Kaufland Polska

Lębork

Opinie o Kaufland Polska

LĘBORSZCZANKA 2009-06-01 21:04:43
KAUFLAND W LEBORKU, TO JEDNA Z FIRM GDZIE GŁÓWNYM ATUTEM JEST [usunięte przez moderatora]OD STRONY [usunięte przez moderatora]. PRACOWAŁAM TAM. KIEROWNICZKI , KTÓRE SĄ W DOBRYCH KONTAKTACH Z NIA, MAJA PRZERWY NAWET DWU GODZINNE, SPEDZAJA JE RANO NAJCZĘŚCIEJ OD OKOŁO 9.00 DO PRAWIE 11. INNI MAJA NIEZBYT KOLOROWO. KASJERKI CZASAMI WOGÓLE NA PRZERWY NIE CHODZA, BO NIE MA KTO ZA NIE STANAC, BO WCIAZ SA KOLEJKI. OGOLNIE KLIMAT NIEZBYT DOBRY. DLATEGO ZWOLNIŁAM SIE I NIE PRACUJE TAM. GŁÓWNIE CO MI SIE KOJARZY Z TYM MARKETEM, TO NIEMIŁA ATMOSFERA, WCIAZ ( usunięte przez administratora ) POZDRAWIAM
anonim 2009-06-24 20:50:25
brak wiekszość towaru dla klientów. naprzykład : woda żywiec zdrój 5 litrów.
dużenapoje w kartoniku jakieś tajsze jest tesz brak.reczniki papierowe na 4 rolki tesz jakiesz tajsze tak jak w Biedronce. leprzy papier taletowy ale tesz tajszy.wiele żeczy wam brakuje.
mastynia 2009-07-05 19:49:58
Człowieczku z małym móżdżkiem nie potrafisz pisać. Co do zasad pisowni to prawdziwa porażka, analfabetyzm i prostactwo!!!!!!!!!!!!!!!!!
optymistyczny klient Kauflandu 2009-09-16 11:29:09
smutne to co piszecie ale mysle ze ta pani i wiele innych ktore bez uzasadnienia zwolniono wroci i wiele innych jak tylko zmieni sie dyrekcja a na to sie zapowiada,w zastepstwie w leborku bedzie dyrektor z Bydgoszczy,dzis jest w Gdyni jedzcie zobaczyc jak gosc szanuje klienta i pracownika ma najlepsza dzieki tak wspanialesj organizacji ludzie szanuja "goscia" i on ich ocene z kauflandow za prowadzenie marketu facet z klasa...bylem widzialem,nagrywalem...
tom 2010-04-25 01:06:28
Jak wchodze do Kauflandu to widac zla atmosfere eiec nie dziwie sie ze jest [usunięte przez moderatora] a wszystko wyglada tak:pani dyrektow wystawia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczkom a one jej [usunięte przez moderatora] za to maja u niej wzgledy [usunięte przez moderatora]
iwa 2012-04-17 16:42:36
kaufland jest ok
salsi 2016-05-11 21:26:31
@dlorig jeśli to jest stawka netto to rzeczywiście mega dobre. Ja tam myślę o stanowisku kierownika działu art. świeżych. Wymagają minimum dwuletniego doświadczenia w handlu detalicznym, najlepiej w sieci super i hipermarketów oraz umiejętności kierowania dużą grupą pracowników.
PROWOKATOR 2016-11-19 00:00:27
w dniu 18.11. 2016 dokonałem prowokacji mającej na celu sprawdzenie skuteczności ochrony. no prawda jest taka że obiekt jest słabo chroniony. a obarczenie obowiązkiem ochrony jedną osobę graniczy z cudem i stwarza zagrożenie dla pojedynczego ochroniarza który niema nikogo kto chronił by jego tyły gdyby zaszła taka potrzeba. jeśli chodzi o skuteczność raczej w tym przypadku jest bardzo mała i znikoma w wykrywalności. przez co towar wypływa ze sklepu każdego dnia. osobiście podziwiam pracujących tam ochroniarzy. bo osobiście bał bym się chodzić po sklepie bez asekuracji. chodziłem po sklepie i prowokowałem dając do kamer wyraźny znak prowokacji. jeśli ktoś coś zrobi nie tak to niech liczy się z tym że jest pod czujnym okiem kogoś kto idzie za plecami czeka na błąd. jednak że nie wolno się cofać do wejścia i chodź by pod zadnym pozorem nie wychodzić za recepcje bo zostanie to przyjęte za ucieczkę ze sklepu. co innego jest to że na dzień dzisiejszy to przejście nie jest wystarczająco zabezpieczone i oznakowane wystarczająco. jako strefa której niewolno opuszczać. jeśli chodzi o mnie dałem się mówiąc inteligentnie wkręcić w sprytne posunięcie osób które najwyraźniej na taki ruch liczyły że zrobię. ponieważ nie pozwolono mi powrócić na sklep twierdząc że go opuściłem. jest to lekką przesadą na co są dowody przemawiające o mojej słuszności. owszem zrobiłem źle ale przyznałem się i udowodniłem że to była prowokacja. innym tego nie polecam bo skutki mogą być bardzo nieprzyjemne. natomiast załogę przestrzegam przed zabawą w ochroniarzy bo jest to praca niebezpieczna i do tego stwarzająca nieprzyjemne sytuacje. od tego są wyspecjalizowane firmy ochroniarskie które zatrudniają ochroniarzy. i uczulam też dyrekcję którą tam zastałem aby jednak zwróciła uwagę na ilość osób chroniących obiekt - sklep. DO MODERATORA WSZYSTKIE WYKREŚLENIA W ARTYKULE I TAK TRAFIĄ W CAŁOŚCI DO DYREKCJI GŁÓWNEJ JAKI ZARÓWNO DO FIRMY OCHRONIARSKIEJ JEŚLI ZAJDZIE TAKA POTRZEBA. pozdrawiam załogę i proszę mniej samowolnych pomysłów bo z ofiary można szybko nie opacznie zrobić przestępce.
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Lębork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska