Geberit Sp. z o.o.

Langenfeld

Opinie o Geberit Sp. z o.o.

Kronkator 2009-05-18 13:13
wspanialy pracodawca
ads 2013-09-25 20:48
witam
chcę tam aplikować - proszę powiedzieć coś więcej - jakie trzeba spełnić kryteria, aby tam pracować (region kraków)
aaa 2014-12-23 12:40
Niestety, klimat korporacyjny, wyścig szczurów, podlizywactwo przełożonym na porządku dziennym i niesamowita wręcz atmostfera "układzików" - nie podliżesz się to chośbyś robił za dziesiąciu i tak się pożegnasz. Nie polecam, fatalny pracodawca.
Daro 2016-08-06 13:28
Witam wszystkich serdecznie. czy jest tu ktoś kto pracuję u tych Państwa na stanowisku produkcyjnym? Jeśli tak napiszcie proszę jak wyglądają u nich zarobki i co z umową czy mogę liczyć na stałą umowę czy raczej zlecenia jak u innych? Będę wdzięczny!
Zuzanna 2017-05-26 09:08
Obecnie firma poszukuje Mistrza Produkcji do pracy we Włocławku. Co jako pracownicy Geberit Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć osobom rozważającym aplikację? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są plusy pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.
Zostaw swoją opinię o Geberit Sp. z o.o. - Langenfeld
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geberit Sp. z o.o.