Autocentrum "Fenix"

Bielsko-Biała

Opinie o Autocentrum "Fenix"

??? 2011-02-21 22:37
Atmosfera w pracy jest nie do zniesienia. Pracownicy są poniżani przez właściciela, który krzyczy po nich przy każdej lepszej okazji. Czyni to również w obecności klientów. Właściciel traktuje swoich pracowników jak chłopców na posyłki, nie istotne czy robią coś ważnego, czy pilnego, gdy szef zadzwoni to muszą porzucić swoje zajęcie by wykonać mało istatny rozkaz, a na koniec dnia oberwie się im, że nic nie zdążyli zrobić.
Największemu wrogowi nie życzę takiego szefa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lol 2013-01-20 18:30
ale pokręcony gość!!! byłam tam na rozmowie o pracę 1200 zł na rękę i coś bredził o umowie zlecenia a wymagania miał takie jakby conajmniej chciał 2500 zł płacić. Jakaż mega porażka ta firma i ten własciciel.Odradzam!!!!
pracownik 2017-03-14 18:27
pracowalem tam szef do psychol wydziera sie po wszystkich przydala by sie tam jakas kontrola sanepitu nie ma nawet gdzie zjesc gdzie sie umyc powinli by to zamknac robia tam teraz 2 rumuny za grosze zadnej umowy on nie daje nie wyplaca bardzo sie ciesze ze juz tam nie pracuje bo to co sie tam dzieje do szkoda muwic
pracownik 2017-03-14 18:31
Zostaw swoją opinię o Autocentrum "Fenix" - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autocentrum "Fenix"