FHU ECOM Jarosław Trzaskowski

Siemianowice Śląskie

Opinie o FHU ECOM Jarosław Trzaskowski

Greg 2016-05-07 10:55:30
Stanowczo nie polecam firmy w K-ce! Przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną i dowiadujesz się, od największego prostaka jakiego spotkałem w życiu, szefa(męża pani z którą miała być rozmowa) że szefowa jest na spotkaniu i już jedzie. Wracając do tego prostaka, na pytanie, czym się firma zajmuję odpowiedzią było "ze skarbowego jesteście, że się tak pytacie." Czekając godz stwierdziłem, że sensu nie ma czekać i w drodze powrotnej prostak zauważa, że idziemy do domu, użył klaksonu i pokazał palec.
OŁKI POŁKI 2016-08-20 23:05:50
ja tam pracuje i nie ma problemu z kasą , płacą jak w mordę szczelił , ale fakt szef nie lubi leserów i chujów oszustów :-). Jeżeli jest dogadane z dopłatą za nadgodziny to dopłacają do umowy wedle ustalenia. Jeżeli nie masz zamiaru pracować to po prostu tam nie przychodź... :-)
Zen 2016-08-25 22:33:16
Firma straszna to poprostu oszusci nie wyplacaja wynagrodzenia swoim pracownikom do dzisiaj czekam na wyplate trzeba sie z nimi sadzic sadownie i tak wlasnie robie wielu ludzi pracuje tam bez umow
Zostaw swoją opinię o FHU ECOM Jarosław Trzaskowski - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU ECOM Jarosław Trzaskowski