PRINTEX SP.J.

Marki

Opinie o PRINTEX SP.J.

A.R 2015-05-08 23:59
Firma co prawda nie najgorsza, ale niestety na umowie zobaczycie tylko minimalną krajową, reszta płatna pod stołem.
T.K. 2015-06-18 12:49
Pracuję co prawda 3 miesiąc i póki co atmosfera świetna. Co dla mnie najważniejsze to jasno sprecyzowany zakres obowiązków więc wiem co ma robić...
A.R 2015-07-19 21:46
Trudno, żeby zakres obowiązków był niesprecyzowany... szczególnie jak do wyboru są 4 stanowiska pracy: handlowiec, praca w BOK, serwis lub kierowca.
K.R.R. 2015-09-17 21:53
A jak zarobki
Janusz Biznesu 2016-03-18 19:20
Jak zarobki? Pod stołem na umowie minimalna.
Ma 2016-05-17 21:55
No powiem wam, że warto tutaj popracować na już co?
Lucy 2017-01-29 22:17
Czy można prosić coś więcej na temat pracy w firmie printex, zarobków,pracy czy warto tam pracować?
Lucy 2017-01-29 22:18
Kamilos 2017-05-29 11:20
Nie polecam właściwie odradzam, Walka szczurów, Zamiast skupić się na sprzedaży wieczne rozbudowanie bazy, Minimalna Pensja, Wieczny Pośpiech, Wieczne sprawdzanie co robisz przez Agenta, Parking za mały, z plusów niezłe zaplecze sanitarne, ale z handlowca robisz call center, Wielka rotacja pracowników, Baza własnych produktów co daje trochę możliwośći sprzedaży. Są Lepsi
Alik 2017-05-29 11:44
Obskurny Barak, Grzyb na ścianach, Wieczne Korki, Jeden Samochód na 3 handlowców, Magazynierzy Wieczne pomyłki. Nie warto. Szkoda nerwów.
Zostaw swoją opinię o PRINTEX SP.J. - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRINTEX SP.J.