FLORMAR

Wrocław

Opinie o FLORMAR

Null 2014-01-08 21:31:59
Brak organizacji, jedna osoba od wczystkiego w kierownictwie, ciągła rotacja pracowników, podglądanie na kamerach.(usunięte przez administratora)Nie polecam;]
jolka 2014-02-03 23:27:12
Totalna dezorganizacja, sprzeczne decyzje szefostwa ( szef/szefowa) , jesteś ciągle obserwowany, jeśli jesteś chory - to nie chce ci się pracować. Kierownik / opiekun / koordynator to jedna osoba, która mimo najszczerszych chęci nie jest zwyczajnie, tak po ludzku ogarnąć tego wszystkiego.(usunięte przez administratora)
natala 2014-02-03 23:36:10
O tak ! Jolka to co napisałaś to 101% prawdy. Ta firma to jacyś kosmici są! (usunięte przez administratora)
:) 2014-03-25 23:06:59
Niestety ale o tej firmie nic dobrego nie można powiedzieć. ani kasy, ani miłej atmosfery ani współpracy. podglądanie non stop, wiadomo. nie można się w ogóle skontaktować z szefostwem, bo zwyczajnie nie odbierają telefonów. nie polecam w ogóle.
tak 2016-04-20 21:07:08
jak widać, klient jedno, a pracownik drugie @maters. Trzeba liczyć na to, że flormar zmienił podejście do pracowników
Zostaw swoją opinię o FLORMAR - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLORMAR