JLT

Łódź

Opinie o JLT

Magnat 2009-11-19 12:57:41
Zarobki w JLT.Wypowiedź dotyczy Salonów Meblowych Empir, których właścicielem jest firma JLT. Zarobki na stanowiskach kierowniczych są dość wysokie, jednym z powodów jest za pewne to iż pracuje tam hermetycznie zamknięta grupa-ściśle ze sobą powiązana: czytaj: ręka rękę myję. Szeregowi pracownicy zarabiają licho, pracują w beznadziejnych godzinach 11-19 i do tego podlegają osobom bez wykształcenia, umiejętności komunikacji, kultury osobistej itp. Praca tam podobno jest nerwowa, premie zabierane za byle co (no bo przecież trzeba premię dać "swoim") itp. Sprzedawca zarabia średnio od 1400 zł do 1800 netto. Magazynierzy i transport podobnie. Oczywiście wliczając nadgodziny.
ktoś 2010-06-03 10:57:40
jeśli chodzi o zarobki w firmie budowlanej JLT to nie można narzekać, są dość wysokie (również wysokie są na umowie) praca jest bardzo przyjemna a cała kadra wykwalifikowana i sympatyczna :)
anonim 2011-03-08 21:56:47
Nie polecam firmy Empir (JLT) jako potencjalnego pracodawcy. Szczerze radzę lepiej poszukać .... Strata czasu
Maxzy 2014-11-06 13:08:36
Empir - na Wigury - nie polecam. Godziny pracy bez sensu. Zarobki niskie, premie zabierają za byle co, kierownictwo to zamknięta klika.
pna 2016-05-22 22:36:14
jarek, ostatnio poszukiwali asystenta do sprzedaży więc może warto spróbować - aplikacja w końcu nic nie kosztuje i nic nie boli :)
Zostaw swoją opinię o JLT - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JLT