Usługi Transportowe Wiesław Gugała

Miechów

Opinie o Usługi Transportowe Wiesław Gugała

Xxx 2014-01-01 16:12:43
Cześć miałem przyjemność pracować u tego gościa.Praca od świtu do wieczora za marne grosze nie polecam
ziomek 2014-03-06 19:49:09
Popieram mojego przedmówcę praca od 7.30 do najlepiej 20tej, a czasami i później za stawkę dzienną!!!. Najlepszy teks "mnie to nie interesuje jak długo pan będzie pracował,czy pan skończy o 13 czy o 16tej, pan pojedzie do domu" ale bierzmy poprawkę na to że trasa długa i nie ma szans się wyrobić na tą godz. Ale jak komuś pasuje to przyjęcia u Pana (usunięte przez administratora)są. Piszę tutaj o Rabenie Cholerzyn. Jak ktoś nie wierzy niech zapyta się ludzi dookoła

Może komuś pomogę zaoszczędzić zmarnowanego czasu.
Pozdrawiam
Ziomek od Ziomka 2014-03-10 19:36:22
Drodzy Państwo , rabunek w biały dzień ... człowiek lepiej zarobi zbierając złom do południa i jest już wolny . a w tej firmie jazda cały dzień . kolega ziomek napisał cała prawdę jak i kolega wyżej . Pozdrawiam Ludzi Pracy którzy nie maja co robic i tam pracują :DDDD
Yyy 2014-03-24 22:15:23
Drodzy Państwo, praca jak praca - gość jest ok tylko Raben ma swoje wymogi.Jeździłem u innego przewoźnika, też w Cholerzynie i było jeszcze gorzej.
ziomek 2014-03-31 20:18:49
kolego Yyy. U tego innego przewoźnika pracowałeś też w Rabenie??
marek 2016-04-22 23:00:08
ja tez spotkałem ofertę pracy dla kierowcy samochodu ciężarowego @Kindik i szukam opinii o pracy w tej firmie, ale dalej na stronie cicho
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Wiesław Gugała - Miechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Wiesław Gugała