Importujznami

Wrocław

Opinie o Importujznami

anonim 2013-11-29 16:08:33
rozmowa kwalifikacyjna - ŻENADA !!!
aska 2014-10-29 17:27:18
Rozmowa rekrutacyjna I etap ( Przedstawiciel handlowy -"Specjalista ds Sprzedaży".
Firma działa od 2011 roku. Własciciel jest jednoczesnie Prezesem, Dyrektorem Zarządzającym, przedstawicielem handlowym, itp.
Firma jest na dorobku. Właściciel zatrudnia 2-3 osoby, które de facto musza zarobic na siebie i na niego.
Tak więc w sumie same mogłyby robić to co robia, ale na swoje konto, gdyby były bardziej zorganizowane.
Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w kawiarni. Własciciel mógł przebierać w kandydatach. Ponoć na te podade wpłynęło ponad sto ofert!
Sama rozmowa była nieprofesjonalna. O ile ogłoszenie i umówienie spotakania należało do jakiejś agencji pośrednictwa, o tyle sama rozmowa przeprowadzona przez własciciela była prowadzona na zasadzie. 1 Co pani wie o firmie. 2. Jak pani sobie wyobraża prace w firmie. 3 Jakie są pani oczekiwania finansowe.
Problemem takich ofert jest to, że po zdobyciu doświadczenia ludzie zwyczajnie odchodzą , więc poszukiwani są ludzie z doświadczeniem np w jakiejś firmie importowej lub z agencji celnej, tacy gwarantujący, że nie będą mieli potem własnych ambicji.
Karolina 2016-11-15 15:14:44
Pracowałam w firmie Importuj z nami ponad rok czasu, rozmowę rekrutacyjna pamietam jak przez mgłę-ale nie rozniła się wielce od wszystkich innych rozmów, ktore mialam. Praca wymagajacai czasami stresujaca, ale pozwalajaca tez dobrze zarobić- miałam podstawę i premię kwartalną. Trzeba sie bylo wykazywac, ale gdzie nie trzeba?? Prezes wymagajacy, ale sprawiedliwy i nie z tych kanapowych szefow co tylk sie wymadrza i wymaga, ale aktywnie wspierajacy i dzialajacy. Międzynarodowe srodowisko, auto sluzbowe, szkolenia, fajna pozycja w cv i dobre pieniadze. Gdyby nie to, ze musiałam sama odejsc cieszylabym sie moc dalej byc czescia zespolu.
Zostaw swoją opinię o Importujznami - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Importujznami