YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana

Osielsko

Opinie o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana

anonim 2009-05-17 22:21:49
Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana (np:. rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana:
Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana:
były prracownik 2016-10-16 14:24:04
Słowa kojarzące się z YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana i Suzuki:
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak takiej możliwości, przez pierwsze 6 miesięcy żadnego szkolenia oprócz instruktażu jak obsługuje się program dealerski.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są - i tu jest różnie, z jednej strony atmosfera przyjazna i sympatyczna a współpracownicy chętni do pomocy, z drugiej strony zdarzają się dziwne oczekiwania, czepianie się bo akurat na ciebie wypadło i przez dwa tygodnie obrywasz za błędy całego zespołu , choć czasami i za swoje, to prawda.
Od jakiej stawki można negocjować pensję - nie ma możliwości negocjacji, ciesz się z 1800 na zleceniu, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę jest prawie niemożliwe - są osoby pozatrudniane na dziwne umowy np. pół etatu, umowa zlecenie przez kilka, kilkanaście miesięcy.
Najbardziej podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana: atmosfera wśród współpracowników.
Najbardziej nie podobało mi się w YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana:
brak możliwości rozwoju, brak szkoleń, niechęć do zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, nie ma możliwości normalnej rozmowy na temat podwyżki pensji
Zostaw swoją opinię o YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana - Osielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YAMA Sp.Z O.O. Autoryzowany dealer Nissana