logo Aldora

Aldora

Vlaardingen

Opinie o Aldora

anonim 2011-02-22 17:07:13
uwazajcie na ta firme nic nie mozna sie doprosic od koordynatorow nie radze wam jechac do pracy na made bo jest tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masz wywieaszane normy gania cie tam szef jak psa brygadzista jest konfidentem kabluje na kazdego tak jak i stala ekipa co jest tam od dwoch lat poprostu banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez administratora] e
jakitaki 2011-02-23 18:39:34
Ja tam robie 2 lata i ogólnie jest ok fakt że Sadek tnie ma czym się da np. mieszkanie w 2009r kosztowało za tydzień 60 euro a w tym roku juz 100 euro tak samo jak ubez. Więc najlepiej cos wynająć, innej opcji nie widze. Jeżeli chodzi o prace to jest w porządku normy są jak wszędzie, albo sie nadasz albo nie nie każdemu pisane jest praca na szklarni. a co do koordynatorów to naprawde są ch ujami!!!!!
wujek dobra rada 2011-02-25 21:49:16
prawda jest ze sadek to przekret i trzepie kase na glupich i ociemnialych "polaczkach". nie on jeden w holandii. kazdy kto ma chociaz troche oleju w glowie, powinien zadbac o wlasne mieszkanie (pokoj). co do pracy na made, to podobno brygadzista (jesli mozna go tak nazwac nie obrazajac innych brygadzistow) jest najwieksza pomylka na tej szklarni i posmiewiskiem calej aldory
ona 2016-05-30 17:34:25
WITAJCIE PRACOWALAM PRZEZ TA FIRME RZECZYWISCIE NA MADE NIE RADZE TAM SZEF ZEBY POGANIAC PRACOWNIKOW KLASZCZE W DLONIE JAK W CHODZI NA SZKLARNIE TO TAK GLOSNO GADA ZEBY NIBY SIE WSZYSCY BALI HE HE ZLEWKA ALE STRES ROBI SOLEJKO HE HE MONICZKA P.....ZAPOMNIALA ZE KIEDYS PO KRZAKACH RYCZLA S.....NO I JESZCZE SOLEJKO 2 SPOKO DOPUKI NURIJ BYL POZDRO DLA WSZYSTKICH
niewidzialny 2016-10-07 10:32:07
Nie polecam niczego nie mozna sie doprosic pozatym przyjechalem w czwartek a za hotel i za transport do pracy policzyli jak za caly tydzien na wypłaty ludzie czekają tygodniami ja dostałem dopiero po 4 tygodniach odradzam ...Pozdro dla bitej pały Artura brygadzisty
what 2016-10-17 23:03:00
No dobra, ale nawet jak są jakieś opóźnienia, to na pewno są one racjonalnie uzasadnione. Mnie to bardziej zastanawia jak aktualnie panuje atmosfera w firmie, wiecie może? Nie ukrywam, że ta kwestia mnie najbardziej ciekawi, bo zależy mi na współpracy.
Zostaw swoją opinię o Aldora - Vlaardingen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldora