Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IKEA Industry Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Podwyżki

Przed nami podwyżki wszystkiego a czy ikea da nam coś?

X

Czy w Ikei są rozmowy o podwyżkach? Bo na innym oddziale w innym mieście są rozmowy. Ktoś coś wie?

Podwyżka

Nowe motto Ikei,, pracuj więcej za mniej ''. Nowi uzdrowiciele przyszli od sąsiadów i uzdowiom maszynownie-lakiernie-pakownie. A kiedy biuro uzdowiom? My pracownicy nieudolnie pracowaliśmy przez cały czas ( za wolno). Na maszynowni i lakierni można podkręcić maszyny ale częściej będą się psuły a na pakowni proponuję pracownikom doczepić trzecim rękę i będą szybciej pakować. Mnie to ciekawi jakie będą teraz podwyżki? Pani derektor mówiła o podwyżkach prądu, tarcicy itp. My pracownicy dobrze wiemy o tych podwyżkach. Widzimy to w rachunkach i w sklepach. Ale i tak pracowniku przygotuj się ze dostaniesz jak dobrze pujdzie tylko 60gr. To nawet na podwyżkę za (usunięte przez administratora) tobie nie wystarczy. Może nas ikea zaskoczy i dostaniemy po 3 zł gdyż związki rozmawiają na ten temat

Xxx
@Podwyżka

Liczysz na podwyżki? To jest oczywiste że od 30 do 60 gr podwyżki będą jak zawsze. Jak nam się nie podoba do 100 Ukraińców na nasze miejsce. Jednak i oni pomału uciekają. Na pakowni to się w głowie im poprzewracało z tą ilością paczek do spakowania. Linia czasem tak zapiernicza że nie nadążasz sobie materiału przysunąć bliżej. A zatrzymasz linie by to zrobić to już lider krzyczy,, włącz tą linie,,. Zero szacunku do ludzi, jakbyśmy byli gorszym sortem. Ja mam taki pomysł, by każdy z biura popracował na każdym stanowisku w ikei na najwyższych obrotach. Aby zobaczyli jak ciało dostaje w (usunięte przez administratora)

Podwyżki
@Xxx

Biuro obserwuję nas z okienka i według nich pracujemy za wolno. Wyciągnie zegarek, przeliczy ile w ciągu minuty leci pączek i tak wyliczaja normę. Oni obserwują przez minute a my musimy przez 8 h pracować przy takich obrotach. A o podwyżkach to możemy zapomnieć stary pracowniku gdyż trzeba dać młodym bo uciekną albo Ukrainca. Jak tobie stary pracowniku się nie podoba to się zwolnij lub nic nie mów i (usunięte przez administratora)

Xx
@Podwyżki

Niech każdy z nich przez miesiąc popracuje na najwyższych obrotach a potem powie czy jest za wolno. Jak nie zmienią traktowania ludzi to sami będą sobie pakować. Dużo ludzi ucieka

Twój Stary

Witam ???? jak to jest możliwe że pracownik/ca nie otrzymali jeszcze świadczeń za urlop ( socjalnego)? Komuś tam się zapomniało? A o sobie pamiętała?

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - praca dorywcza
SAVOIR Group Sp. z o.o.
Sylwia

Cześć, czy w Swedwood Poland można liczyć na zgrany zespół pracowników? Zastanawiam się czy jako nowa osoba łatwo jest się odnaleźć w firmie i czy każdy jest pomocny i miło nastawiony? Dajcie proszę znać bo pozytywna atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle ważna.

@Sylwia

Atmosfera w zakładzie jest ok ale place kiepskie. Nowy dostaje 20 na start co stary pracownik który pracoje 15 lat a gdy się dorobisz stawki to będziesz pomijana przez parę lat. Ale ludzie, praca i atmosfera jest ok.

Podwyżka

Już za nami wielkie podwyżki w zakładzie. Każdy pracownik zadowolony? Opinie są podobne u każdego z nas czyli (usunięte przez administratora). W automacie podwyżka Pepsi 50 gr. A u pracowników.................................................................................................... 30 gr. A miało być tak pięknie jak obiecywali 60 gr każdemu ???????????? ale pamiętajcie jest kryzys i wirus. Trzeba też dbać o obcokrajowcow i im dać więcej ponieważ oni ciężej pracują, starają się i też dobrze mówią po polsku oraz ładnie pachną ???????????? dajmy 90gr. A ty stary pracowniku który się nie starasz, nic nie umiesz robić, nie znasz się na niczym nie należy ci się podwyżka. Ciesz się ze dostałeś 30 gr ???????????????????????? Ja tam jestem zadowolony ???????????????? a ty co o tym myślisz?

Mateusz

A gdzie można znaleźć ogłoszenia tej firmy ?

Xyz

Jaki macie widełki na stanowisku główny operator?

Zainteresowana

A ja mam proste pytanie, i oczekuję prostej ( prawdziwej, jak nie wiesz nie komentuj! ) odpowiedzi. Mamy 18 maja 2020r. Pytanie: czy IKEA Goleniów już pracuje? Jeśli nie to od kiedy? Dziękuję.

Waldek
@Zainteresowana

Tak, od dziś (18.05.2020) Ikea Goleniów pracuje. Pozdrawiam ????

To może ktoś wyjaśni jedną rzecz jak było za 100 procent w biurze nie było nikogo jak jest za 80 to są prawie wszyscy

Anonimowy

Czy to prawda że w zakładzie źle się dzieje i zaczną się zwolnienia grupowe?

Rosvelt

A taka tylko myśl ,jeśli w kwietniu mamy owy przestój zamiast w lipcu to co ze świadczeniami ,,Pod Gruszą,, ???

@Rosvelt

Raczej nie. Wychodzi 9 dni urlopu (Poniedziałek 13.04 to święto). "Pod gruszą" jest za 10 dni ciągłego urlopu. Ale mogę się mylić.

Dino
@Rosvelt

Ciągłość to 14 dni a w ich skład wchodzą święta i dni powszednie czyli jest to urlop ze świadczeniem tzw pod grusza

aa
@Dino

10 dni roboczych a nie 14 dni kalendarzowych

Dino
@aa

wczasy pod gruszą otrzymuje się za urlop wypoczynkowy trwający minimum 14 dni kalendarzowych. Nie chodzi o to, że musimy jednocześnie wybrać 14 dni urlopu, ale łącznie musimy być poza pracą przez 14 dni

@Dino

Tak to prawda . będą wypłacone pieniądze za wczasy pod gruszą.i jeśli ktoś się jeszcze użala że firma jest zła niech robi wypad i zobaczy co się dzieje w innych firmach.wtedy zamknie jape i będzie siedzieć cicho.firma robi wszystko żeby pracownik nie był poszkodowany.

Zołza
@Ewa

A Może pani wyjaśni ludziom kiedy zostaną wypłacone skoro budżet nie jest podzielony proszę mnie mieszać ludziom w głowach bo teraz najpierw trzeba usiąść i wszystko rozwazyc

kowin

Nie ma żadnych wakacji pod i nas grusza :D

Www

Boje się że nasza firma od dawna ma cięższy okres,ponieważ zamówienia spadły juz wcześniej i wydaje mi się ze ten wirus in troche ułatwi i zaczną sie zwolnienia .

Johnny Bravo

Nadchodzi głęboki światowy kryzys. Macie pracę to ją szanujcie. Wkrótce wszelkie szczekanie i narzekanie umilknie. Będzie jak kiedyś "nie podoba się? Na Twoje miejsce jest 100 innych". Skoro w Ikei jest tak źle, to odejdźcie i zróbcie miejsce dla tych co chcą pracować. I nie myślcie że w innych firmach będzie inaczej, bo nie będzie. Kto mądry ten wie że mam rację, głupek dalej będzie ślepy. Pracuję w Ikei od kilkunastu lat i z doświadczenia wiem, że jeśli jesteś w porządku wobec firmy, to firma jest w porządku wobec ciebie.

Tragedia
@Johnny Bravo

Co ty nie powiesz .chyba wszystkich kablujesz.

@Tragedia

Twój nick idealnie do ciebie pasuje. Pewnie w głowie ci się nie mieści, ale można mieć dobre stosunki ze wszystkimi w pracy, bez kablowania na kogokolwiek. Każdy mierzy swoją miarą. Czyli to ty kablujesz, bo myślisz że inaczej się nie da. Na ilu już doniosłeś/aś?

Pan M

Ktoś chodzi do pracy z pracowników? W czasie tego urlopu czy to cały zakład ma ten urlop wypoczynkowy?

X

Ikea będzie pracować do ostatniego żywego pracownika....Ludzie stoją w parach, w szatni wszyscy jak śledzie, dojeżdżają ludzie do pracy autami w kilka osób, do toalety wchodzi jeden po drugim a wiadomo że wirus unosi się 3 godziny. Więc brak obiadów na stołówce i zalecany odstęp to nie jest ochrona! To za mało. 1000 ludzi czy ile jest w ikei i zakład nie wstrzymuje produkcji?... Juz pokazali ile dla nich znaczymy.

out worker
@X

nie wiem czy myslisz , jak zamkna ikee , to bedzie poczatek , potem zamkna inne zaklady , i za trzy dni idziesz do sklepu , a tu brakuje chleba bo okazalo sie ze piekarnia zaknieta , bo corona , i co ty na to . Mysl bezmozgu , a jak boisz sie to idz na zwolnienie

Kaśka
@out worker

Człowieku IKEA to nie piekarnia.sklepy IKEA pozamykała,magazyny zapełnione nikt teraz po meble nie gania po sklepach.nie porównuj fabryki mebli z zakładem produkujący żywność.bez mebli da się żyć bez chleba nie bardzo.

@out worker

Ikea zatrudnia bardzo dużo ludzi, piekarnia ma kilku pracowników. Co to za porównanie? Nic się nie stanie jak fabryka stanie na kilka dni. Niestety producenci żywności muszą pracować pomimo ryzyka bo żywność jest potrzebna.Zamkneli przychodnie,urzędy, biura, ograniczli godziny pracy, nawet spotkanie radnych się nie odbędzie.Skoro mamy unikać dużych skupisk ludzi to tak zróbmy.

Jo
@out worker

Co za tępak a kto teraz kupuje meble?

Ktos
@out worker

Ty pewnie nierób z biura? To w domuk dalej nic nie robisz, więc nie wyzywaj ludzi od bezmózgów. Kazdy się obawia

out worker
@Ktos

i macie , zamkniete , narazie placa wam 100% , podejrzeam ze od 1 kwietnia bedzie 80 % a od maja zaczna sie zwonienie, a to bylo poropwnanie

Pracownik Roku
@X

Masz rację zamknąć ten (usunięte przez administratora) jak szkoły

OBSERWATOR

@Ktos, Ty pisz, ze składnią, bo Cię nie rozumiem czasami. Ps Twój kierownik, nie pozdrawiam.

Pppp

Skoro uczniowie maja być w domach, to dlaczegi pozwolono aby przychodził na peaktyki do fabryki???!!

Łucja
@Pppp

To jest chore!!! Nie rozumiem jak można trzymac tam dzieci na praktykach. Czy tam w ogóle ktoś mysli???... Chyba nie

X

Pomijając fakt że toalet w tym zakładzie jest za mało to w czasie takiej epidemii powinny chociaż być sprzątane co godzinę A tam domestos ostatnio czułem w święta ????

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 11 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
IKEA Industry Poland Sp. z o.o.