Multikino Ursynów

Opinie o Multikino Ursynów

admin 2016-07-24 09:08
Czy uważasz, że rynek pracy powinien się dowiedzieć czegoś o firmie Multikino Ursynów? Dodaj komentarz, napisz szczerze co myślisz o tym pracodawcy.
Krzychu 2017-06-30 20:53
Na początku było fajnie. Mimo małych zarobków nie czułem się źle. Fajna ekipa, a po pracy można było iść na seans. Swoje zdanie zacząłem zmieniać od momentu aż zachorowałem. Miałem gorączkę i zadzwoniłem odpowiednio wcześniej do pracy że nie będę w stanie przyjść na swoją zmianę. Telefon odebrał Pan Robert (Dyrektor) od którego nasłuchałem się że tak się nie robi, że to nieodpowiedzialne i zasugerował że nie potrzebuje takich pracowników. Po tej sytuacji z obawy przed zwolnieniem przyszedłem do pracy mimo to. Później musiałem się nasłuchać nawet od klientów że nie powinienem w takim stanie pracować.
Kolejna sytuacja, mobbing i tutaj pozdrawiam jednego z "kierowników" Pana Tomka W. A mianowicie z ust tego Pana usłyszałem że jeżeli nie będę szybciej sprzątał sal po seansach to doniesie na mnie za jakieś poprzednie przewinienie.
Jeżeli chodzi o wszelkie premie na barze to zapomnijcie. Jest mała grupka przydupasów kierownictwa która zawsze dostaje takie zmiany, żeby oprócz wyrobienia normy, przebić innych w wynikach sprzedaży dzięki czemu zgarniają ZAWSZE największe premie nie dopuszczając innych.
Dojeżdżasz z dalszej odległości? Tym bardziej sobie daruj. Dojeżdżałem około godzinę do kina. Zdarzały się takie przypadki podczas których okazywało się że "dzisiaj ruchu nie ma i masz iść do domu". Zamiast zadzwonić wcześniej i o tym poinformować, całkowicie olewali pracownika mając głęboko w poważaniu jego czas.
Nie chcesz pracować przy sprzątaniu sal, na kasie albo na barze tylko pójść wyżej? Podlizuj się kierownictwu. Pan Mikołaj Grz... świetnie opanował sztukę włażenia w pupę i obecnie pracuje w biurze w tym kinie. Podczas normalnej pracy było z nim wszystko ok, a kiedy w pobliżu pojawiał się kierownik albo dyrektor zaczynał pomiatać ludzi pokazując swoją wyższość ale nie powiem, to było nawet zabawne xD
Jeżeli chodzi o dni pracujące najpewniej będziecie mięli większość świąt pracujących i nie liczcie na dodatki z tytułu pracy w święta. Podobnie jeżeli chodzi o maratony filmowe trwające całą noc albo wydarzenia specjalne.
To kino to niestety "kolegostwo". Jeżeli zależy wam na czymś poważnym to albo musicie mieć bardzo dobre układy z tymi wyżej albo zmieńcie pracę. Obecnie żałuję że traktowałem to miejsce tak poważnie. Już przy pierwszych problemach powinienem był rozwiązać umowę. Zaoszczędziłbym sobie sporo nerwów i przede wszystkim zdrowia.
Polecam to miejsce wyłącznie na pracę sezonową. Popracować miesiąc - dwa i uciekać z dnia na dzień jak tylko coś lepszego wpadnie do ręki.

Pozdrawiam :)
Zostaw swoją opinię o Multikino Ursynów - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikino Ursynów