PRINTEX SP.J.

Marki

Opinie o PRINTEX SP.J.

anonim 2011-09-06 13:30:19
Witam, krótka piłka. Wynagrodzenie: Podstawa przez pierwsze 2 miesiące to 2000 zł, potem 1600 zł plus premia gdzie wychodzi znowu około 2000 zł. Niejasny system premiowania. Od 6 do 12-13 zł za toner w zależności od wskaźników których nikt nie potrafi wyjaśnić. Samochód służbowy owszem ale jeden na 3 handlowców. Miejsce pracy: Dramat. Obskórny barak. Wejście od ulicy a podwórko jak na wsi. Z sufitu cieknie woda w korytarzu i łazience, na ścianie zamalowany farbą grzyb. Ocena: Do oceny niedostatecznej brakowało tylko tego że faktycznie jak ktoś jest cwaniak to tam popracuje i ucieknie. Praca raczej na przetrwanie i czas na znalezienie czegoś lepszego.
lipa 2011-11-14 21:36:59
Bylem na spotkaniu ws. pracy i powiem tak. Dziwna to firam, z zewnątrz wyglada jak jakiś mięsny, w śrdku pelno ludzi a wystruj zaniedbanego MAGAZYNU. W części "biurowej" z 10 osób z telefonami przy uchu prowadzących rozmowy z (chyba klientami). Sama rozmowa to jakaś farsa , koleś czyta pytania z kartki bez ladu i składu. Pytania co chwilę przerywa niezręczna cisza( chyba nie możę siebie rozczyta:). Druga częśc spotkani to bajki opowiadena przez wcześniej wspomianego Pana: o zarobkach, wrukach itp. Totalny brak kompetenci. Skora rekrutację w takim syfie prowadzi taki ktoś, to co ta firma tak naprawdę może zaoferowa?
A.R 2015-05-08 23:59:41
Firma co prawda nie najgorsza, ale niestety na umowie zobaczycie tylko minimalną krajową, reszta płatna pod stołem.
T.K. 2015-06-18 12:49:10
Pracuję co prawda 3 miesiąc i póki co atmosfera świetna. Co dla mnie najważniejsze to jasno sprecyzowany zakres obowiązków więc wiem co ma robić...
A.R 2015-07-19 21:46:03
Trudno, żeby zakres obowiązków był niesprecyzowany... szczególnie jak do wyboru są 4 stanowiska pracy: handlowiec, praca w BOK, serwis lub kierowca.
K.R.R. 2015-09-17 21:53:59
A jak zarobki
Janusz Biznesu 2016-03-18 19:20:34
Jak zarobki? Pod stołem na umowie minimalna.
Ma 2016-05-17 21:55:31
No powiem wam, że warto tutaj popracować na już co?
Zostaw swoją opinię o PRINTEX SP.J. - Marki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRINTEX SP.J.