VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Praco

Siemka chciałem się zapytać czy w przeciągu dwóch lat zaszły jakieś konkretne zmiany w firmie bardziej mi chodzi o VTR na Olszewskiego czy doszły jakieś nowe działy jak z nową i starą nostalgią itp czy zmodernizowane są linie jak i maszyny jak z kierownictwem czy były jakieś zmiany jak z brygadzistami czy są nowe twarze czy poprawiły się warunki pracy oraz jak z przepustowoscią przerabianego towaru ile teraz wychodzi podczas zmiany oraz jak wygląda strefa finansowa pozdrawiam :)

@Praco

Cześć :) zapraszamy do kontaktu z HR - odpowiemy na wszystkie zadane przez Ciebie pytania. Gdybyś był zainteresowany rozpoczęciem pracy w strukturach VIVE Group, prześlij nam swoje CV na adres HR@vive.com.pl. Skontaktujemy się z Tobą, umówimy na spotkanie i omówimy nurtujące Cię kwestie :). Miłego dnia, Zespół HR

Dziękujemy i również pozdrawiamy :) Zespół HR

Dlaczego brygadzistą zostaje osoba która nie ma pojęcia co się dzieje na danym dziale? Czy nikt tego nie widzi? Osoba będąca liderką ma większe pojęcie od tego co się dzieje i to właśnie taka osoba powinna ciągnąć dział do góry wtedy też ludziom lepiej by się pracowało bo otrzymywali by rzetelne odpowiedzi na zadawane pytania co i jak mają robić. A tak to póki co na Z1 jest swawolka.

@Karolina

Witaj, awans w firmie związany jest bezpśrednio z konkursem wewnętrznym. W odpowiedzi na ogłoszenie swoją kandydaturę może zgłosić każda osoba, która spełnia kryteria. Rekrutacja wewnętrzna to spotkania i rozmowy bezpośrednie z kandydatami oraz badanie kompetencji. Na podstawie uzyskanych wyników osoby zarządzające produkcją podejmują decyzję i dokonują wyboru osób na stanowisko. Jeśli chciałabyś porozmawiać z nami o konkretnej sytuacji lub konkretnej osobie, zapraszamy do kontaktu i podzielenia się z nami spostrzeżeniami. Przypominamy kontakt - HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Kamila

Witam chciałam zapytać czy to prawda ze na hali produkcyjnej po świętach będzie przestój z powodu braku pracy? Zostało zwolnionych 50% Ukraińców i cały czas są masowe zwolnieni

@Kamila

Witaj, nie możemy potwierdzić informacji o zwolnieniach masowych oraz zwolnieniu 50% obsady Ukraińskiej. Nie posiadamy również informacji o planowanych przestojach. Jeśli masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaku z przełożonym bądź z zespołem HR - HR@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

odpowiedzialny
@Kamila

Nie prawda . Nie ma żadnych zwolnień masowych , To PLOTKI. Taką informację dostaliśmy dzisiaj od Dyrektora.

BOSS

TAK

Mam pytanie

Witam chciałem zapytać dział kadr czy jeśli chce się zwolnić i mam umowę na czas nieokreślony a muszę wyjechać bo kredyt mnie pogrąża a sądzę że kierowniczka i brygadzisci mi nie będą chcieli pójść na rękę bo trudno się z nimi dogadać a chce się zwolnić wcześniej niż 3 miesiące które mam w wypowiedzeniu ustawowo gdzie mam się zgłosić żeby się jakoś dogadać? Proszę o szybką odpowiedź vive

@Mam pytanie

Cześć, znamy tylko fragment Twojej historii, dlatego nie możemy rzetelnie odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytanie. Zadałeś/aż pytanie anonimowo, więc niemożliwe jest się do niego odnieść poprawnie. Zadzwoń/przyjdż - porozmawiamy i wspólnie postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

klient

Witam Kiedy ruszy sklep internetowy Vive?

Czy wiadomo kiedy ruszy produkcja na hali yuyao ?

Warsztat VTR-Y

Witam serdecznie, chciałbym zapytać szanownych kierowników na fikcyjnych stołkach wszystkich warsztatów oraz wszystkich (usunięte przez administratora) których macie pod sobą także na fikcyjnych stanowiskach. Chcecie pracowniką na warsztatach sprawdzać prywatne szafki? ok nie ma problemu, ale najpierw zacznijcie od siebie od swoich biurek wypchanych po brzegi począwszy od narzędzi kończąc na płynie do spryskiwaczy. Pytam czy biurko pseudo kierownika powinno być wypchane po brzegi wszystkim czym tylko się da? Czy ktoś jest w stanie to kontrolować co wy z tym robicie? Może najwyższy czas przejrzeć kilka lewych faktór które wystawiacie na firmy zewnętrzne spokrewnione oczywiście z wami. Obsadziliście swoimi ludźmi biura i warsztaty !!!! Każdy pracownik na warsztacie ma inną podstawę w zależności od spokrewnienia z wami.(usunięte przez administratora) jeden kierownik na 3 ludzi w tym jeszcze Lider. Pamiętajcie jeśli przyjdziecie z kontrola zacznijcie najpierw od siebie.

@Warsztat VTR-Y

Witaj, dziękujemy za pozostawienie wiadomosći. Rozumiemy, że pewne sytuacje mogą być dla Ciebie nierozumiałe i niejasne. Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie pytania ze strony pracowników. Chętnie zapoznamy się z Twoimi uwagami i rozwiejemy wszelkie niejasności. Skontaktuj się z nami pod adresem - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HR

SZACH I MAT
@Warsztat VTR-Y

Brawo i jeszcze raz brawo, nareszcie ktoś miał odwagę, pewnie jutro to usuną, jak wszystko co jest dla niektórych niewygodne. A ja mam pytanie Do kogo oprócz działu HR mogę zgłosić mobbing? Przykro mi ale nie mam do was zaufania- o ile wiecie co to wogóle znaczy. Napiszę tylko, że doskonale wiem co to słowo oznacza i nie pozwolę żeby mnie tak traktowano. Znam drogę do Prezesa i jeśli nic się nie zmieni myślę, że on jest jedyną osobą która coś z tym zrobi.

@SZACH I MAT

Cześć, kilkakrotnie pisaliśmy już o tym, że nie usuwamy komenatarzy, które są zgodne z regulaminem. Jest nam niezwykle przykro, że nie masz do nas zaufania, chociaż nie rozumiemy jaka jest tego przyczyna. Niejednokrotnie pokazaliśmy, że robimy wiele, żeby być wsparciem dla wszystkich pracowników - zawsze wysłuchamy i staramy się do każdego wyciagnąć pomocną dłoń (jeśli takiej potrzebuje). Uważamy, że komunikacja i zgłaszanie sytuacji trudnych powinno być dla wszystkich tak samo ważne i niezbędne jak dla nas. Mimo Twoich obaw, zachęcamy i zapraszamy do kontaktu z nami, wspólnie spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej sprawy. Przypominamy, że codziennie można nas znaleźć w Dziale Personalnym, w godzinach pracy biura lub napisać do nas na adres HR@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

Pewna osoba
@VIVE Group

Ja mialam problemy bedac na stanowisku brygadzisty z inna brygadzistka. PANI dyrektor Pani Sylwia z owczesnym wtedy kierownikiem Panem Sylwestrem tak pomogla rozwiazala sprawe ze zadowolona z pracy juz tam nie pracuje....Nie bede tego komentowac. Wnioski niebawem dostrzerzesz

Bartek

Widzę że fajnie się polepszyło od dwóch miesiącu po podwyżkach 3500 zarabiam i to mi się podoba. Na innych zakładach jest o wiele gorzej. Daje spory plus .

@Bartek

Biorąc pod uwagę fakt, praca w godz. nocnych, ustawowo dodatek 20%. Podnieśli płacę minimalną kosztem obniżenia premii z ok. 30 na 18 %. Praca jaka jest chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto przepracował chociaż kilka dni w tej firmie. Nocki to porażka. Warunki pracy kiepskie, hałas, brud, itp. Minimalna płaca krajowa to 2700. Także za ten za-pieprz zarabiamy raptem ok. 700 zł. więcej. Tak ci się to podoba ?

DżianKarlo Fisikela

Praca Kierowca Transportu Wewnętrznego kat. C jakie zarobki, opinie za miesiąc na godzinę netto/brutto

@DżianKarlo Fisikela

Witaj, zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem HR, który opowie dokładnie o zakresie obowiązków na tym stanowisku, wynagrodzeniu i systemie czasu pracy. Podczas rozmowy wspólnie ustalimy dogodny dla obu stron termin spotkania. Do zobaczenia, Zespół HR

Ania VTRO

Dowiedziałam się, że od kwietnia podobno znowu będą 2 zmiany i na Yuyao znowu będzie szła produkcja!! ( I to nie był zwykły pracownik) Co chwilę jakieś osoby z Malikowa do nas przychodzą. Kierownicy i brygadziści oczywiście udają, że nic nie wiedzą. Kto rządzi tym wszystkim, żeby nie mieć odwagi powiedzieć nam prawdy wcześniej o takich zmianach.

@Ania VTRO

Ja posiadam informację że w kwietniu mają być masowe zwolnienia. Informacje te posiadam od baadzo wysoko postawionej osoby

@Anonim Cześć, Nie potwierdzamy tego o czym jest ten wątek. Zachęcamy do sprawdzenia swojego źródła, gdyż informację, które Ci przekazuje są nierztelne. Jeśli chcesz uzyskać wiarygodne informację, zapraszamy do kontaktu z HR@vive.com.pl. P.S. Informację posiadamy od jeszcze wyżej postawionej osoby :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Pytanie do firmy Vive

Cześć Czy wiadomo coś na temat podwyżek dla pracowników fizycznych ? Jak coś to ile i kiedy?

Honorata
@Pytanie do firmy Vive

Co z tymi podwyżkami? Wiadomo już coś na ten temat? W komentarzach nie ma odpowiedzi, może wiesz coś więcej?

Boleslaw
@Pytanie do firmy Vive

Przecież dobrze w sumie zarabiamy, naturalnie ciężko pracujemy ale zus opłacony urlop czego jeszcze ???

PYTANIE

Witam Dzial Kadr, chciałam zapytać, czy za oddanie krwi przysluguje pracownikowi dzien wolnego, jak regulują to przepisy w firmie Vive?

Nemo
@PYTANIE

W tej chwili masz 2 dni. Dzień w którym oddajesz krew i dzień następny. Tylko nie zapomnij dostarczyć do kadr zaświadczenia o tym, czy jak się to tam nazywa.

Ireneusz
@PYTANIE

Za oddanie krwi można dostać 2 dni wolnego z tego co wiem korzystać z tego dużo pracowników vive

@PYTANIE

Cześć, w celu uzyskania najbardziej wiarygodnych odpowiedzi na Twoje pytanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Kadr i Płac, codziennie w godz. 12.00-14.30. Miłego dnia, Zespół HR

@Ireneusz

Ok. A czy to jest płatne, chodzi mi o te 2 dni wolnego które przysługują?

@PYTANIE

Ponawiamy propozycję kontaktu z dzałem Kadr i Płac - znajdziesz tam odpowiedzi na zadawane przez Ciebie pytania. Pozdrawamy Zespół HR

Ewka
@PYTANIE

Tak, płatne. Sama z tego korzystam ;)

Dawid

Witam ile wynosi miesięczne wynagrodzenie w Vive??

@Dawid

Witaj, najlepiej zapytać u źródła, dlatego zapraszamy Cię do kontaktu z Zespołem HR. Oprócz przedstawienia wnagrodzenia, opowiemy Ci o zakresie obowiązków na stanowisku, które Cię interesuje i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Czekamy na Twój kontakt. Pozdrawiamy, Zespół HR

Buli
@VIVE Group

Witam Jeśli chodzi o wynagrodzenie to proponuję popytać znajomych firma jest dość znana w regionie więc zawsze znajdzie się ktoś kto tam pracuje lub pracował. Dział HR jak zwykle odpowiada wymijająco a wpisy osób na tym forum które są nieprzychylne są usuwane więc z tego źródła się nie dowiesz jakie jest wynagrodzenie Wiktor.Znam jakie jest wynagrodzenie w tej firmie lecz nie będę wypowiadał się na ten temat jednak co mogę napisać to że nie jest ono adekwatne do wykonywanej pracy w systemie 3 zmianowym. Wystarczy że zrobisz sobie małe rozeznanie pośród pracodawców i wtedy sam zdecydujesz czy warto podjąć pracę w tej firmie. Jeśli złożyłeś tam swoje CV a dział HR zaprasza Cię na rozmowę kwalifikacyjną więc może warto iść i dowiedzieć się u źródła jak to wygląda a wtedy sam zdecydujesz czy warto podjąć pracę w tej firmie.

Wiktor

Dzień dobry Chciałbym zapytać czy obecne jest rekrutacje na sortownie. Praca dla mężczyzny. Czy praca jest w systemu 3 zmianowym?

@Wiktor

Witaj Wiktor, Na sortowni pracownicy pracują w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do kontaktu z zespołem HR - HR@vive.com.pl, który na spotkaniu przedstawi więcej szczegółów dotyczących pracy w firmie Vive i chętnie odpowie na Twoje pytania. Miłego Dnia Pozdrawiamy Zespół HR

@Wiktor

Cześć Wiktor, prowadzimy obecnie rekrutacje na stanowisko Pracownik Produkcji na stanowiska typowo męskie. Produkcja pracuje w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy Ci szczegóły. Miłego dnia :), Zespół HR

Julia

Powie ktoś coś więcej o tym wynagrodzeniu dla Kierownika Projektu? Nawet już chodzi nie tylko o podstawę, ale czy to premie są osiągalne, o których piszą w ogłoszeniu, i czy mają realistyczne oczekiwania względem ludzi w tym względzie? Bo w innej firmie mojej to premia była jak marchewka zawieszona na kiju, której nie dało rady złapać.

@Julia

Dzień dobry JULIA, Proces rekrutacji na stanowisko Kierownika Projektu został zakończony na przestrzeni minionego miesiąca. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, dostępnymi na naszej stronie: https://www.vivetextilerecycling.pl/praca/ W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy również do kontaktu: HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Serdecznie chciałbym powitać dział kadr. Mam pytanie, kiedy pracownicy którzy otrzymali telefony komórkowe, służbowe będą mogli liczyć na nowe ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witaj, temat telefonów służbowych jest bardzo indywidulany i nie znając szczegółów nie można konkretnie opowiedzieć na Twoje pytanie. Obsługę procesu związanego z wydawaniem i wymianą telefonów prowadzi Dział Administracji. Zachęcamy zatem do kontaktu z Administracją, w celu uzyskania szczegółów! :) Miłego dnia, Zespół HR

Grażyna

A co jest nie tak z telefonami? Psują się? A czy dostając telefon sluzbowy możesz zabierać go do domu i wykonywać połączenia prywatne?

@Grażyna

Cześć, telefonu, jak każde urządzenie elektryczne, wymaga czasami wymiany na nowszy model. Takie działania planuje również VIVE Group. Zapraszamy do kontaktu z Zespołem HR - z chęcią opowiemy o możliwościach korzystania ze sprzętu służbowego. Nasz kontakt - HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Allassss

Wiadomo kiedy talony na święta i talony dla dzieci na Mikołaja

Z1
@Allassss

Na święta ????

@Allassss

Witaj, informacje o Świadczeniach Socjalnych były przekazywane pracownikom na początku listopada poprzez Komunikat na skrzynki mailowe, a wersje papierowe wywieszane były w ogólnodostępnych miejscach na terenie firmy. Dodatkowe informacje są również zapisywane w treści maila przy wysyłaniu pasków wynagodzeń - zachęcamy do dokładnego czytania całej wiadomości, gdyż w ten sposób będą wysyłane kolejne informacje :) P.S. Karty dla dzieci będą przekazywane "na Mikołaja", natomiast świadczenia pieniężne dla pracowników wypłacane do 15.12. Miłego dnia, Zespół HR

Zmiana

Nie mogę zalogować się do platformy kadrowej ,coś jest z nią nie tak. Czy ktoś wie jak to zrobić ?

@Zmiana

Witaj, myślimy, że w tym temacie z pewnością pomogą pracownicy Działu Kadr i Płac bądź skierują do odpowiedniej osoby, która może pomóc. Zapraszamy do kontaktu - HR@vive.com.pl lub na dyżur kadrowy w godz: wt - 12.00-16.00 śr. - 8.00-12.00 czw. 8.00-12.00 pt. - 8.00-16.00 Miejsce: sala A-003 ( pokój obok Recepcji Głównej przy ul. Olszewskiego 6) Zapraszamy Zespół HR

Katarzyna

Piszecie, że w firmie zaszły zmiany - mianowicie wprowadzono system trzyzmianowy. Chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda z perspektywy pracowników magazynu. Czy tutaj też trzyzmianówka czy np tylko nocki?

@Katarzyna

Cześć, System pracy na magazynie nie uległ zmianie. Cały czas pracujemy w systemie 3 zmianowym. Pozdrawiamy, Zespół

PYTANIE

A mam pytanie bo nikt nie wie... kiedy wróci e vive i czy w ogóle wroci?

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group