Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"

Opinie o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"

admin 2015-06-13 22:56:49
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
Były pracownik 2015-12-09 17:39:20
Jeżeli chcesz pracować na umowie o pracę na najniższą krajową do tego mieć umowę śmieciową zlecenie to idź do TUZ-a czy innej firmy powiązanej z Solid
zarobki śmieszne w granicy 2 tysi i nie licz na więcej nawet jak Ci obiecają na rozmowie ze bedzie więcej ze będzie rozwój awans to wszystko pic na wodę
firma to totalne DNO
puk 2016-05-04 20:58:14
krzychu, powiedz mi proszę o tych zarobkach. CZy to jest na pewno na stanowisku ochroniarza czy jakimś wyższym? Gdzieś mi się o uszy obiło, że będą prowadzili rekrutacje, ale ja chciałbym na stołku min.1500 dostawać
Zostaw swoją opinię o Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ" - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security Sp. zo.o. dział ubezpieczeń "TUZ"