Opinie o Fix Forum Lider Sp. z o.o. w Konopnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fix Forum Lider Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fix Forum Lider Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fix Forum Lider Sp. z o.o. w Konopnica

Czy pod względem ogólnego rozwoju uważacie, że warto byłoby aplikować na asystenta handlowego? myślę teraz konkretniej o tamtej ofercie do działu sprzedaży flotowej, która od tygodnia już wisi. Nie wymagają od kandydata doświadczenia na starcie, więc to dla mnie na plus, bo go nie posiadam ale chce się rozwijać

Roberto Nowy wpis

Beznadziejna obsługa klienta na dziale części

Karo Nowy wpis

A teraz szukają pomocnika lakiernika do Kraczkowej. Kto mi powie, co zrobić, żeby z tej podanej skali zarobkowej 4 000 - 7 500 zł brutto zarabiać max?? To podstawa czy ta siódemka to już z jakimiś premiami za staranność itp? No i czy da się awansować na lakiernika oraz po jak długim czasie?

Leon Nowy wpis

To jakaś paranoja zero jakiej kolwiek konstruktywnej koordynacji i organizacji pracy.Wymagania z księżyca a pieniądze najniższa krajowa .Pracodawcom wydaje się że wciąż będą znajdować chętnych i myślących pracowników za darmo .Kończy się era aut które da się naprawić intuicyjnie to nie te czasy .Powodzenia życzę ,myślę że już za kilka lat sami będziecie naprawiać auta no chyba że Ukraińcy wyręcza Polaków .Ale raczej Ukraińcy dobrze i za darmo pracować nie zechcą .

Firma Fix Forum Lider Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca klienta ds. sprzedaży samochodów nowych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Iza

Bardzo słaby płatnik, pracownik jest traktowany przedmiotowo. Firma kompletnie pozbawiona marketingu, pomysłu na rozwój. Zatrudniają ludzi z nadzieją że przyjdą i zrobią spektakularną sprzedaż nie oczekując od firmy żądnego wsparcia. Bardzo duża rotacja ludzi. Nie polecam tej firmy.

c3
@Iza

W którym oddziale jest rotacja,bo z tego co ja wiem to wszyscy siedzą tam przez lata i brak nowych etaów?

klient
@c3

o ile się nie mylę to na serwisie fiata w ostatnich latach było około 15-20 doradców serwisowych, gdzie były 3-4 miejsca. Tylko dwóch panów dłużej się utrzymuje: niższy-marudny, wyższy-pomocny

Waldek

W sumie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami i podtrzymuje opinię o bardzo słabej atmosferze w firmie, słabej płacy, nie szanowaniu pracownika. Nie polecam.

Krzysiek

Bardzo słaba atmosfera, bardzo słaba płaca a oczekiwania z górnej półki. Nie polecam.

Karol
@Krzysiek

Człowieku nie do Ciebie się wbija żeby wiec co chcesz !!! Naprawiać ???

Alex

Fix Forum lider to właściciel salonu citroena w Konopnicy oraz alfy jeepa i fiata pod nazwą Automobile Torino na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Akurat ja miałem przyjemność, a właściwie nie przyjemność pracować w salonie fiata. Pieniądze marne podstawa to najniższa krajowa i ciągle nękanie żeby założyć działalność. Plany sprzedaży z kosmosu, a na salonie żywej duszy nie widać. Ile by człowiek nie zrobił to mało.

Jolanta

Nie ukrywam, że chciałabym się czegoś dowiedzieć o warunkach zatrudnienia, na jakie aktualnie można liczyć w Fix Forum Lider. Szukałam informacji o tym pracodawcy w różnych miejscach, ale bezskutecznie. Czy ktoś powie, jakie konkretnie warunki należy spełniać, by dostać tam pracę?

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÒZEF

Polecam ASO

leniu60

Witam Moja opinia dotyczy stacji obsługi Fix Forum Lider w Kraczkowej k/ Rzeszowa. Nie znalazłem możliwosci przedstawienia jej na stronie serwisu w Kraczkowej. Na poczatku czerwca br. zgłosiłem sie do serwisu z samochodem Peugeot 3008 z problemem wyswietlacza wielofunkcyjnego oraz hamulców. Tak mało profesjonalnej obsługi jeszcze nie spotkałem. na moja kategoryczną prośbę, nie potrafiono mi wskazać konkretnej przyczyny nie funkcjonowania uszkodzonego elementu ani przyczyn awarii. Z rozmowy z mechanikiem widziałem , ze on sam nie wie co uległo awarii. Stwierdził tylko ze wyświetlacz należy wymienić. W kwestii hamulców stwoerdził, że należy wymienić tarcze oraz okładziny za cene ok. 1700 zł. Za usługę sprawdzenia, trwająca b. krótko zażądano kwoty 300 zł. Zabrałem samochód i prywatnie naprawiłem usterki za ułamek tej kwoty!! Nigdy wiecej serwis w Kraczkowej k/Rzeszowa, była to m oja pierwsza i ostatnia wizyta w tym serwisie. Przestrzegam tez innych klientów, którzy mieliby powierzyć im swoje samochody. Żenada!!!!

admin

Miałeś do czynienia z firmą Fix Forum Lider sp. zo.o. ? Napisz nam co o niej wiesz, czy oceniasz ją pozytywnie czy negatywnie!

Zostaw merytoryczną opinię o Fix Forum Lider Sp. z o.o. - Konopnica

• Jak się pracuje w Fix Forum Lider Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fix Forum Lider Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Fix Forum Lider Sp. z o.o.
  • 164 E
    21-030 Konopnica
  • NIP: 5271113753 REGON: 11906798 KRS: 0000026800

Fix Forum Lider Sp. z o.o.