Iteco / Scandinavia

Opinie o Iteco / Scandinavia

admin 2015-07-31 01:15:30
Jak zmieniła się atmosfera w firmie Iteco / Scandinavia? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!
była/y 2016-06-28 13:36:52
Zmieniło się na gorsze. Właściciele zostali w starych czasach, nie rozliczają się z nikim , wszystkich mają za nic, kasę biorą i nie dostarczają towaru, MASAKRA. jak najdalej od nich - tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia biznesu.
Nikomu nie polecam choćby miał głodować
pracownik 2016-07-12 20:39:11
To oni jeszcze istnieją, przecież to życiowi i biznesowi bankruci. Powinni mieć zakaz prowadzenia działalności w tym kraju do końca życia totalne biznesowe dno. No ale w końcu nie ma już kogo oszukiwać i okradać czas do roboty się wziąć chyba że się ma 2 lewe ręce.
była/y 2016-10-31 21:48:15
banda złodziei i oszustów. Dno totalne dno. A durni Szwedzi się łudzą że iteco robi dla nich byznes w Polsce. No ale trochę im chyba wiszą że Szwedzi czekają. A konkurencja nie czeka tylko robi swoje
Zostaw swoją opinię o Iteco / Scandinavia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iteco / Scandinavia