EDORADCA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EDORADCA Sp. z o.o.

DY Nowy wpis

na jednej ze stron z ogłoszeniami znalazłem ofertę pracy na stanowisko koordynatora projektów inwestycyjnych. firma oczekuje gotowości do wyjazdów służbowych max. 2 razy w miesiącu. okej, ale ile dni trwają takie delegacje? :) poza tym, jeśli chodzi o tryb hybrydowej pracy, to jak wygląda jej obłożenie? w które dni pracuje się z domu, a w które z biura? czekam na odpowiedź i będę tutaj aplikować. :)

@HR Nowy wpis
@DY

Cześć @DY W przypadku delegacji służbowych, ich czas trwania może być różny – od jednodniowych wyjazdów po maksymalnie 2-dniowe w zależności od charakteru projektu. W EDORADCA mamy wdrożone różne modele świadczenia pracy: stacjonarne, hybrydowe oraz zdalne. W przypadku pracy hybrydowej najczęstszy model to 3 dni pracy z biura, 2 dni z domu. Możliwość świadczenia pracy hybrydowej w okresie wdrożenia jest indywidualnie uzgadniania z kandydatem na etapie rekrutacji. Na ten moment zakończyliśmy pozytywnie proces rekrutacji na stanowisko Koordynatora Projektów Inwestycyjnych, zapraszamy do zaglądania na nasze pozostałe oferty pracy.

NQ Nowy wpis
@@HR

Jeśli chodzi o te wyjazdy, to czy są one jakoś lepiej płatne? Co do tych dni pracy w trybie hybrydowym, to pracownik może decydować, kiedy chce pracować z domu?

@HR Nowy wpis
@NQ

@NQ W przypadku delegacji służbowych jest naliczana standardowa dieta zgodnie z przepisami w kodeksie pracy. Jest możliwość pracy hybrydowej -preferujemy po okresie wdrożenia, po tym okresie jest możliwość pracy zdalnej 1 lub 2 dni w tygodniu. (oczywiście wspólnie ustalamy i dopasowujemy dni). Na ten moment zakończyliśmy pozytywnie proces rekrutacji na stanowisko Koordynatora Projektów Inwestycyjnych, zapraszamy do zaglądania na nasze pozostałe oferty pracy.

Czy EDORADCA organizuje staże dla studentów?

HR

Cześć, chętnie rozważymy osoby zainteresowany odbyciem stażu w naszej firmie. Jeśli jesteś zainteresowana/y, zapraszamy do przesłania CV na adres: rekrutacja@edoradca.pl Pozdrawiamy :)

Jakie są możliwości rozwoju zawodowego w tej firmie?

@Zainteresowany

Cześć, możliwości rozwoju zawodowego są duże, o czym świadczy średni długi staż pracy w firmie (ponad 5 lat). Pracujemy 10 różnych działach, co sprawia, że każdy pracownik może zarówno awansować w ramach struktur zespołu w którym pracuje lub zmieniać dział na inny. Dodatkowo staramy się podchodzić do rozwoju pracowników indywidualnie, aby kierunek był spójny z zainteresowaniami i kompetencjami danej osoby, a jednocześnie przynosił wartość dla organizacji. O szczegółowych możliwościach rozwoju z chęcią porozmawiamy w trakcie spotkania rekrutacyjnego :)

SB

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko kontrolera finansowego. Czytam w ogłoszeniu, że można liczyć na pracę hybrydową po okresie wdrożeniowym. Ile taki okres trwa? 2 miesiące, jak pisano wcześniej w komentarzach? Czy jakoś inaczej to wygląda? I w takim razie, ile dni można pracować z domu? Czytam, że obowiązuje tutaj również system premiowy. Na czym dokładnie on polega? :) Chcę tu zaaplikować.

@SB

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą i zapraszamy do aplikowania :) W Edoradca mamy wdrożone różne modele świadczenia pracy: stacjonarne, hybrydowe oraz zdalne. W przypadku pracy hybrydowej najczęstszy model to 3 dni pracy z biura, 2 dni z domu. Możliwość świadczenia pracy hybrydowej w okresie wdrożenia jest indywidualnie uzgadniania z kandydatem na etapie rekrutacji. System premiowy jest oparty o cele biznesowe dla każdego stanowiska. Więcej szczegółów udzielimy na etapie rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy :)

TK
@HR

Skoro mowa o etapach rekrutacyjnych, to ile ich jest? I można prosić o krótkie wyjaśnienie, na czym polega każdy z nich? Będę tutaj aplikować :>

Poszukujący

Czy w edoradca możliwa jest praca zdalna?

@Poszukujący

Tak, jest możliwa praca zdalna, hybrydowa oraz stacjonarna.

sciema
@Poszukujący

na poczatku mowia zdalna a potem masz byc codziennie w pracy. poukladalam sobie zycke pod zdalna a potem byla oferta nie do odrzucenia

VF
@sciema

Ale to przez okres próbny masz być codziennie w biurze czy ogólnie cały czas? Bo jeszcze przez okres próbny to mogę zrozumieć. Skoro mówili, że praca jest zdalna a potem nie miało to odzwierciedlenia w rzeczywistości to czy zglaszałas gdzieś ten problem?

nieufny

Trudno znaleźć opinię nt. warunków jakie panują w firmie skoro HR sam ze sobą koresponduje wpisując na ogół to, co i tak zawarte jest w ogłoszeniu. HR: plus za budowanie pozytywnego wizerunku firmy, ale minus za spam, który być może zamazuje obraz, który zawsze ma jakieś szare i czarne pola. Chciałbym zapytać kogoś z pracowników (nie HR) o: stosunek przełożonych do pracowników, czy są szkolenia z certyfikatami i o to, czy wsparcie dla nowego pracownika jest pomocne, czy raczej w stylu: "radź sobie sam i nie zwracaj głowy"?

Pracownik. Obecny
@nieufny

Cześć "nieufny". Stosunki pomiędzy przełożonymi i pracownikami są bardzo dobre. Ogólnie dobrze się pracuje. Oczywiście nie brakuje wyzwań ale to chyba dobrze. Są szkolenia. Także z certyfikatami. Nowi ludzie jak najbardziej dostają wsparcie. Zarówno przełożonych jak i współpracowników.

PT
@Pracownik. Obecny

Jakiego rodzaju jest to wsparcie dla nowych? Jakiś onboarding jest? I te szkolenia to często bywają? Jak ktoś podnosi kwalifikacje to ma większe szanse na podwyżki / awanse?

no tak nie jest
@nieufny

Komentarze usuwaja hry wiec ten pewnie nie przejdzie. Firme prowadzilo malzenstwo. Prezes jak to prezes czesto odklejony od rzeczysistosci i czesto niefajny. Zreszta jak popytasz w Tczewie to sie przekonasz. Chcieliby miec w firmie korporacje. Sami dyrektorzy i kieroenicy czegos. W firmie dziewczyny nie raz zdezyly sie z niefajnym Klientem ale wsparcia ze strony firmy nie ma jak klient z kasa to moze byc dla pracownika chamski. Szkolenia jakies absurdalne bo tu lubia bawic sie w metodyki. Wybor nalezy do Ciebie

YB

Myśle nad złożeniem cv aczkolwiek nie mam żadnego doświadczenia na podobnych stanowiskach. Może ktoś powiedzieć czy udało mu się dostać do firmy bez wcześniejszych podobnych stanowisk? Jest ktoś z pracowników kto chciałby opowiedzieć o tym jak wyglada rozmowa o prace? Z ilu etapów się składa ?

Czy w EDORADCA występują paczki/bony świąteczne?

HR

Cześć, tak, przed świętami Bożego Narodzenia każdy pracownik otrzymuje Bon świąteczny.

Kobieta
@HR

A na jaką kwotę, każdy na równą? Ogólnie to jest bon do wykorzystania w jakimś sklepie czy po prostu dodatkowa kasa?

Martysia

Na stronie firmy zauważyłam ogłoszenie o pracę, w którym poszukują pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Biznesu. Firma proponuje m.in. pracę hybrydową - 3 dni w biurze i 2 dni w domu. Stąd moje pytanie - czy to pracownik może sobie wybrać dni, podczas których będzie pracował z domu? :)) Niestety w ogłoszeniu nie napisano nic o godzinach pracy. ;/ Ktoś może je zna i zechce mi podać ?? Będę wdzięczna .

@Martysia

Cześć, stosujemy różne podejście w kwestii pracy hybrydowej. Najczęściej omawiamy różne opcje w trakcie procesu rekrutacji, następnie ustalamy model współpracy bezpośrednio z managerem zespołu. Zachęcam do aplikowania, aby zweryfikować powyższą kwestię w trakcie rozmowy rekrutacyjnej :) Pozdrawiamy :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EDORADCA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

HR

Staramy się, żeby nadgodzin nie było, bo zależy nam na odpoczynku i zadowoleniu z pracy naszych pracowników :) Jeśli nadgodziny się pojawiają to dopuszczamy obie formy rozliczenia (odbiór nadgodziny lub wypłata).

Marzena
@HR

ale rozumiem ze jesli juz nadgodziny sie pojawiaja to są one dla tych co chcą sobie dorobic czy wszyscy muszą je wypracowywac ?

@Marzena

Nadgodziny nie są u nas standardem a tym bardziej problemem. Tak jak pisaliśmy - staramy się, żeby nadgodzin nie było, bo zależy nam na odpoczynku i zadowoleniu z pracy naszych pracowników.

WC

Edoradca Sp.z o.o 12.09.2022 r. zmieniła nazwę na DeVel Sp. z o.o. Czy coś się złego dzieje w firmie? Czy zmienia branże?

@WC

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. To tylko zmiany techniczne. Spowodowane zmianą rozliczeń podatkowych. A na podatkach znamy się dobrze! EDORADCA Sp. z o.o Sp.k to teraz EDORADCA Sp. z o.o - jest to nadal ta sama firma, mamy ten sam NIP i działamy jak do tej pory. Odnosząc się wprost do pytania - u nas wszystko DOBRZE, nie zmieniamy branży, rozwijamy się! Podsumowując: EDORADCA Sp. z o.o Sp.k to teraz EDORADCA Sp. z o.o poprzedni EDORADCA Sp. z o.o. to teraz DEVEL Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w EDORADCA?

HR

Proces awansu zależy od wielu czynników: działu, stanowiska, rozwoju na danym stanowisku konkretnej osoby. W większości działów mamy poniższy schemat ścieżki kariery: Młodszy Specjalista -> Specjalista-> Starszy Specjalista/ Ekspert -> Lider / Koordynator Zespołu/ Kierownik/ Manager/ Dyrektor Działu.

Jola

Świetna firma, wspaniała atmosfera, duże możliwości rozwoju

Zainteresowana

Czy w Edoradca możliwa jest współpraca na B2B?

@Zainteresowana

Dzień dobry, TAK, możliwa jest współpraca na zasadach B2B. Standardowo proponujemy Umowy o Pracę. Jesteśmy elastyczni.

Maja

Czy w Edoardca zatrudniane są osoby bez doświadczenia w dotacjach?

@Maja

Cześć Maja, oczywiście zatrudniamy osoby bez doświadczenia, jak również osoby z doświadczeniem w innych branżach. Intensywnie się rozwijamy również w obszarze ulg podatkowych i chętnie porozmawiamy z osobami, które chciałyby się w tym obszarze rozwinąć. Do tego szukamy osób do wsparcia sprzedaży i doradztwa, więc możliwości jest sporo :)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w EDORADCA?

EDORADCA

Bardzo chętnie omówimy to z Tobą na bezpośrednim spotkaniu. Obecnie mamy otwartych kilka rekrutacji :)

Marzena
@EDORADCA

żadne rekrutacje na goworku sie nie pokazuja, czy możnna prosic o informacje jakie są teraz wolne stanowiska w firmie?

@Marzena

Obecnie prowadzimy kilka rekrutacji, które chętnie omówimy bezpośrednio. Poszukujemy aktualnie osób do działu marketingu oraz do działu doradztwa (sprzedaży). Zachęcam do przesyłania CV na ogólny adres cv@edoradca.pl.

Szukający pracy
@EDORADCA

Znalazłem czego szukałem ????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w EDORADCA?

hehe

nie ma sensu tu pisac bo admini wszystko kasuja

Maria
@hehe

Napisz jeszcze raz. Może tym razem nie skasują, może za "mocno" było napisane i dlatego.

HR

Cześć, atmosfera jest kluczowa dla większości z Nas, więc zapraszam do zapoznania się z naszą stroną i zakładką kariera, gdzie można zobaczyć jak pracujemy: https://edoradca.pl/kariera/ Prowadzimy aktualnie kilka procesów rekrutacyjnych, więc warto wysłać CV, aby się spotkać i osobiście ocenić z jakimi ludźmi możesz pracować i jaka jest atmosfera w firmie. Niska rotacja, średni staż pracy powyżej 5 lat w firmie i rozwój firmy na skalę ogólnopolską to najlepsze przykłady, ze w Edoradcy się dobrze pracuje :)

Zgadzam się. Atmosfera ok

Czy urlop w EDORADCA jest płatny 100%?

Edoradca

Witaj, oczywiście, urlop w Edoradca jest 100% płatny.

Czy w EDORADCA pracuje się na open space?

Edoradca

Witaj, w Edoradca pracujemy zarówno na open space, jak i również w odrębnych pokojach, gabinetach, pomieszczeniach dedykowanym dla każdego działu w firmie. W związku z tym, że Edoradca dysponuje nowoczesnym biurowcem zapewniamy pracownikom wysokie standardy pracy. Obecnie w czasach pandemii ta duża przestrzeń pozwoliła na bezpieczną i komfortową pracę tym, którzy nie zdecydowali się na pracę zdalną.

Magda

@stażystka a zdradzisz jakie zarobki miałaś na stażu? I czy się zwiększyły jak Cię już zatrudnili?

Kamila
@Magda

Witam Pani Magdo, Edoradca prężnie się rozwija. Bardzo chętnie zatrudniamy młodych ludzi na stanowiska stażystów, aby pomóc im w ukształtowaniu ich umiejętności dając im nie tylko możliwości rozwoju, ale tez zdobycie cennego doświadczenia. Bardzo chętnie porozmawiamy z Panią o możliwościach stażu w firmie i porozmawiamy o kwestii finansowej. Każdy podczas stażu otrzymuje swojego opiekuna, który czuwa nad rozwojem stażysty. Po odbytym stażu jesteśmy otwarci na dalsze zatrudnienie i kontynuację kariery danej osoby w Edoradca proponując mu umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o EDORADCA Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w EDORADCA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EDORADCA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EDORADCA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EDORADCA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EDORADCA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EDORADCA Sp. z o.o.