Troton Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Troton Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na profilu TROTON Sp. z o.o.!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dołączyliśmy do GOWORK.PL i mamy nadzieję, że nasz profil dostarczy informacji o naszej firmie, ale także o tym, co dzieje się w branży lakierniczej na polskim rynku i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu i do przeglądania naszych ofert pracy.
Życzymy satysfakcji ze znalezionych ofert w serwisie GoWork!

Pozdrawiamy
Zespół Troton
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika TROTON Sp. z o.o.

Firma

13.04.2023 04:04

W 2022 firma Troton otrzymała nagrodę “Dobra firma”. Co, Państwa zdaniem, pomogło w uzyskaniu takiego wyróżnienia?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

‘Dobra firma’ to nagrody Związku Przedsiębiorców i Pracodawców założonego w 2010 r., które wręcza się najlepszym innowatorom, inwestorom, pracodawcom oraz najbardziej efektywnym przedsiębiorstwom. Celem ZPP jest uczynienie Polski krajem dającym najlepsze warunki prowadzenia biznesu i wprowadzenie efektywnego systemu podatkowego w Europie. Wybór laureatów programu Dobra Firma odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci analizują kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię gospodarczą Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z całej Polski. Nasze przedsiębiorstwo w drugiej edycji konkursu zostało nagrodzone w kategorii Najbardziej Efektywna Firma wśród średnich i dużych. Troton znalazł się w zacnym gronie 114 tegorocznych laureatów z całej Polski, zatem jest to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że akurat jakość ‘efektywności’ jest tą, która określiła model naszego działania.

Troton istnieje na polskim rynku już ponad 45 lat. W tym czasie na pewno wiele się wydarzyło. Co w Trotonie zmieniło się najbardziej na przestrzeni lat?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Można powiedzieć, że wszystko. Od produkcji, poprzez badania laboratoryjne nad produktami, aż do sposobu współpracy z klientami. Wielokrotnie przytaczaliśmy historię o tym, że firma narodziła się w ‘garażowym zaciszu’ w latach 70-tych. Dzięki uporowi, wielkiej pracowitości i przede wszystkim umiejętności pracy z ludźmi założyciela i obecnego Prezesa, Pana Jana Wołejszo, oraz dobrze dobranego zespołu, Troton przekształcił się w firmę o globalnym zasięgu. Ten czas wymagał od nas ogromnego zaangażowania, odwagi w podejmowaniu ryzyka, ale także wyciągania wniosków z popełnianych błędów. Mamy poczucie, że dobrze odrobiliśmy tę lekcję.

Wieloletnie doświadczenie to jeden z elementów, który pozwala stać się ekspertem w branży. Jakie jeszcze wartości złożyły się na Państwa sukces?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość produktów, nieustannie pracując nad ulepszaniem formuł, oraz dostosowywaniem ich do najwyższych wymagań rynkowych panujących na całym świecie. Tą jakość potwierdza certyfikat ISO 9001, który jest odnawiany firmie od wielu lat. Dla naszych Partnerów biznesowych kluczową wartością, obok jakości, jest bezpieczeństwo współpracy. Dzisiejsze czasy sprawiły, że wielu przedsiębiorców znalazło się w trudnej sytuacji, dużo ostrożniej dokonują wyborów zakupowych także klienci. Zaufanie i stabilność jest dla nas priorytetem, bo chcemy, aby nasi dystrybutorzy wiedzieli, że jako producent i dostawca dzielimy z nimi odpowiedzialność za powodzenie ich biznesu. Mimo wytwarzania artykułów do profesjonalnego użytku, chcemy być szeroko dostępni, poprzez zapewnienie profesjonalnej obsługi i pomocy technicznej dla wszystkich użytkowników produktu Troton.

Kim są ludzie tworzący markę Troton?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Nasi pracownicy są przede wszystkim oddani swojej pracy, ich wieloletnie doświadczenie sprawia, że są ekspertami w swojej dziedzinie. Cieszymy się, że mamy stały zespół, bo to potwierdza, że sprawdzamy się i my - w roli dobrego pracodawcy. Co nie znaczy, że nie jesteśmy otwarci na zatrudnianie nowych pracowników, wręcz przeciwnie! Każdy, jeśli tylko chce dzielić się swoją wiedzą, z naszej perspektywy wnosi do firmy nieocenioną wartość. Troton stawia na pracę zespołową. Nie da się tworzyć dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa, jeśli przychodzi się do pracy tylko po to, żeby wypełnić tzw. ‘zakres obowiązków’. Trzeba chcieć się uczyć od innych, być ciekawym swoich zadań wzajemnie. To wspomaga rozwój firmy, ale także sprawia, że praca jest ciekawa, dynamiczna i odbywa się w fajnej atmosferze.

Czy w związku z aktywną obecnością na rynku poszukujecie Państwo nowych pracowników? Na jakie stanowiska?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Obecnie firma poszukuje techników-lakierników, a także handlowców. Ale to nie oznacza, że jesteśmy zamknięci na innych specjalistów. Jeżeli dostajemy CV i widzimy, że kryje się za nim potencjał, zapraszamy na rozmowę, zawsze dajemy szansę.

Jakie drogi rozwoju mogą obrać pracownicy w Troton? Co czeka na tych, którzy chcą spełniać swoje ambicje i dążą do ciągłego rozwoju?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Oczywiście- pracownicy firmy mogą rozwijać się w swojej dziedzinie. W Troton chęci i ambicje są najwyżej cenione, ponieważ z naszej perspektywy, to one są siłą napędową postępu firmy. Same możliwości, jakie stwarza pracodawca, byłyby niczym bez zaangażowania i wiedzy ambitnych specjalistów.

Czy pracownicy firmy mogą liczyć na dodatkowe szkolenia i poszerzanie swoich kwalifikacji?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Tak, szkolimy nasz zespół i z chęcią wspieramy także indywidualne potrzeby dokształcania związanego z rozwojem w obrębie ścieżki zawodowej pracownika. Dofinansowujemy również naukę języka obcego.

Co dla Państwa oznacza dobra atmosfera w miejscu pracy i jak można opisać atmosferę panującą w firmie?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Dobrą atmosferę tworzą ludzie, tak też dzieje się w Troton. Jeśli układa się wewnętrzna współpraca, a ludzie chętnie dzielą się swoimi pomysłami, korzystają z wiedzy i doświadczenia swoich kolegów, to dobra atmosfera udziela się wszystkim. Niezwykle miłe jest to, co nasi Klienci często podkreślają, że nawiązywanie współpracy i prowadzenie biznesu z nami jest ogromną przyjemnością. Na taką opinię pracują w Troton kolejne pokolenia. Ważny jest dla nas fakt, że wspólnie świętujemy np. narodziny dzieci naszych pracowników, wspieramy się także w trudnych chwilach. Pracownicy firmy są inicjatorami zbiórek charytatywnych dla potrzebujących, ta wewnętrzna mobilizacja jest imponująca. Trzeba pamiętać, że Troton jest firmą rodzinną, taka atmosfera panuje w firmie od zawsze. Dbamy, aby czas pracy był wykorzystywany efektywnie, podkreślamy jednak, że balans między życiem, a pracą jest czymś niezwykle istotnym. Zwłaszcza, że firma znajduje się w pięknym nadmorskim regionie, co daje niezliczone możliwości na rodzinne spędzanie wolnego czasu.

Troton eksportuje do ponad 70. krajów - jakie doświadczenie i możliwości daje praca w firmie o takim zasięgu?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach, zatem oprócz naszego produktu, docierają tam też nasi specjaliści. Dzięki tej obecności uczymy się stale tego, w którym kierunku powinniśmy się rozwijać. Otwieramy współpracę z nowymi rynkami w każdym roku naszej działalności. W swoim portfolio mamy najbardziej egzotyczne kraje, a to jak wiadomo, wymaga spełnienia wielu prawnych i jakościowych obostrzeń. Troton przechodzi szczegółowe kontrole przeprowadzane przez różne instytucje, z dumą możemy powiedzieć, że często jesteśmy chwaleni za warunki, które spełniamy. Troton daje możliwości do pracy w pięknym, wyjątkowym otoczeniu natury, z oknem na świat, w którym sektor lakiernictwa rozwija się niezwykle dynamicznie. Jesteśmy dowodem na to, że nie trzeba być osadzonym w centrum dużego miasta, żeby stwarzać perspektywy dla pracowników i liczyć się w branży.

W jakim kierunku planujecie się Państwo najmocniej rozwijać? Jakie są najbliższe plany w Troton?

TROTON Sp. z o.o.ikona wywiad

Obecnie kończymy kolejną linię produkcyjną, w naszym drugim, oddalonym o 5 km od głównej siedziby zakładzie. To na pewno przyspieszy cały proces produkcyjny i zwiększy naszą wydolność. Od stycznia 2023 weszliśmy w nowy etap rozwoju także pod względem marek produktowych. Nasze 3 brandy Master, Inter Troton i Multi Füller przeszły metamorfozę wizualną, ale także jakościową: wprowadziliśmy nowe lakiery bezbarwne, szpachlówki, unowocześniliśmy formuły już istniejących, dostosowując je do najnowszych technologii. Wiemy, że dynamiczny rozwój nie może odbywać się za wszelką cenę, dlatego też nieustannie wprowadzamy w naszej firmie procedury i działania mające na celu ochronę środowiska naturalnego. Nie tylko dlatego, że czujemy się za nie odpowiedzialni jako firma. Dziś to już obowiązek każdego obywatela, zatem kto powinien szerzyć dobry przykład, jeżeli nie ci więksi? Oprócz rzeczy tak oczywistych, jak recykling, czy zapobieganie stratom dla środowiska poprzez wdrożenie kontroli ryzyka wycieku surowców, chronimy drzewa, pszczoły, populację wilka (który jest symbolem pierwszego logo firmy), pobieramy deszczówkę do powtórnego użycia, sprawujemy opiekę nad pobliską rzeką Parsętą, angażując do sprzątania jej brzegów całą okolicę. Do działań z ostatniego miesiąca możemy zaliczyć choćby przystąpienie do programu RafCycle. Program daje nam możliwość ograniczenia zużycia zasobów naturalnych poprzez przekształcenie odpadów etykietowych w nowe produkty. Nasze odpady etykietowe są przetworzone na włókna celulozowe i ponownie wykorzystane do produkcji papieru podkładowego. W całej firmie postawiliśmy też na ekologiczny papier w urządzeniach, który nie zawiera wybielaczy na bazie chloru i nie szkodzi środowisku po wyrzuceniu. Już kilka lat temu wdrożyliśmy ISO 14001, czyli system zarządzania środowiskowego. Od 2016 r. jesteśmy też w posiadaniu certyfikatu TFS (Together for Sustainability), co oznacza, że chcemy i angażujemy się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju branży chemicznej. W Trotonie jesteśmy głęboko przeświadczeni, że to my jesteśmy dla świata, a nie świat dla nas. Dlatego też każde spotkanie z naszym partnerem czy kontrahentem zaczynamy od pytania ‘W czym możemy Ci pomóc?’.

zadowolony

Dla mnie firma to dobry pracodawca, praca w fajnej atmosferze i do tego przyzwoite zarobki!

M Nowy wpis

Miałam przyjemność rozmawiać z p. Asią i p. Karolisem w sprawie stanowiska HR-owca. Rozmowa była konkretna i profesjonalna: p. Asia jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, p. Karolis jest uśmiechnięty i bardzo przyjazny. Jasno zostały przedstawione oczekiwania i obowiązki co do tego stanowiska. Rozmowę wspominam bardzo pozytywnie mimo, że nie dostałam pracy (nad czym wielce ubolewam do tej pory :( ). "+" - profesjonalizm i człowieczeństwo (mix idealny): polski pracodawca, niesamowita historia, prawdziwi pasjonaci, firma angażuje się w akcje prospołeczne; - bezpośredni przełożony wydaje się naprawdę w porządku "-" - lokalizacja (wszelkie dojazdy, wynajem łączą się z kosztami niestety)

Nowy wpis

@M

Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy, że Pani doświadczenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej było pozytywne. Życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół Troton

A te ofertę dla pracownika służby BHP to widzieliście może? jest tu od jakiegoś czasu widoczna i pokazuje w niej nawet możliwość na tryb hybrydowy. ciekawi mnie szerszy opis sytuacji z danego działu. Mam doświadczenie. jaki jest zespół? oraz jaka jest współpraca pomiędzy pozostałymi działami?

Jak się pracuje z ludźmi z Troton Sp. z o.o.?

Nowy Nowy wpis

Zalezy na jakim stanowisku. Mi osobiscie - super. Wiadomo, ze nie zawsze kazdy kazdemu odpowiada, ale ogolnie czuc ze ludzie staraja sie o dobra atmosfere miedzy nowym pracownikiem a nimi, nie ma wykluczenia czy potrzeby "wkupienia sie" do starej gwardii. Jest otwartosc na pomysly i mozliwosc nauki.

Aktualność
SEMA Show Las Vegas 2023 już za nami!! Wielka uczta Automotive dobiegła końca! Był tam i TROTON. Dla tych, którzy mogli odwiedzić  targi tylko w wersji on-line wracamy niedługo z fotorelacją!
Jesteśmy mocno zbudowani ilością spotkań, które odbyliśmy i cieszymy się, że produkty TROTON cieszą się w USA takim powodzeniem!
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Troton Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Handlowiec?

Aktualność
Jesienny czas biegnie w kierunku końca 2023, zatem TROTON proponuje Wam małą przerwę: zobaczcie na Facebooku Troton Polska naszą relację z Retro Motor Show Poznań 2023, które odbyły się w dniach 6-8 października. Byliśmy tam i MY! Nie tylko, żeby podziwiać wspaniałe oldschoolowe samochody, ale także żeby spotkać się z Zespołem Szkół nr 1 w Liskowie, którą wspomagamy w realizacji projektu TuningOn i przyswoić sporą dawkę branżowej wiedzy zaprezentowanej przez Akademię Renowacji! Z wielką radością obserwujemy jak rozwija się ta impreza. Od tej ilości ikon klasyki motoryzacji może pozytywnie zakręcić się w głowie!!!

Szanowni Państwo,
Troton ma zaszczyt poinformować, że w konkursie organizowanym przez Północną Izbę Gospodarczą zostaliśmy wybrani najlepszym Przedsiębiorcą Roku Pomorza Zachodniego 2023! Statuetkę przyznano nam w kategorii 'średnie przedsiębiorstwo', a w imieniu firmy Troton odebrał ją Wiceprezes Karolis Duda. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie.
Dziękujemy całemu zespołowi Troton za codzienne zaangażowanie i naszym wspaniałym Partnerom biznesowym za zaufanie i stabilną współpracę!

Jak często w Troton Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 24 września na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

@Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Szkolenia pracowników- wewnętrznie są stałym punktem w działalności firmy. Szkolenia przeprowadzane przez podmioty zewnętrzne organizowane są zawsze, kiedy zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo pracownicy wpisują potrzeby szkoleniowe w zakresie wsparcia swoich obowiązków na stanowiskach pracy, które są rozpatrywane pozytywnie. Pozdrawiamy! Zespół TROTON

@@Pracodawca

Jest potem jakiś certyfikat po tych szkoleniach? Albo może to jakoś pomaga w awansach w firmie, ewentualnie w podniesieniu zarobków?

Oczywiście. Zakładamy jednak, że nasi pracownicy chcą się szkolić, żeby podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać firmę, a także swoje kompetencje, z których potem potrafią w sposób wymieny korzystać. Pozdrawiamy, Zespół TROTON

Jak szefostwo w Troton Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Dzień dobry. Dziękujemy za poruszenie tak ważnej kwestii. W firmie Troton między kadrą kierowniczą, a pracownikami relacje są bardzo dobre. Jesteśmy zespołem. Wszyscy mamy świadomość pracy dla wspólnego dobra, grania do przysłowiowej 'jednej bramki' i wiemy, że atmosfera jest jednym z najważniejszych aspektów dla wszystkich pracowników, bez względu na zajmowane stanowisko.

Helena
@Pracodawca

No fajnie fajnie, ale czy te dobre relacje to wynik starań firmy? Mam na myśli, czy są spotkania integracyjne, jakieś imprezki firmowe? Jak to jest?

@Helena

Dzień dobry, dla przykładu możemy poinformować, że ostatnia -do dziś impreza integracyjna odbyła się 23.06.2023. Pozdrawiamy

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Troton Sp. z o.o.. Poszukiwani są Specjalista Ds. Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Tak mozesz liczyc na karte miltu sport ubezpieczenie grupowe pozyczki w firmie

Mieczysław
@odpowiedz

O, to całkiem fajny pakiet ;) Te pożyczki są nieoprocentowane, tak?

Mar
@Mieczysław

Z tego co kojarzę to tak

Js

Tak

Odpowiedź

Tak

Dzień dobry, tak Troton udostępnia dla swoich pracowników możliwość korzystania z pakietu Multisport. Pozdrawiamy

Helena
@Troton Sp. z o.o.

Witam, super info. A pakiet medyczny? Jest taki bonus dla pracowników? I jeśli tak, to czy pracownik może sobie podłączyć do tego swoją bliską rodzinę?

@Helena

Dzień dobry, w Trotonie można liczyć także na pakiet medyczny. W celu bliższych informacji zachęcamy do wysłania swojej aplikacji. Miłego dnia!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Troton Sp. z o.o.?

Sylwia

Ale też miałaś podobny problem z odejściem, bo jednak lubiłaś tę robotę? Bo to by było ciekawe akurat, prawie każdy mógłby mieć takie właśnie odczucia?

pracownik produkcji

Każdy może mieć swoją prywatną opinie. Ja napiszę spostrzeżenia jako pracownika produkcji z Ząbrowa. Pracuje się dobrze jak na realia naszego regionu. Praca od 7 do 15. Masz czas żeby zjeść śniadanie wypić kawe. Jak ma się rozłożoną dobrze prace. Wypłara zawsze przed czasem może dlanpoczątkującego pracownika mała kasa, zeby więcej zarabiać musisz się czymś wykazać. Najgorsi są planiści przyniosą robote nienpatrząc że ktoś może ma więcej albo mniej uwezmą soę na kogoś to dokładają mu pracy tylko. Nikt nie wspomina że firma daje pracownikom kawe, herbate. Ciuchy jak masz brudne zostawiasz to wypiorą w pracy.

Mieczysław
@pracownik produkcji

No to rzeczywiście całkiem nieźle to wygląda. A długo już tam pracujesz? Ciekawe, skoro piszesz o tych niezbyt wysokich wynagrodzeniach to czy w innych firmach w okolicy jest więcej

pracownik produkcji
@Mieczysław

@mieczysław pracuje ponad 6 lat. Mieczysław kazdy zatrudniający się napewno niema najnizszej krajowej. A ma ponad dwa tysiące. Nauczysz sięczegoś pokażesz że coś potrafisz to dostaniesz podwyżkę albo tak zwaną grupę produkcyjną "czyli premia", możesz mieć nich kilka.

TROTON

Po przeczytaniu tyle negatywów związanych z życiem Firmy, warto jednak zwrócić uwagę na ważniejsze aspekty związane z dbaniem o Pracowników. Prócz regularnego wynagrodzenia- które nie przeczytałem/łam jeszcze w życiu na żadnym forum , że ktoś otrzymuje wystarczające, aczkolwiek w tym przypadku satysfakcjonujące, ubezpieczeń grupowych, pakietu medycznego rozszerzonego na członków rodziny ,karty Multisport również z możliwością rozszerzenia , pobytów SPA dla Kobiet, finansowania nauki języków obcych, udziału w szkoleniach, motywacji w podnoszeniu kwalifikacji np. studiów podyplomowych. Co do złotych szpilek to świetnie pasują do kolacji wigilijnej, organizowanej w ramach integracji pracowników jak i podziękowań za wspólny rok pracy. Wybierając odpowiednie obuwie zachęcę jednocześnie do zakupu kaloszy, idealne na coroczne Sprzątanie Parsęty- impreza dla Pracowników, ich Rodzin i lokalnej społeczności, Atmosfera pracy jest rodzinna wiec i zastosowanie wykładzin w biurowcach stwarza domową , ciepłą sielankę. Cieszymy się bowiem z narodzin dzieci, ślubów, celebrujemy urodziny i jubileusze pracy. Jeżeli jesteś kandydatem do pracy, to skup się na pracy i nienawiązywaniu przyjaźni. Zrób swoje i ciesz się wolnym weekendem, urlopem i stabilizacją finansową. Prezes to wspaniały, mądry i empatyczny człowiek. A inni zarządzający poszczególnymi działami robią wszystko, abyśmy My spali spokojnie. Z wyższym wykształceniem bądź nie. Skutek jest jednakowy. Sukces goni sukces.

Rafa

Te, gościu wyluzuj z tymi opiniami i nie podszywaj się pod wiele osób. Rozumiem,że cię zwolnili ale zaniżasz poziom, za dużo jadu. Firma jak firma - ani przesadnie dobra ani taka zła jak twierdzisz. Sam tu pracuję, bałagan spory ale jak piszesz- jeśli dobrze i na czas płacą to już jest coś. Akurat mi mogliby więcej...

Miły

Dokładnie, piękna interpretacja, byłem pracownikiem wiele lat temu i nic się nie zmieniło, moje mocne strony zostały zgaszone w zarodku bym czasem komuś miłego fotelika nie zajął albo nie okazał się bardziej odpowiedni na stanowisku... Męczarnia, ludzie sami na siebie gadają za plecami by tylko siebie wybielić i jak najmniej wykonać pracy, tragedia. Problemy nie są rozwiązywane, zamiatane pod dywan a raczej wykładzinę bo sporo tam tego jest. Energetyczna wampirzyca a zwłaszcza jedena, która lubi niszczyć płeć męską a na deser zawsze sobie znajdzie cel na którym może się zemścić tak po prostu. Normalni ludzie są niszczeni a kłamcy i dwulicowcy wynoszeni na piedestał. Nawet się cieszę, że już tam nie pracuję bo praca odbiła by się na moim i rodziny zdrowiu. Odnośnie zarobków to jedni zarabiają za dużo a inni za mało, nie ma sprawiedliwości ani równowagi. Praca odpowiednia dla osób, które lubią niszczyć innych, będą mieć pole do popisu.

Jak jest z pakietem medycznym w Troton Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mozna

Irek

@zadowolony a mniej wiecej na jakim poziomie te zarobki ?

zadowolony

Rozczarowany

(usunięte przez administratora) zawinięte w nagrody na pokaz, a pracownicy traktowani przedmiotowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Troton Sp. z o.o. - Gościno

• Jak się pracuje w Troton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Troton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Troton Sp. z o.o.?

Troton Sp. z o.o.