracy!
Guy 2016-08-13 22:02:34
No i co coś się stało? Ach, nie dostałeś tej pracy, powiadomili?
Niezwykle rozczarowany xD 2016-11-08 21:21:17
Dział IT - beznadzieja. Niskie zarobki. Zespół świetny a opłacany poniżej średniej rynkowej. Dług technologiczny 10 letni. Praca intensywna i stresująca a zdecydowanie słabo wynagradzana i niedoceniana. Szef firmy podrywa pracowniczki, czyni dziwne propozycje umówienia się po pracy, czyli molestuje. Widziałem to na własne oczy. Brzydkie biuro, klimat jak z PRL. Przemiał zadań zadań jak w korporacji, wyścig szczurów, zalet korpo brak.
Zostaw swoją opinię o Trojmiasto.pl Sp z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trojmiasto.pl Sp z o.o.