Hotel Wodnik

Łeba

Opinie o Hotel Wodnik

GośćHotelowy 2010-08-12 18:57:19
Od lat przyjeżdżam do hotelu i nie zgadzam się z tymi opiniami!
Obsługa jest wykfalifikowana, usmiechnieta i zawsze chętnie służy pomoca.
W przyszlym roku tez tu przyjezdżam :)
PS. A skoro trzynastoletni syn wie jak wyglada 50 zł to czemu od razu nie zwrocił uwagi, że dostał za mało kasy?!
sławek 2014-07-03 16:58:50
JEdna wielka pomyłka ..Tam nie idzie pracować !! ciagle oklamywanie ludzi..
Inna 2016-08-09 14:42:50
@winyl Nie zgadzam się z opinią, że tam się dobrze pracuje. Ciągła presja czasu, ciągłe pretensje. DO tego pani prezes, która potrafi ubliżać pracownikom przy gościach. Pokojówki - pracy mają w brut. Nie dość, że sprzątanie pokoi, wszystkich holi łazienek windy itd. to i zaganianie są do pielenia. Recepcja? Jedna wielka porażka. Praca na recepcji to praca jako recepcjonista, konserwator, ochroniarz i pokojówka w jednym. Na dodatek, jeśli pokój nie jest dobrze sprzątnięty to recepcja za to odpowiada. Recepcjoniści przez 12h pracy nie mają ani jednej przerwy na posiłek czy skorzystanie z toalety.

No i przede wszystkim pani prezes. Nie panuje nad emocjami, potrafi przy gościu zacząć wyzywać i ubliżać pracownikom. Jedna wielka porażka.
wiem co mówię 2016-09-13 11:22:12
dokładnie wszystko wszystkim , bo praca jak to w hotelu jest ciężka zwłaszcza w sezonie ale ta cała " Pani Prezes" która każdy z was pozna idąc tam pracować, jest furiatką, tępą idiotką i przede wszystkim oszustką, bo jak jej się cos nie spodoba to ucina pensje albo nie wypłaca w ogóle i potem trzeba się sądzić o swoje.
George 2016-09-14 09:18:47
Pracowałem w tym hotelu, miałem ,, przyjemność " więc poznac panią o której mowa, wiecznie ze wszystkiego niezadowololona kobieta, pretensjonalna, w niezmiernie ordynarny sposob odnosząca się do własnych pracowników, nawet przy gościach, wszczynajaca kłótnie i nieporozumienia, gdzie się nie pojawiała, restauracja czy sam hotel, zero kultury osobistej, czy wyczucia sytuacji, ruga kazdego, jednym słowem dramat. Nie powinna sie pojawiać na wizji bo psuje wizerunek hotelu, i tak zepsutego, zostanie sama z czasem, wszyscy stamtad i tak uciekają, nie dość, ze najniższa krajowa to atmosfera tragiczna !!!!!!! Jak najdalej od tego hotelu
Nikt 2016-09-14 15:22:10
Oj wszystko sie zgadza. Od lat nic sie tam nie poprawia a wrecz coraz gorzej. Pracowalem tam wiele czasu temu ale nie polece nikomu. Pani Prezes nie panuje nad emocjami... tylko kasa,kaasaa kasa... a pracownik? To smiec dla niej.
Xxx 2016-11-22 13:39:11
Pracowałam tam wiec nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Nie zawsze praca jest łatwa I przyjemna, w hotelu tym bardziej. O Pani Prezes złego słowa nie moge powiedziec, jezeli jest sie dobrym pracownikiem, zostaje to doceniane. Ze wszystkim mozna bylo sie dogadac, robiła wszystko żeby bylo mi tam jak najlepiej, pracowalam na kuchni, praca byla ciężka ale mimo wszystko dobrze wspominam I polecam, kazdemu kto chce pracowac. Z pensją zednego problemu nie ma, dni wolne są I to dużo. Z mojej strony mialam dużo szacunku od pracodawcy i żadnych sporów. Polecam!
Zostaw swoją opinię o Hotel Wodnik - Łeba
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Wodnik