Opinie o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE w Gdańsk

kjh

hmmm, you speak English very well... po co w ogóle piszesz tutaj? Myślałam, że już wszyscy jesteście w Indiach i tam się dobrze bawicie. Nie zapomnijcie zabrać kierownika.

gfds

bardzo się cieszę, że odpowiadają wszystkim warunki zatrudnienia i atmosfera. Proponuję tak dalej, nie ma to jak miłe towarzystwo bardzo inteligentnych, mądrych ludzi. Pojawiło się 10 ofert pracy w Warszawie w tej korporacji, a w Gdańsku szukają przez firmy zewnętrzne. Miłego dnia!

jhg

piszemy " rozmawiać", a nie "gadać".

gfds

Did you forget? only English...

lkjh

w ogóle to zjeżdżajcie sobie wszyscy do Indii, oczywiście zespoły kompletne....(zwłaszcza polski)

hjkl

where? at home :) and all are current.

eerrr

do księgowości nie szukają i nie będą szukać, ja wynika z innych zapisów.

lkjh

tak, energy drink.

yuiop

nie, nie poszukują i nie będą już w tym roku.

azxcv

nie, nie zatrudnia i nie będzie już zatrudniać.

zxcvb

Rysiu, ja cię proszę, daj już spokój. Tylko gdzie rekrutacja i gdzie. I będzie coraz ciemniej, ciepło, smutno i mglisto, psy, kiedy wyją w pełnię, też tęsknią za tą wyspą......

asdfgg

żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi.......:)

asjjk

Już nikomu nie chce się was uczyć...przygotowywać do pracy. Ale patrząc na ilość uczelni, czy nawet studiów podyplomowych w tym kierunku, i jakimi ambicjami wykazują się młodzi ludzie ( i nie tylko młodzi) dziwi mnie to, że nie znajdują odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Przecież absolwentów kierunków ekonomicznych było zawsze za dużo i do dzisiaj tak jest.

asdfg

biała mewo leć daleko stąd....

asdjhi

art. 270-290 ksh. Uchwała uchylająca decyzję o likwidacji spółki, podjęta jednomyślnie. Zgłoszenie w Sądzie (zmiana w rejestrze )

zxcv

opłaca się rachunki na poczcie lub korzystając z bankowości online. Przecież chciała Pani rozwinąć skrzydła? A bezsensem i niebezpiecznym to jest dopiero wylatywanie bez uprzedniego rozwinięcia skrzydeł i wzbicia się. Orłów i sokołów tutaj nie ma, był już natomiast wielki turkuć podjadek i trafiały się pędraki.

wieloryb

uuuu Pani tutaj nie wysyła dokumentów. Tutaj jest bardzo mało miejsca, bo 10 osób (ze 100) codziennie rozwija swoje skrzydła i trzeba uważać, żeby ich nie podeptać, a z uszkodzonymi skrzydełkami to nie poleci Pani nigdzie, pchał do domu też nikt Pani nie będzie, o zaniesieniu w ogóle nie ma mowy. Chyba, że ma Pani małe skrzydełka, koleżanki się może posuną (kiedyś nie chcieli i nie chciały w ogóle). Jeżeli rozpiętość Pani skrzydeł po rozłożeniu wynosi więcej niż 1,5 m, to rozumiem, że żeby się wzbić i wylecieć potrzeba ze 4 m wysokości, trochę miejsca na rozpęd ( w zależnści od wysokości). Ta firma nie jest w ogóle przygotowana na szybkie wyloty i na rozwijanie skrzydeł. Mamy już tutaj pawie, pawiany, koguty, borsuki i trochę dzikich zwierząt, więc ryzyko jest ogromne.

adsfgh

wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dot. ofert pracy, włamujemy się na serwery i umieszczamy dodatkowe, interesujące Państwa ogłoszenia. Usługa jest darmowa, nie podlega reklamacji, a ogłoszenie nie gwarantuje zatrudnienia.

asdfgh

nie, nie mają. Wczoraj się włamali i namieszali, pozmieniali dane, dodali interesujące Pana ogłoszenia o pracę. Jeszcze przez jakiś czas będzie nieaktywna.

zxcvb

to dobrze, to złoży Pani, Pan dokumenty

Zostaw merytoryczną opinię o FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE?

Kandydaci do pracy w FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FIRST DATA GLOBAL SERVICES LIMITED SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE