Zamel

Pszczyna

Opinie o Zamel

moni 2011-11-08 23:53
płacą grosze duża rotacja pracowników nie polecam
asd! 2012-02-24 18:10
Proszę o pomoc w temacie. Na portalu pracy pojawiła się oferta na stanowisko przedstawiciel handlowy, związku z tym czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć:

- Jaka kasa ?
- Jakimi samochodami poruszają się przedstawiciele ?
- czy jest GPS ?
- Jaka jest atmosfera; plany, ciśnienie, obowiązki?

Z góry dziękuję za odpowiedz,
Pozdrawiam forumowiczów :-)
Mati 2012-10-20 18:33
Witam mam pytanie. Był tam kiedyś uczeń na praktyki majowe(technikum). Przyjmują tam? Jak był traktowany?
Dzięki
Luki 2014-04-10 22:08
Jakaś śmieszna firma, w aktualnym ogłoszeniu poszukują jednej osoby którą będzie robić za elektronika, informatyka (wbudowane+html), grafika, redaktora i poligrafa. Przy czym sami nie potrafią napisać prawidłowo nazwy programu, którego wymagają. Dalszy komentarz chyba zbędny. Warunki pracy równie ciekawe jak ogłoszenie.
pracujący 2016-03-24 08:36
Jak jest tak pięknie to dlaczego w ciągu jednego miesiąca zwalnia się aż 11-ście osób?
De3tektyw56 2016-04-10 13:42
Miła atmosfera, pomocni ludzie, wypłaty na czas, dystrybutory wody. A teraz minusy początek to umowa zlecenia mniej niż najnizsza krajowa. Długo czeka sie na ubiór i kartę wejściowa. Umowy i jej podpis bardzo wydłużony termin. Kamery we wszystkich działach.
Zygfryd 2016-04-16 13:14
Duża rotacja, niskie zarobki, słabiutkie podwyżki lub nawet ich brak!
Jako praca na chwilę(tymczasowa), to w sam raz, bo na dłużej to się nie opłaci.
Były pracownik (na szczęście) 2016-05-01 11:55
Co oznaczają niskie zarobki". Hmmm ano to że jeśli jesteś młodą osobą ambitną i chcesz mieć przyszlosc to z całą odpowiedzialnoscia i czystym sumieniem nie polecam pracy a tym zakładzie. Nowi pracownicy np magazynier za minimalną, zwykli robiłem groch więcej kierownicy cóż każdy inaczej ale szczerze odradzam bo 4 liter nie urywa. Zresztą zapytaj się kogoś kto tam pracuje albo pracował co o tej firmie sądzi - tak będziesz mieć obiektywne oceny. Co do komentarzy tutaj cóż ... Zgadzają się z tym co tam się dzieje - pracownicy odchodzą bo za minimalną sami się są w stanie się utrzymać a gdzie tam ich rodziny i nie są to ofiary losu tylko dobrze pracujący ludzie mający bagarz doświadczeń i umiejętności. Jeśli Ci to nie przeszkadza to zapraszam - najwyżej będziesz po 3 miesiącach podajesz 16 czy 18 osoba która dziękuję za współpracę tej firmie i składa CV gdzie indziej gdzie umia docenić człowieka i jego doświadczenie.
Kr 2016-06-20 12:18
sporo tu wpisów -pewnie na rozkaz dyrekcji, zamieszczających same pochwały pod adresem tej firmy. Prawda jest taka że Zamel wykorzystywał i wykorzystuje dość duże bezrobocie w okręgu Pszczyńskim i przyjmował i przyjmuje za niską stawkę na umowę zlecenie.I nie prawda że wszyscy się sami zwalniają bo dyrektor(kierownicy działów nic nie mają do gadania w sprawach pracowniczych) też potrafi nie przedłużyć umowy i przyjąć znów kogoś na to samo miejsce
olo 2016-07-08 21:32
jedno wielkie oszustwo bo ja wiem że tam som pracownicy wykorzystywani fizyczne i za straszani a najbardziej n magazynie tam to ciongle pip i nowi pracownic z urzendu pracy som posylani.
i z pracownika nie robi sie niewolnika
Monitor 2016-07-10 20:35
To nie jest całkowicie tak jak tu niektórzy piszą że w tym roku ludzie sami się pozwalniali z Zamel Cet. Bardzo dużo osób firma musiała zwolnić z powodu braku zamówień i związanego z tym spadku produkcji na drugiej hali. Poza tym rzeczywiscie na atmosferę w pracy nie ma co narzekać
piacho 2016-10-10 17:33
to prawda dobra polska firma to jest benefity sa dobre tez
efrgh 2016-10-10 17:59
@piacho a czy mógłbyś powiedzieć jakie mniej więcej te benefity są? ja się domyślam że na każdym kierunku sa inne ale na przykład co oferują na takim stanowisku przedstawiciela handlowego w woj. wielkoposlkim?
Mowie prawde 2017-01-27 08:46
Stawka 1450 zł przez 3 miesiące potem moze łaskawie dają 1800 na rękę albo zwolnią osobiście nie polecam dno powinni zamknąć ta budę i takie firmy gdzie robi Sie prawie za darmo jak niewolnik
Zostaw swoją opinię o Zamel - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamel