brak logo

Hotel Wodnik

Łeba

Opinie o Hotel Wodnik

GośćHotelowy 2010-08-12 18:57:19
Od lat przyjeżdżam do hotelu i nie zgadzam się z tymi opiniami!
Obsługa jest wykfalifikowana, usmiechnieta i zawsze chętnie służy pomoca.
W przyszlym roku tez tu przyjezdżam :)
PS. A skoro trzynastoletni syn wie jak wyglada 50 zł to czemu od razu nie zwrocił uwagi, że dostał za mało kasy?!
2
sławek 2014-07-03 16:58:50
JEdna wielka pomyłka ..Tam nie idzie pracować !! ciagle oklamywanie ludzi..
3
Inna 2016-08-09 14:42:50
@winyl Nie zgadzam się z opinią, że tam się dobrze pracuje. Ciągła presja czasu, ciągłe pretensje. DO tego pani prezes, która potrafi ubliżać pracownikom przy gościach. Pokojówki - pracy mają w brut. Nie dość, że sprzątanie pokoi, wszystkich holi łazienek windy itd. to i zaganianie są do pielenia. Recepcja? Jedna wielka porażka. Praca na recepcji to praca jako recepcjonista, konserwator, ochroniarz i pokojówka w jednym. Na dodatek, jeśli pokój nie jest dobrze sprzątnięty to recepcja za to odpowiada. Recepcjoniści przez 12h pracy nie mają ani jednej przerwy na posiłek czy skorzystanie z toalety.

No i przede wszystkim pani prezes. Nie panuje nad emocjami, potrafi przy gościu zacząć wyzywać i ubliżać pracownikom. Jedna wielka porażka.
3
wiem co mówię 2016-09-13 11:22:12
dokładnie wszystko wszystkim , bo praca jak to w hotelu jest ciężka zwłaszcza w sezonie ale ta cała " Pani Prezes" która każdy z was pozna idąc tam pracować, jest furiatką, tępą idiotką i przede wszystkim oszustką, bo jak jej się cos nie spodoba to ucina pensje albo nie wypłaca w ogóle i potem trzeba się sądzić o swoje.
3
George 2016-09-14 09:18:47
Pracowałem w tym hotelu, miałem ,, przyjemność " więc poznac panią o której mowa, wiecznie ze wszystkiego niezadowololona kobieta, pretensjonalna, w niezmiernie ordynarny sposob odnosząca się do własnych pracowników, nawet przy gościach, wszczynajaca kłótnie i nieporozumienia, gdzie się nie pojawiała, restauracja czy sam hotel, zero kultury osobistej, czy wyczucia sytuacji, ruga kazdego, jednym słowem dramat. Nie powinna sie pojawiać na wizji bo psuje wizerunek hotelu, i tak zepsutego, zostanie sama z czasem, wszyscy stamtad i tak uciekają, nie dość, ze najniższa krajowa to atmosfera tragiczna !!!!!!! Jak najdalej od tego hotelu
3
Nikt 2016-09-14 15:22:10
Oj wszystko sie zgadza. Od lat nic sie tam nie poprawia a wrecz coraz gorzej. Pracowalem tam wiele czasu temu ale nie polece nikomu. Pani Prezes nie panuje nad emocjami... tylko kasa,kaasaa kasa... a pracownik? To smiec dla niej.
2
Zostaw swoją opinię o Hotel Wodnik - Łeba
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Wodnik