Opinie o Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk w Katowice

Nakak Nowy wpis

Najlepsza firma jaką widziałem

Małgorzata Nowy wpis

zastanawia mnie jedna rzecz - jak w końcu jest tutaj z tymi płatnościami? płacą na czas czy nie? no nie wiem czy posyłać tutaj męża, pomóżcie..

***** Nowy wpis

SUPER FIRMA PŁACI CO TYDZIEŃ, SZEF W TEJ FIRMIE JEST OK.PRACOWNIK

Pedro Nowy wpis

Praca w tej branży nie jest lekka i może dlatego niektórzy narzekają?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Klient

(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Wiktor

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

kgv

@Windykacja a zgłosiliście to gdzieś, czy siedzicie z założonymi rękami nic nie robiąc? Trzeba podjąć działania w tym kierunku, niestety, samo się nie zrobi.

Windykacja

Gościu nie płaci nikomu.

Zbyszekpedal

Złodziej (usunięte przez administratora) gt;:( okrada ludzi potem jej nie wyplaca pod pretekstem ze jej nie ma. nie idzcie ludzie do niego pracowac mi na dzien dzisiejszy jest w inien 7000zł.

OSZUST!!!! Ludzie to zwykły oszust. Gdyby ktoś mi mógł podać jego adres prywatny. Winny jest mi około 5000 zł za wykonane prace.

klient

Nie polecam tej firmy. Właściciel cham, wulgarny, dużo gada mało robi. Prace niedokończone.

Kowalik

Pracowałem jeden dzień. Mobbing w czystej postaci. Drze się po ludziach nie wypłaca pieniędzy. Pracowałem cały tydzień zarobiłem 700 zł, a dostałem 250 zł.

XXX

Janex

Nie polecam tego pracodawce. Oszust, nie dotrzymuje terminów płatności, mówi o umowach. Cham i tyle.

rinat

Dobrze wiedzieć...Facet daje ogłoszenia o Słowacje i Francję,ogłasza się gdzie się da....Widać że podejrzane

xxx

(usunięte przez administratora) Zatrudnia na kilka dni obiecuje umowę potem kop w d... Zastrasza i nie wypłaca kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk - Katowice

• Jak się pracuje w Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk?

Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk
  • Powstańców Śląskich 14