Opinie o Świat Prezentów w Szczecin łużycka 87 lok. 206

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Świat Prezentów. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Świat Prezentów o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat Prezentów w Szczecin łużycka 87 lok. 206

Steven Nowy wpis

trudno znaleźć informacje o firmie w internecie, forum pracownicze od lat przycichło, firma funkcjonuje?

fik Nowy wpis

dziwne, bo chyba mają sporo zamieszania u siebie. :) @mn mn

jam Nowy wpis

Pogubiłem się już w tych wpisach, jak oni się teraz nazywają Art Decor, czy Świat prezentów? W ogóle jest szansa na znalezienie tutaj pracy, może i byc ta wyżej wspomniana sortownia, czy cokolwiek, oby płacili na czas i przynajmniej minimalną krajową. Z góry dzięki za wszystkie informacje na ten temat.

pan ziemniak Nowy wpis

cześć wszystkim kochani, ta informacja z poprzedniego komentarza jest prawdziwa że mają gdzieś jakąś sortownię i rzekomo przyjmują nowych pracowników do pracy?prosze odpiszcioe bo walczę aktualnie ostro z bezrobociem.chcę wreszcie ta walkę wybrać. będę też wdzięczna od razu za podanie jakie stawki mogłabym zarobić

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Świat Prezentów? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
mm

skorygowane:al. Niepodległości 18 -22

Londyn

[usunięte przez moderatora]" są również właścicielami sklepu z odzież używaną London Style przy ulicy Kołłątaja 1 w Szczecinie-ryneczek Manhattan nad Drogerią Rossmann przy współpracy z żoną [usunięte przez moderatora]

Art.Decor

"A Plus S.C. [usunięte przez moderatora] al. Wyzwolenia 85 71-411 Szczecin woj. zachodniopomorskie

art decor

Pan Bartek z szanowną małżonką obecnie właściciele London style, ul. Niepodległości nad Subway’em i McDonaldem

eM.

o jakim sklepie mówisz? może w Auchan? szukam koleżanki która tam pracowała, straciłam z nią kontakt, rok nie było mnie w Szczecinie i nie wiem teraz jak ją znaleźć. Może znasz Gosie B.?

ala

pracowałam w sortowni w gryfinie, czytałam opinie o właścicielach , nie wierze , że to ci sami ludzie, których poznałam i nie ma tam żadnego kierownika handlowców. Ogólnie warunki nie są złe, pracują fajni ludzie, atmosfera jest dobra .N(usunięte przez administratora)niestety tak jest teraz w większości firm.ala

mój sklep został zlikwodowany, mam żal nie nie powiadziano mi o tym wcześniej, tylko w dniu likwidacji. Wynagrodzenie dostałam w całości, praca była znakomita, ale tak się nie robi z pracownikami, że z dnia na dzień dowiadujesz się że nie ma pracy !!!!

ola

firma jak wiele innych, tyle, ze małe pieniądze (najniższa krajowa)- :(, w czasie wypłacane- OK, nie ma nacisków od szefostwa- OK.

na magazynie praca była zajefajna, tylko kosta nieziemska, pracę w tej firmie polecam tylko tym co mają niskie aspiracje. Najniższa krajowa, brak możliwości rozwoju , tyle że super atmosferka no i kaska była w czasie. ale dla mnie za małooooooo.

artur

dla mnie praca była normalna, pracowałem na umowe o pracę, wypłaty były zawsze na czas , ja nie mam uwag. Mogę polecić

było normalnie,praca lekka, pieniądze niestety za małe, płacą minimalne stawki, nie ma umowy o prace, warunki pracy dobre , dla mnie to praca na przeczekanie, nie na dłużej

iza k

pracowałam w sklepie w szczecinie, wypłaty na czas, atmosfera OK, szefostwo to różnie, ale mało z nimi kontaktu. Czytałam poprzednie opinie i nie jestem pewna czy to sama firma. Ja piszę o Świat Prezentów , która jest w Gryfinie.

Asku

Omg!! Dobrze ze poszukałam o nich w necie Bo dzwonili do mnie i chcieli sie umówić na spotkanie w sprawie pracy.... Po tym co przeczytałam To nigdzie sie nie wybieram!! :)

Ze tez nikt jeszcze nie napisal, jak odbieralismy swoje wszystkie zalegle wyplaty w formie towaru, kiedy przenosilismy hurtownie do gryfina. (usunięte przez administratora)ki dobry pracownik przeciez, a pierwszy podstawial swoj samochod, byle by tylko jak najwiecej wywyezc. Oczywiscie odbywalo sie to podczas nieobecnosci tych d(usunięte przez administratora)

Wszystkie komentarze pozytywne dotyczÄ�e tej firmy zamieszcza (usunięte przez administratora)rzekomy kierownik handlowców - na wizytówce pisze sobie nawet dyrektor handlowy, bo jak twierdzi, lepiej to brzmi) na (usunięte przez administratora)

????

A ja sie nie zgadzam z koleżanką powyżej !!!! o umowy trzeba sie prosić a i tak sie ich nie dostaje, a jeśli chdozi o wypłaty to jeśli jest w kasie to ok ale jesli nie to można usłyszeć od pana B.: jak sobie uzbieracie to będziecie miały, hehe śmieszne to !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Świat Prezentów - Szczecin

Świat Prezentów
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.

Świat Prezentów