Fundacja "Uwolnienie"

Łódź

Opinie o Fundacja "Uwolnienie"

Alina 2009-10-13 23:15
Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Z poszanowaniem czasu, możliwości i umiejętności uczestników. Wspaniała organizacja i profesjonalizm. Wspólnie spędzony czas procentuje w życiu osobistym i relacjach zawodowych.
Alina Kosmacz
piotr 2014-06-30 13:12
jako pracodawcy NIE POLECAM , zatrudniają na najniższe, ew. na staż bo za to mają zwrot z UE - po tym jak dotacje się kończą - dają wypowiedzenia i papa.
tulic hajs 2017-07-16 14:03
zgadzam sie z piotrem + oszukuja ludzi, patrza tylko zeby wyrwac jak najwiecej pieniedzy dla siebie nie liczac sie z ludzmi
Nasielski Jerzy 2017-08-03 17:12
A ja jestem kontent ,ze trafilem na p.dr.Barbare Stepien.Totalny SZACUN " Polecam z reka na sercu.Innych tez prosze o obiektywizm' Nasielski.Wszystkim piszacym duzo zdrowia i milosci.......Sami domyslcie sie dlaczego napisalem .Oceny zacznijcie od siebie.KOCHAM Was,mimo krytycznych Waszych uwag.Za darmo to w gospodarce rynkowej juz (nawet w morde nie bija)Przepraszam ,jesli urazilem "krytykow" w/w fundacji "Uwolnienie"
Zostaw swoją opinię o Fundacja "Uwolnienie" - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja "Uwolnienie"