Multimedia Polska S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multimedia Polska S.A.

Nie polecam Multimedia !!! od przeszło dwóch miesięcy występują zakłucenia w odbiorze TV o Internecie nawet nie wspomnę zglaszałem kilkanaście razy a multimedia ma to gdzieś a jak chcą ze mną przedłużyć umowę to dzwonią kilka razy dziennie. Poczytajcie opinie o multimedia żeby nie było że się czepiam. Multimedia? Chyba raczej MULTITRAGEDIA!

nie zadowolony klient

NIE PODPISYWAĆ Z OSZUSTAMI UMOWY! WŁĄCZAJĄ PAKIETY NA KTÓRE SIĘ NIE ZGADZAMY I TRZEBA ZA NIE PŁACIĆ A KLIENT NAWET O TYM NIE WIE I TO NIE JEST PIERWSZA TAKA SYTUACJA Z TYMI OSZUSTAMI. PRZESTRZEGAM BĘDĘ ŻĄDAĆ ZWROTY PIENIĘDZY. JUŻ NIGDY WIĘCEJ U NICH NIC NIE WEŹMIEMY I BĘDĘ PRZED NIMI PRZESTRZEGAĆ KAŻDEGO. (usunięte przez administratora)

Marian

(usunięte przez administratora) BANDA (usunięte przez administratora) Przez 2 miesiące piszę z nimi meile o jakość usług (TV przerwy w odbiorze, Internet co chwilę brak o prędkości już nie wspomnę ) do dziś zero zainteresowania! Nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Jestem zatrudniony w BOKu, aktualnie jest rebranding na Vectre, szkolenie wstępne było jedno dniowe pokazujące produkty vectry (prowadzone online). Reszta szkolenia wręcz nie istnieje, czuje się jak na praktykach studenckich, przynieś to, poszukaj tego. Standard obsługi klienta w tym salonie nie istnieje, chamskie odzywki do klientów to tu norma. Jestem trochę przerażony poziomem obsługi bo nie przywykłem do pracy rodem poczty polskiej z prl na jakimś wygwizdowie. Systemy widziałem jako tako (mowa tu o MM). Co do V to nie wiem nic. Koledzy też nie wykazują jakiś specjalnych chęci aby czegoś nauczyć. Jestem bardzo zawiedziony tą pracą i żałuje że ją podjąłem. Nie wiadomo co bedzie po nowym roku z umowami, premiami. Nikt nic nie wie. Na ten moment szukam innej pracy bo tu przy takim zarządzaniu nie widzę siebie dalej w tej firmie.

Sekretarka

Rozmowa odbyła się w przyjemnej atmosferze.

Podstawowe pytania o cele w życiu i poprzednich pracodawców

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pokorska1@o2.pl

od 4 dni nie mogę dodzwonić się do Multimedia,nie odbierają telefonu.

Hmmm

Nie otrzymałem kopii umowy o dzieło czy to normalne w tej firmie?

Nikita23

Kierowniczka we Wrocławiu prowadzi rekrutacje,, wczorajsza" w biurze gdzie p anuje totalny bałagan i niemiła atmosfera. Wszyscy dookoła naburmuszeni. Nie polecam, wstyd dla firmy. Nie chciałabym pracować w takich warunkach.

Domi
@Nikita23

Mam podobne odczucia. Od razu wiedziałam że z tą kobietą nie chciałabym pracować. Pytanie kto dobiera takie niekompetene osoby na stanowiska kierownicze (usunięte przez administratora)

Alex

Uwaga na oszusta z grudziadza serwisant Piotr

Sylwia

Jakbym przeczytała tę opinię zanim podjęłam tu pracę, to bym straciła 3 lata w fajnej ekipie, umowę o pracę bez pełen etat i 5000 co miesiąc. Jak się chce to się pracuje, a jak jest się leniem to się patrzy jak zarabiają inni - taka jest praca na prowizje (podstawa jest normalnie). Prowizje wypłacane tydzień wcześniej, niż wypłaty. Szefostwo świetne. Żałuję tylko, że firmę przejęła V I to się wszystko zaraz zmieni.

zenek

uważajcie na oszusta z multimedia Patryka Seroczyńskiego co innego oferuje na umowie a rachunki przychodzą wyższe ,robi to świadomie a firma na to pozwala i toleruje W oszukiwaniu klientów są mistrzami.

Szakal

Ktoś? coś? może wie co w planach z infolinią Mielec wobec tego że kupila nas Vectra? Zaorają nas? Bo nie wiem co z pracą na infolinii będzie... Vectra ma swoją

TakiMyk
@Szakal

Będzie jak z pracownikami innych sieci, które przejęła V - w końcu pozwalniają wszystkich, zostawią co najwyżej pracowników biur obsługi.

Michasia

@kasi ale na cały etat tyle?

Kasi

Byłam na rozmowie o pracę.(usunięte przez administratora), powinni oddawać pieniądze za paliwo i stracony czas. Jak mozna w dzisiejszych czasach zaproponować 1000zl brutto i umowę o dzieło!!!!! LUDZIE SZKODA CZASU

Aleksander
@Kasi

Podając wysokość wynagrodzenia masz chyba na myśli pracę na część etatu. Czy zaproponowano Ci jakieś dodatki takie jak premie lub benefity?

Ph mm
@Kasi

Ja od 3 lat nie schodzę poniżej 5 tyś i tyle w temacie.

Roman

Byłem na rozmowie na st. Przedstawiciel handlowy. Zarobki? - tragedia. Na początku w pierwszym miesiącu mamy grupę 0 (jest 1-7) i dostajemy 1000zł brutto podstawy. Osiągamy kolejną grupę w zależności od naszych wyników. Rekrutujący nie mówił jakie. Prowizja wygląda nastepująco - jeżeli sprzedamy 10 pakietów np. Internet+telefon za 69zł brutto co daje nam razem 690zł brutto mnożymy przez 3 i wychodzi nam 2070zł brutto prowizji. Gdzie jest haczyk? A no właśnie. Chodzisz z drzwi do drzwi stałych klientów, którzy są informowani z ulotek, zostali wcześniej obsłużeni przez telemarketerów, bądź byli w biurze siedziby. Marne szanse na sprzedaż w szczególności że ich usługi są na bardzo niskim poziomie. Co słyszę to każdy likwiduje multimedia bo występują ciągle awarie, umowy z gwiazdką itd. Nieadomo też jak dalej będzie, w końcu Vectra ma ich kupić.

Kolo
@Roman

Warunki jakie opisujesz mniej więcej prawdziwe, ale reszta to bzdury, jeśli jesteś dobrym handlowcem to zarobisz i ponad 10 tyś. Jak jesteś kiepskim handlowcem to trzeba zmienić pracę. I tyle w temacie.

Damian
@Kolo

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Roman na rację. Przez kilka miesięcy niemożliwe zarobić więcej niż 1200zl

Irena

Nieuczciwcy i (usunięte przez administratora) Naciągacze, robią z ludzi dyrrni. Robią wszystko by wyłudzić podpisanie umowy a potem się nie wywiązują ze swojej części a przy reklamacji kłamią i robią z nas wariatów. Zamierzam pozwać ich do sądu za nieuczciwość.

Maciek

Czy na infolinii w firmie jest ciężko?

dojny klient

Multimedia to firma o charakterze mafijnym. Wiem co piszę, jestem ich klientem od 11 lat i dotychczas współpraca była dobra ale ostatnio zrobili się aroganccy i agresywni. Podpisałem umowę na pakiet (tv, Internet, telefon) wg uzgodnień 92 zł natomiast drugi miesiąc przysyłają mi rachunek za 320 zł!!! żadnych reklamacji, rezygnacja z umowy 300zł. przestrzegam przed podpisaniem z nimi umowy!!!

J.w.
@dojny klient

Zgadzam się z tą negatywną opinią i myślę, co dalej...Tak nie może być!!!!

Tajemniczy

Pracuję w MMP na infolinii obsługowej dłuższy czas ale niestety firma idzie w złym kierunku. Wynagrodzenie nie jest najgorsze ale bez szału co do wykonywanych obowiązków.Praca na dwie zmiany , także w niedziele i święta. Nie ma za to oczywiście dodatkowej kasy tylko oddają dni wolne w tygodniu które są planowane bez głowy i mijające się z komfortem pracownika.Masz np wolny piątek a pracujesz w sobotę...Niby jest elastyczny grafik ale tak naprawdę od dłuższego czasu nie mam nic do powiedzenia co do swojego grafiku (wcześniej miałem możliwość korygowania jeśli potrzebowałem np dany dzień wolny). Atmosfera na moim dziale akurat jest jak najbardziej pozytywna. Dostać premie graniczy z cudem gdyż wymogi są straszne, a jak już dadzą ci np bony na święta to podatek za nie odciągną z wypłaty. Od dłuższego czasu liczy się tylko motto "dosprzedawaj ". Nie zatrudniałem się jako telemarketer a mimo to są mi narzucane obowiązki których nie ma nigdzie zapisanych w mowie o pracę ( kiedyś można było sprzedawać dodatkowo jeśli ktoś chciał "dorobić"). Słowo dorobić jest w tym wypadku bardzo zabawne gdyż osoby dzwoniące na mój dział są w większości roszczeniowi.Prowizje też są marne , za niektóre produkty dodatkowe nie dostaniesz nic , poza ewentualnymi punktami do rankingu na który każdy rozsądny pracownik brzydko mówiąc leje :P Karta multisport miała się pojawić po wielkich bólach i do tej pory jej nie ma. Kiedyś dawali jakieś marne grosze na wyjście grupowe dla danego działu np na piwko integracyjne itp. Kierownictwo też jest wiecznie niezadowolone bo oczywiście za mało sprzedajemy. Wymogi idą w górę z miesiąca na miesiąc ale żeby dali coś od siebie to niestety już tego nikt nie słyszy. Ja akurat niebawem zwijam się z tego bałaganu zwanego Multimedia bo męczą mnie już ci klienci którzy faktycznie w 50 % przypadków mają problemy sami ze sobą i swoim sprzętem ale oczywiście tego nie rozumieją. Męczy mnie też na chwilę obecną praca w weekendy i święta gdzie niby jest luz z reguły ale nie możesz posiedzieć z rodziną bo musisz (usunięte przez administratora) a i tak zero wdzięczności ze strony pracodawcy. Niech klienci się cieszą że ludzie na słuchawce pracują za śmieszne pieniądze bo inaczej infolinia zapewne nie była by czynna w soboty, niedziele i święta :) Powodzenia w karierze dla nowych :)

bylypracownik

Beznadziejna firma,daleka od profesjonalizmu,pracowałem tam 2 miesiące temu,do dzisiejszego dnia nie otrzymałem należnego wynagrodzenia,liczne kłamstwa jak i (usunięte przez administratora) z ich strony a pan Robert z oddziału w Gdańsku to niezły (usunięte przez administratora)

kniedoszły

nie kompetencja pracowników czekałem 3 tygodnie,żeby dowiedzieć się że nie mogą mi świadczyć usługi wcześniej zapewniała laska ze jak najbardziej mogą mi te usługi świadczyć. zero informacji zwrotnych totalnie olewają potencjalnych klientów za taką obsługę to bym zwolnił tę laskę nie pozdrawiam pseudo pracownika ma na imię Dorota S.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimedia Polska S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Multimedia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Multimedia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimedia Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multimedia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Multimedia Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multimedia Polska S.A.