brak logo

Importujznami

Wrocław

Opinie o Importujznami

anonim 2013-11-29 16:08:33
rozmowa kwalifikacyjna - ŻENADA !!!
5
aska 2014-10-29 17:27:18
Rozmowa rekrutacyjna I etap ( Przedstawiciel handlowy -"Specjalista ds Sprzedaży".
Firma działa od 2011 roku. Własciciel jest jednoczesnie Prezesem, Dyrektorem Zarządzającym, przedstawicielem handlowym, itp.
Firma jest na dorobku. Właściciel zatrudnia 2-3 osoby, które de facto musza zarobic na siebie i na niego.
Tak więc w sumie same mogłyby robić to co robia, ale na swoje konto, gdyby były bardziej zorganizowane.
Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w kawiarni. Własciciel mógł przebierać w kandydatach. Ponoć na te podade wpłynęło ponad sto ofert!
Sama rozmowa była nieprofesjonalna. O ile ogłoszenie i umówienie spotakania należało do jakiejś agencji pośrednictwa, o tyle sama rozmowa przeprowadzona przez własciciela była prowadzona na zasadzie. 1 Co pani wie o firmie. 2. Jak pani sobie wyobraża prace w firmie. 3 Jakie są pani oczekiwania finansowe.
Problemem takich ofert jest to, że po zdobyciu doświadczenia ludzie zwyczajnie odchodzą , więc poszukiwani są ludzie z doświadczeniem np w jakiejś firmie importowej lub z agencji celnej, tacy gwarantujący, że nie będą mieli potem własnych ambicji.
Zostaw swoją opinię o Importujznami - Wrocław
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Importujznami