VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Przymusowy urlop

Vive przerabiane jest pod sprzedaż internetową stąd ten postój.

@Przymusowy urlop

Jaki znowu postoj? Czy chodzi o dni do odrobienia? Odpowiedź. Dzieki z góry.

Wstyd

Wstyd tak postępować z ludźmi jeszcze jakie straszenie na malikowie że jak ktoś pójdzie na l4 albo nawet co idą złapie to do zwolnienia wstyd wstyd. A ekipa wszędzie to samo wszyscy ploty jacy odważni(usunięte przez administratora)Itp ale postawić się cała zmiana nigdzie nie umie wstyd wstyd

Tom

Pracodawca ma jasne oczekiwanie i jasne konsekwencje. Ma też powody. Czy niewykonalne jest. W wielu firmach jeśli robisz koszty firmie to albo płacisz, albo nagana, albo wylatujesz. To raczej norma. Grunt że pracownicy wiedzą czego szef wymaga.

Brak Dostaw

Ile jeszcze bedzie takich sobót do odrabiania z powodu braku towaru? , Bedzie robic sie coraz cieplej a my bedziemy pracowac w soboty gdzie na hali jest straszny gorąc w lato, to nie z naszej winy nie ma towaru, powinno zostac zorganizowane zebranie z zarządem i omówienie obecnej sytuacji.

Jakiego braku towaru?

Kider

Brak dostaw do polski skutkuje następną sobotą do odrobienia. Pomimo iż na produkcji jest jakiś towar to w połowie są to śmieci niestety, ile jeszcze bedziemy mieli do odrabiania z powodu braku surowca

Upocony
@Brak Dostaw

Spokojnie wentylatory zostaną zamontowane jak co roku dopiero w drugiej połowie sierpnia.

Kns

Nie rozumiem tej (usunięte przez administratora)z maskami. Przecież jak nie chcesz to nie nosisz i tyle

Roma
@Brak Dostaw

Drodzy, tak wiemy że jesteśmy mniejszością firmy niż inne hale Ale jako ROMA postanowiliśmy skierować pismo do prezesa ze sprzeciwem... Mówi nam o tym.odpowoeni paragraf...moze coś to da A może nie ale jeśli będziemy siedzieć cicho będą robić z nami co tylko chcą....tzn. będziemy pracować charytatywnie.... pracownik gotowy do pracy pracodawca nie jest w stanie zapewnić pracy = postojowe na te dni.

VTR
@Roma

A co dokładnie zawarliście w powyższym piśmie?

@Roma

Powinny do tego dołączyć inne hale.

Roma
@VTR

W piśmie po skrócie zawarliśmy ze jest na to odpowiedni artykuł że nie zgadzamy się z takimi decyzjami które podjął zarząd dyrekcja narzucając nam to z góry przy czym nie płacąc nam wynagrodzenia za te dni jak obiecali mówiąc że rzekomo jest wszystko uregulowane na co są dowody że my jako pracownicy mamy rację. I ww takim przypadku my jako pracownicy jesteśmy gotowi do pracy ale pracodawca nie równa się czas przestoju czyli 60% za te dni wolne I do tego podpisy pracowników . Jeśli tutaj nic nie pomoże będziemy podejmować kolejne kroki.

Jjj
@VTR

Z tego co wiem Robotnicza dziś normalnie pracuje.

@Roma

Dlaczego Wy tutaj załatwiacie takie sprawy? Nie macie maili, sms-ów? To wygląda komicznie.

O takich sprawach powinno być głośno , a z meilów i sms-ów wszystkiego się nie dowiesz.

Praco

Powinna zostac założona grupa wszystkich pracowników na facebooku gdzie było by mozna dyskutowac nt firmy czy tez komunikowac sie nawet w zwiazku z jakąs planowaną przerwą, itp Z meili i smsów wiele sie nie dowiemy

@Praco

Jest założona na messenger

@Brak Dostaw

Podobno 12 i nie z braku towaru tylko zysków z kolejnej tarczy dla firmy.

Soboty

12 sobót ?

Vive
@Soboty

Podobno tak ale to narazie plotki

@Vive

Teraz już wiadomo cały następny tydzień wolny.

Z jakiego powodu?

Z powodu zysku dla firmy bo przecież nie na korzyść pracownika.

Vive

Czy to wolne bedzie zaliczało sie do odrobienia ponownie w soboty czy jak bedzie to uznane

@Vive

NIE TO JEST URLOP Z LIPCA TEN WAKACYJNY ....

Ktos
@pracownik

Sierpnia a nie lipca

Pracownik Z1

Witam Was moi mili co do postojowego w poniedziałki .Pracodawca ma obowiazek zapewnić pracę zgodnie z umową.Nie może żądać za ten dzień by był do dopracowania w sobotę.Nie możemy się zgodzić na to!! Halo Kadry?W jakim Wy swiecie żyjecie?

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Poniedziałek

Czy w poniedziałek pracujemy czy znowu jest planowana przerwa ?

Aga
@Poniedziałek

Mamy wolne do odpracowania niestety

Praco

Czy poniedziałek jest ponownie wolny czy już pracujemy normalnie?

Lupin

Popieram.

Wdzieczna
@Lupin

Witam mam takie pytanie kończy mi się macierzyński i co teraz powinnam zrobić bo wracać już nie będę

@Wdzieczna

Zadzwoń do kadr, możesz iść na wychowawczy jeszcze

Aga
@Wdzieczna

Możesz wypowiedzieć umowę o pracę lub iść na zasiłek wychowawczy ale wówczas trzeba pozostać jeszcze formalnie pracownikiem firmy i w chwili gdy macierzyński będzie dobiegał końca złożyć wniosek o zasiłek wychowawczy do MOPR lub GOPS w zależności gdzie mieszkasz

Wdzięczna

Witam mam takie pytanie kończy mi się macierzyński a nie wracam juz do pracy co pinnam zrobić nie mam wogole z brygadzostka kontaktu

Dlaczego

Dlaczego my mamy odrabiać a koleżanki z Ukrainy maja płacone 80% postojowego po „cichu” !!!!

Czy firma zacznie płacić postojowe ? Czy będziemy jeszcze odrabiać, nie nasza wina ze nie potrafią zapewnić ciągłości pracy

Wesołych Świąt Dla Wszystkich :)

Zdrowia i normalności z okazji Świat Wielkanocnych.

Coś im nie spieszno z pieniędzmi na święta. Zwykle były już dużo wcześniej przed każdymi świętami

Pieniądze na święta

Mają być wypłacone do 31 marca

Pracownica

Czy ma ktoś informacje czy jutro normalnie wracamy do pracy?

Wpływowy
@Pracownica

Jutro jeszcze wolne. W środę wracamy

Vivet
@Wpływowy

Czy to potwierdzona informacja?

xxxc
@Wpływowy

ciekawe skąd takie informacje ?

robol
@xxxc

na pierwszą zmianę mam we wtorek i nie otrzymałem od brygadzisty żadnej informacji żebyśmy mieli wolne

@Pracownica

Dziś wracamy do pracy.

Biedny

Wiecie może kiedy pieniądze na święta?

Znajomy znajomego kolegi

od kiedy i od kogo?

Janusz Tracz

Zgadzam się!

Pracowniq

Czy ktoś wie wogóle jaki jest powód ponownego wolnego poniedziałku? Znowu brak towaru? przeciez dopiero był przywieziony to juz sie skończył czy o co może chodzić rym razem

Robimy
@Pracowniq

Wyrabiamy za dużo, firma nie nadąża dowozić towaru

Zlecenie

Witam, czy ktoś się orientuje jak szybko pracownicy otrzymują wynagrodzenie w przypadku umowy zlecenie przy rozładunku towaru gdy sklep dopiero się otwiera w danym mieście?

Czyżby szykował sie przestój przez lockdown?

Wojtek

Czy dostanę się do firmy ze słabym angielskim?

Hallo
@Wojtek

A po co angielski, do sortowania (usunięte przez administratora)?

Brygadzista Damian CZ1
@Wojtek

Niestety, promuje cię dalej tylko bardzo słaby niemiecki lub ewentualnie rosyjski.

Damn

Do którego wypłacane są pieniadze z funduszu?

Stasiu Koza

Jakiego funduszu?

@Stasiu Koza

Z funduszu zakładowego co składaliśmy ostatnio zaswiadczenia

@Damn

Chodzi o talony na święta?

@Z1

O własnie o to

@Damn

W tym roku niestety nie będzie talonów.

A skąd takie info????

Jaa

Halooooo Pracownicyyy A dlaczego mamy odrabiać jutrzejszy poniedziałek??? Przecież to nie znaszej winy!!!! Powinni zapłacić i tyle w temacie a nie jakieś odrabianie i zrywanie soboty!!!(usunięte przez administratora)

@Jaa

Jestem tego samego zdania.To nie my zawalamy!!!

Nom, wiec trzeba się odezwać w tym temacie!!! Robia z nami co chcaaa, otwórzcie buzier a nie spuścicie głowy i stoicie jak.te sieroty!!!

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group