TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA

Opinie o TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA

Marek 2014-07-31 14:41:55
Gangsterka gospodarcza
oszukany 2014-09-15 12:25:01
Firma cudu ....ostrzeżenie dla podwykonawców , jeśli chcecie przetrwać na rynku omijajcie tą firmę ...
ja 2014-10-16 20:28:43
bardzo proszę o konkrety dlaczego omijać, z jakiego powodu? będąc na ich budowach podwykonawcy chwalą sobie współpracę i teraz nie wiem jaką podjąć decyzję tzn podpisać umowę czy nie.
mila 2014-10-23 08:38:07
rowniez ostrzegam przed ta firma obecnie probuja stworzyc obiekt sportowy w moim miescie na moim osiedlu baaa nawet widzę ich poczynania przez okno wielkie dno sami amatorzy od samego poczatku prac brak myslenia i aby szybciej. wczoraj rozlozyli trawe tylko tyle ze polozyli a dzis rano trawa w caly swiat z powodu wiatrow. termin bodajze do konca pazdziernika i w czarnej dziurze sa a we wrzesniu jak byla pogoda pracowali do 16 w piatki do poludnia bo weekend a w poniedziale zbierali sie w poludnie. wiecej na maila
sasza 2016-03-23 19:05:46
Gangsterka gospodarcza

święte słowa
Podwykonawca 2016-09-20 14:48:14
Pewnie ma to na myśli że firma Tamex to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak kierują pracami na budowie aby wykonawcy nie byli w stanie zmieścić się w harmonogramach prac, kary za dzień opóźnienia wynoszą po 5% wartości kontraktu, nic o niczym nie mówią, klepią w plecy że wszystko jest ok, że są zadowoleni, a jak człowiek wystawi FV za wykonaną pracę wystawiają notę obciążeniową za np 10 dni opóźnienia( które wcale nie musiały wynikać z opieszałości wykonawcy, tylko np z braków w specyfikacji czy projekcie) która stanowi 50 % wynagrodzenia... Bez wezwania do przystąpienia do prac ( informacji o udostępnieniu frontu robót) zlecają podwykonawstwo zastępcze itp itd. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAMEX OBIEKTY SPORTOWE SA WARSZAWA