Oficyna Wydawnicza Eurotest

Poznań

Opinie o Oficyna Wydawnicza Eurotest

Buszujący za pracą 2010-10-20 09:36:20
Witam
Czy znajdzie się osoba,która zna Wydawnictwo jako pracodawce ?
pytająca 2010-11-08 12:45:38
w środę ide na rozmowe i chciałabym się dowiedzieć jakie są mniej więcej zrobki, atmosfera, czy pieniądze są na czas.... może się ktoś wypowiedzieć kto pracuje albo pracował?
z góry dziękuję i pozdrawiam
anonim 2011-02-15 09:46:59
siedzisz jak cwok i liczysz ze ktos cos kupi. zarabiasz 7.0.0. bo wiecej i tak nie uzbierasz, premie to fikcja. musisz zrobic niemozliwy obrot zeby cos zarobic. pozdrawiam i wytrwalosci zycze
tralalaa 2011-11-16 18:25:23
niestety nie moge sie zgodzic z przedmowca, sdtracilam dla tej firmy 3 lata, nie powiem zeby warunki byly rewelacyjne, no bo nie byly, chociaz chyba bylam lepiej traktowana niz przecietni pracownicy, premie byly jak najbardziej w zasiegu, przynajmniej moim, gdy zaczynalam tam prace w 2008 roku to bylo wrecz idealnie, juz pierwsza wyplate mialam prawie 2 tys, odeszlam w tym roku, gdyz niestety mozliwosci sprzedazy znacznie sie pogorszyly, ale jest to branza gdzie idzie raz lepiej raz gorzej, prawda jest ze z tego co wiem, a utrzymuje kontakt z obecnymi pracownikami, sa 3 babki co pracuja juz kilka lat, dwie 5 lat a jedna 2 lata, a reszta to glownie pracownicy co wytrzymuja max 3 miesiace. Niestety to jest tylko umowa zlecenie, awet gdy bylam kierownikiem to tez byla tylko umowa zlecenie, podstawa tez slaba bo nie jestem teraz pewna czy 700 czy 800zl.
tele 2013-05-22 20:04:46
pytająca - 2010-11-08 12:45:38

z góry dziękuję i pozdrawiam
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i nie mogę się otrząsnąć. W tej firmie chcą najchętniej, zeby dla nich pracować za darmo! Warunki pracy straszne. Brudne pokoje w piwnicy, stare wyposażenie pokoi, komputery to prehistoria. Rozmowy prowadzi się przez telefony kom. Wyobrażacie sobie tak rozmawiać przez 7 godzin? taki dyskomfort i chyba na pewno szkodzi to zdrowiu, Gołym okiem widać, że firma nastawia się na zysk nie dbając o pracowników. Kryzys tego nie usprawiedliwia, bo istnieją na rynku wydawniczym od 10 lat. Gdyby dbali o warunki pracy, nie byłoby tam wyposażenia rodem z lat 80-tych. Nie polecam !
kebo 2016-04-19 18:24:00
Myślę @anonim, że jest taka możliwość, ale na pewno nie jest to łatwe, przede wszystkim, jeśli chcesz awansować to musisz się rozwijać chodzić na szkolenia, i mieć wykształcenie wyższe, wtedy możesz śmiało pytać
Zostaw swoją opinię o Oficyna Wydawnicza Eurotest - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oficyna Wydawnicza Eurotest