Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Nieznajoma

(usunięte przez administratora) Bo z chęcią bym się tam przyjęła ale jak pracuje to podziekuje. Pozdrawiam

Gargamel
@Nieznajoma

Wracaj potrzeba tu fajnych dziewczyny a Iwona już nie pracuje.

Zdrowa 40
@Gargamel

Jest na wylocie.Wrescie będzie można swobodnie podrywać chłopaków.

@Zdrowa 40

Co oznacza na wylocie.?

MK

Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat zarobków wynagradzania wieloletnich pracowników i atmosfery w dziale księgowości?

Były kierownik

Pamiętajcie, za atmosferę w Zakładzie odpowiada Dyrekcja poprzez swoje działania lub przyzwolenia. Jeżeli jest mobbing to dzięki przyzwoleniu/słabości zarządzania Dyrekcji. Pan Wojciech powinien być adresatem waszych uwag, bo on za wszystko odpowiada. Wiemy wszyscy, że za mało go jest na halach produkcyjnych a za dużo w biurze ale może to się zmieni. Piszcie do niego On za wszystko odpowiada i wszystko kształtuje

Czy w zakładzie pod koniec roku są wypłacania zyski

@Nowy

Nie ma.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mloda

Dziwi mnie to dlaczego każdy wyżala się tutaj, skoro jest stosowany mobink to jest od tego inspekcja pracy!! A po drugie ja nie wiem jak można się tam dawać osobie która nic nie robi itp. Jest od tego inspekcja pracy to idźcie tam a nie swoje żale tutaj wylewacie. A co do KLAUDI jej wiecznie nic się nie podoba jak pójdzie do jakiejkolwiek pracy, popracuje 3 miesiące i wielkie oskarżenia a ktoś, coś.. Dziewczyno jak by każdy patrzył tak jak Ty na to wszystko to ludzie by nie pracowali a w przeciwieństwie do Ciebie mają to w (usunięte przez administratora) i chodzą normalnie do pracy a nie tak jak TY że pójdzie do pracy 3mies i wielkie HALLO bo coś się księżniczce nie podoba.. Ja wchodzę na różne strony firm i widzę tylko twój nick to mam ochotę tobą potelepać. Zastanów się dziewczyno! A i pozdrawiam obecnych pracowników firmy wezi. :)

@Mloda

Jak piszesz taka wiadomośc to może się podpisz, to porozmawiamy na żywo co? A nie się tak mądrzysz i się nie podpisujesz!

@Klaudia. B

A co masz ochotę następnej osobie szyby powybijac czy co???

@Mloda

Z tego co wiem Klaudia pracowała prawie rok a nie 3 miesiące, może naucz się czytać! Jakby ktoś był twoim przełożonym to też byś robiła za niego

Klaudia. B

Jakbym wybiła te szyby to bym to na głos powiedziała, bo dla mnie to mega wyczyn... A po 2 Iwonka przestań tu pisać pod różnymi nickami bo aż rzygac się chce czytając te Twoje wymiociny, nie masz jaj by się podpisać? Ale na policji miałaś jaja gadać (usunięte przez administratora) jak to Cię zastraszam i obrażam tutaj głupia Babo :) Co Jaj nie macie żeby się podpisać? Czy jak?

Mloda

Na pewno bym za niego nie robiła :)

@Mloda

Jakby Ci zależało na pracy to byś była cicho i byś robiła , więc tak nie wymądrzaj się tak na tych opiniach bo mało żyjesz żeby wiedzieć co byś robiła, i najwidoczniej nie wiesz jak wygląda praca na wtryskarkach, jak tam popracujesz to napisz coś mądrego. Pozdrawiam

@Klaudia. B

Są święta, kobieta ma rodzine, myślisz że ma czas i chęci czytać te twoje wypociny? Znajdź sobie lepsze zajęcie, swoim zachowaniem jesteś gorsza niż plotkary na wezi

Podsumowanie

Zacznijmy od tego że te forum jest do wyrażania opinii na temat pracy, jakie panują warunki ew. niedogodności. Jeśli nie pasują wam dane osoby i ich zachowanie wystarczy zgłosić się do inspekcji pracy, jeśli jak mówicie dyrektor z wami nie współpracuje. Wypowiadając się osobiście, Pani Klaudia z informacji tu zawartych pozwała pewną Panią o moving oraz zwolniła się z tego powodu, z informacji pracowników, Pani Klaudia miała zostać przeniesiona na inny sektor, lecz jej to nieodpowiadało i się zwolniła. Jako że były pewne sytuację w jej życiu postanowiła pozwać tę Panią o mobing prawdopodobnie dla indywidualnych korzyści. Zaznaczam że nie wypada wypisywać danych osobowych osób które się na to nie zgadzają a tym bardziej same się tu nie udzielają, a wszystko informacje które zostały w tym wpisie zamieszczone są publiczne, gdyż Pani Klaudia lubi dużo mówić, więc większość osób zdaje sobie sprawę oraz może się dowiedzieć jaka rzecz miała zajście. Również z opinii pracowników (większości, nie mówię wszystkich) można się do wiedzieć że Pani Iwona o której mówicie nie jest osobą ani wulgarną ani autorytarną. Co do "opinii" tutaj będących, odkąd Pani Klaudia odeszła z zakładu wynika że większość tych obelg piszą osoby będące w "konspiracji",ktore za wszelką cenę obrały sobie poniżenie tego zakładu pracy i pracowników. Widać to po wpisach pozytywnych, po których automatycznie pojawiają się wpisy negatywne. Potwierdzeniem będzie zachodząca znów sytuacja po tym wpisie, lub jej brak, wtedy potwierdzeniem będzie że głównie dana osoba jest za to odpowiedzialna. Przypomnę, wpisy które zamieszczacie nie są anonimowe, są do nich przypisane adresy IP, a każde wyróżnione dane osobowe są pretekstem do złożenia sprawy, a w tej kwestii będą musiały być one udostępnione policji. Wesołych świąt, życzę dużo pokory tej pogubionej osobie.

Maciej

Młoda widać ty to jesteś przyjebe. .. Jak papa do dachu Klaudia B przynajmniej nie chodziła i nie obrabiała (usunięte przez administratora) Wszystkim jak chora Iwona. Także widać że pracuje z (usunięte przez administratora) Bo tak normalny człowiek się nie zachowuje

Dyro

A co sądzicie o dyrektorze bo ostatnio rzadko wychodzi ze swojej nory?

Pannnnnn

Czesc jak ma na imie pani z kv ,ta ruda bardzo fajna z niej osoba .......????????????????

Neo i
@Pannnnnn

Jeśli chodzi o tą panią ruda w krutkich włosach to Pani ma na imię Katarzyna ????

Bzdury o mobbingu bo się nie chce patologi pracować normalnie... Innej pracy też nie znajdą i problem odrazu do ludzi, którzy muszą wykonać swoje obowiązki. Ja przypomne, że ktoś z góry też ma przełożonych i również otrzymuje zadanie do wykonania, a to, żę ktos to uważa za mobbing widocznie musi się obijać w pracy. Poza tym wobec mobbingu trzeba mieć twarde dowody a nie pogaduszki z koleżankami na winklu :) A akcja z szybami to jakiś akt biedactwa. Widocznie kogoś mocno zabolała utrata miernej pracy na strefie, a mści się na kobiecie. Szaaaacunek na prawdę.

@Gość

Nie wiesz to nie pisz, baba ma że wszystkimi kosę. Pije smierdzi od niej alkoholem i wyzywa się na ludziach, i daje najwięcej roboty a sama pieprzy (usunięte przez administratora) z koleżanką Agata z KV, nie pracowałeś na wtryskarkach to nie wiesz. Wielki szacun dla tego co powybijał jej szyby - jeśli to czytasz podaj mi swoje dane z chęcią postawie Ci flaszke bo masz jaja!!! Szkoda tylko że wszyscy gadają że to ja, aczkolwiek Ch*j wielki z ta firmą ???? pozdrawiam!!!

@Klaudia. B

Widocznie nawet nie wiesz z kim piszesz.. Znam dużo osób w tym Panią Iwonę. Śmierdzi alkoholem? To dlaczego jeszcze nie wyleciała? To jest naganne i raczej dyrektor by tego nie przeoczył. Im więcej obelg tym mniej dowód tak jak na mobbing. Żal mi Cie dziewczyno, pewnie sama celowałaś na stanowisko Lidera

@Klaudia. B

To się nie czaj i idź do kolegów,postaw im tą flaszkę macie co świętować. Szczeniackie zachowania. I dziwne przypadki, że po takiej nagonce z twojej strony na Iwone lecą jej szyby w aucie hmmmm

Karol
@Justyna

Macie dowody że to ona a wszyscy wiedzą że Iwona jest przyjebe... I ma wszędzie wroguw

@Karol

W końcu ktoś mądrze napisał, nie złapaliscie dziewczyny za rękę a wszyscy Ją oskarżacie. A ta Iwona ma dużo wrogów i tak naprawdę każdy mógł to zrobić. A z tego co widziałam bo pracowałam z tą dziewczyną to jest bardzo sympatyczna, aż szkoda ze odeszła.

@Nieznajoma

Na Iwone też nie macie dowodów, za rękę nie zlapaluscie a wypisujecie swoje mądrości. Ta sama sytuacja. Teraz widzicie jak łatwo można skrzywdzić pisząc takie śmieci. Boli co??? Następnym razem trzeba pomyśleć zanim się kogoś zmiesza z błotem.

Justyna

Ja pier...ę ta firma jest chora widzę tu nie ma normalnych ludzi w tej firmie

Karol

Haha każdy wie jak Iwona pracuje i że z niej jest leser i obrabiacz(usunięte przez administratora)

Maciej

Co za (usunięte przez administratora) ludzie tak jak ta firma jesteście chorzy

Ja pierd... Z jakimi dewiantami pracuje a co do Iwony. M to każdy wie jaka ona jest i co najbardziej lubi w tej firmie każdy każdego obgaduje za plecami w tej firmie ploty to codzienność u kobiet lubiom obgadywać innych ale na siebie nie pacza to jest mentalność pracowników wezi zachowujecie się na tej stronie jak bachory a w pracy nikt nikomu nie powie prosto w oczy

Klaudia. B

Ja powiedziałabym o tym i co z tego, jedyne dobrze wyszłam na tym że się zwolniłam, i w końcu mam spokój...

@Klaudia. B

Słyszałem zupełnie co innego i dużo idzie się nasłuchać o nierobach, sam kiedyś tam pracowałem i póki wykonuje się swoje to jest ok. Jak się ktoś (usunięte przez administratora) to zawsze dostaje po uszach.. Dziwi mnie cała sytuacja ponieważ pani Klaudia B. podobno osądziła kogoś o mobbing, a jakiś czas później pierw leci grupowy wyrzut na dwóch liderów, a chwile później pękają szyby jak wynika z komentarzy.. Jeżeli ktoś ma głowe i myśli to łatwo połączyć fakty...

@Klaudia. B

Wyszłaś, masz spokój... Ale jakimś trafem wracasz tutaj się udzielać? Chyba nie masz tego spokoju dziewczyno bo cały czas się udzielasz na temat P. Iwony, z którą już nawet nie pracujesz

@adam

Adamie z Twojej wypowiedzi wychodzi ze oskarżasz Mnie no niestety byłam w takiej sytuacji że raczej nie byłabym w stanie - w ogóle po co ja się tłumaczę? Po 2 Ja pracowałam za Ta panią ciągle i w tym jest problem bo ona albo rozmawiała sobie z koleżanką w mistrzowce albo leciała na nowa hale i obrabiała każdemu cztery litery... Nie chce nic mówić ale każdy miał z niej beke, ustawiacze, montażyści, wszyscy a teraz nagle udają jej znajomych... Nie obrażając nikogo, jest starą brzydka babą która własne życie ma (usunięte przez administratora) I musi popsuć je innym !!! Baba po pracy w handlu jest liderem? Nie dziwne... Dla Mnie bardzo! Wiadomo jak do tego doszła...

@Klaudia. B

Ty jesteś chora dziewczyno brak słów ile w Tobie nienawiści nie pracujesz juz w tej firmie a ciagle się udzielasz lecz się bo nie długo będzie za późno

Anonimowo

Klaudia nie przejmuj się napewno napisała to Pani Iwonka bo już ja boli że piszesz prawdę! Każdy ma prawo pisać co mu się podoba a wy zajmijcie sie sobą. A ja się zastanawiam jaką musisz miec cierpliwość że wytrzymałaś takie sytuację bo Ja po 3 miesiącach nie przedłużyłam umowy.

@Klaudia. B

tlumaczysz się bo nadufałaś te sytuacje... skoro już wyniosłaś pewnie słowa do internetu to sie teraz z nich tłumacz, a nie robisz sobie alibi i uciekasz.. to tylko pokazuje jak bardzo mieszasz w tym wszystkim Żadnych dowód tylko gadanie złej zwolnionej pracownicy.. A co do sytuacji to kobieta po handlu, a ty po niczym i musisz szukać roboty ciągle. beka, naucz się lepiej pracować. No i jak już rozmawiamy to niby w jaki sposób dokładnie Ci ta kobieta zniszczyła życie, wszystko sprowadzasz do ogółu. Podaj twarde dowody bo Twoje oskrażenia podlegają już pod wymiar sprawiedliwości..

@Anonimowo

Hehe każdy ma tu dużo do powiedzenia, ale nikt nawet swojego imienia nie użyje. Ja tez mogę napisać Kasia wyżej w "Imie" i sobie zrobić tutaj robić teatrzyk. Albo napisać 40-ści komentarzy na jedną ze stron i robić burde, rób dalej teatrzyk. Prawda jest taka, że sie chciało lesserować w pracy. A z tego co pamiętam to taki Lider ma więcej pracy niż ty na biednych maszynach... szczegolnie ze tacy jak ty kiedy sie (usunięte przez administratora) to dostaje lider. (zresztą jak w każdej pracy) Wiec idz Klaudio do nowej pracy tam niszcz reputacje brygadzistów. I żeby było jasne, nie bronie żadnej strony. Ale to wszystko śmierdzi podstępem

@Anonimowo

To nie pisała P Iwona jaka jest Iwona to każdy wie. Klaudia B moim zdaniem jest chorą osobą ,która ciagle udziela sie w tej firmie a juz w niej pracuje Piszac to wszystko i to co sie stalo z autem Iwony to na pewno jej sprawa Widzisz wszystkich i ich bledy a nie pomyslalas ze wina moze jest po Twojej stronie Klauduia B tym pisaniem przyznajesz sie do tego wszystkiego daj sobie spokój dziewczyno

@adam

Słuchaj gościu z tego co zauważyłam to Ty też tam już nie pracujesz, cały czas się podpisuje i nie mam z tym problemu, jak co nie którzy. A ty widzę nie jesteś w 100% szczery. Po 2 na ten temat mogę porozmawiać na żywo, a nie będę pisać tutaj. Wystarczy że wiedzą Ci co mają wiedzieć. CIEBIE (usunięte przez administratora)To! Do widzenia

@adam

Dobrze napisane ona już w nowej firmie gdzie pracuje miesza jeszcze trochę i tam poznają się na Klaudii B z nie taki pracownik nigdzie miejsca nie Zagrzeb raka młoda a już tyle firm zmieniła nie długo zabraknie dla niej pracy w Legnicy Ha ha

Z niej taki pracownik nigdzie miejsca nie zagrzeje taka mloda

@Klaudia. B

Te zdanie to tylko kolejny dowód na to,że coś ukrywasz. Winny się tłumaczy. A Ty tłumaczysz się częściej niż p. Iwona... która w dodatku chyba całą tą sprawą się nie przejmuje. Skoro możesz na żywo pogadać to dlaczego tego nie zrobiłaś? miałem mówić o spotkaniu sprawie face to face ale jesteś chyba zbyt arogancka,(stwierdzam to po twoich wywodach na forum publicznym) żeby rozmawiać z kimś normalnie i objaśnić swoje żale bo skończyło się to na anonimowym forum :) To też dużo świadczy bo większości forach należy się zweryfikować. Sugeruje głównie, że nie masz jaj (metafora gdybyś chciała kontratakować) bo lecisz się skarżyć po ludziach zamiast rozwiązać sprawę jak dorosły i opanowany człowiek. i małe ale..: ty też tam nie pracujesz hipokrytko... do widzenia mam ci powiedzieć?

@adam

Ludzie icie do psychiatry się leczyć co do Iwony każdy wie że to nierub jesteście (usunięte przez administratora)

Janusz

Nie dość że co 2 do konfident w tej firmie to jeszcze takie śmieci wypisujecie normalnie brak słów same przygłupy tu pracują

Edek z Krainy Kredek

A ta Klaudia o to jednym tylko. Jak stara zdarta płyta. No, kto słyszał ten wie hehehehe

Kto tak ładnie iwonie. M załatwił auto na parkingu haha tera się nauczy że pracowników się nie wykorzystuje i nie traktuje się jak szmaty nie jest mi jej szkoda bardzo dobrze i tak połowa zakładu jej nie lubi bo ma kose z większością pracowników w tej firmie albo jej syn narkus długuw narobił

Ciebie dziewczyno chyba nikt nigdy nie kochał że masz w sobie tyle nienawiści....żal mi ciebie

Oskar

Haha w końcu ktoś z nią pożondek zrobił i tak prawie nikt jej nie lubi

@pracownik

Nie dziewczyno tylko chłopaku jak coś

Miła osóbka

A ja się kochani moi nie zgadzam .Nie rozumiem po co te sprzeczki i utarczki slowne.Pracuje w tej cudownej firmie ładnych parę latek i spotkałam na swojej drodze wiele fantastycznych osób jak na przykład ten miły logistyk z tatuażem z pr 1.Nie dajcie się zwieść kilku niepochlebnymi komentarzom .Tu naprawdę jest warto pracować ????

@Miła osóbka

Zależy na jakim dziale bo napewno nie na F... Ani na wtryskarkach ani na montażu , KV bardzo dobry dział do pracy.

Wesoła
@Miła osóbka

A jak ten Logistyk ma na imię? :) bo tam w sumie kilku ich jest :)?

Mila osóbka
@Wesoła

Właśnie nie wiem jak ma na imię , ale ma wytatuowane nuty na ręce .

Pracowniczka
@Mila osóbka

Dziewczyny, chłopak ma Adaś na imię???? i swoją drogą, mega uprzejmy człowiek. Zawsze jak przychodzi do pracy to mówi dzień dobry, cześć, na przerwie wszystkim smacznego, kobiety w drzwiach przepuszcza i nigdy w sumie nie widziałam żeby się nie uśmiechał, bardzo otwarty człowiek i zawsze w oczy patrzy głęboko, aż się człowiek trochę peszy ????

Młoda
@Pracowniczka

I do tego przystojny

Monter

Ok kumam że kolega się wam podoba, a skoro tak jest to czego z nim nie pogadacie? Znam Adama, bardzo w porządku z niego gość, nie. Ma. Sie co wstydzić ????

Wesoła
@Młoda

Już wiem który to chłopak :D ogólnie to mega pozytywny gość, bardzo uprzejmy i pomocny, wszędzie go pełno :) Dobry człowiek :)

A ja słyszałam że wielką P Ewa wrucilam na montaż haha i dobrze niech pracuje a nie obgaduje innych i poniża teraz niech ją poniżają wice wersja dla niej z podwójną wdzięcznością takich ludzi nie powinno być w zakladzie

Justyna

Nie stety nie polecam tej pracy bo sama nie wyrabiam psychicznie dobrze ze to ostatnie dni w tej pracy a cze mu nie polecam przyjmijcie się to się dowiecie powiem tak napewno jest dyskryminacja i mobinng że strony 2 pań w tym zakładzie jeśli będziecie im wchodzić w 4 litery to może was polubią choć jak by nie było tych 2 pań to można pracować krutko nie polecam pracy na tą chwilę na zmianie u pani. Iwony i pani Ewy

@Justyna

Ja się też zwolniłam przez P Rękę brak słów co wyrabia z ludźmi

Jakub

Zarzut mobbingu brzmi poważnie. Zechcecie powiedzieć, jakie konkretnie niepokojące zachowania miały tam miejsce?

Filip
@Jakub

Mobinng jest owszem przez 2 panie Iwone i Ewe tylko 2 dwie osoby szarpią opinie tej firmy a czemu ich nie zwolnią bo są przyjęte po rodzinie i znajomości. Nie raz widziałem jak Iwona wysługiwała się innymi i jak się odzywał do innych a ile osub się zwolniło to nie wspomne

@Filip

Szkoda tylko że nikt się nie odezwał kiedy to zgłosiłam, sam dyrektor powiedział że wszyscy uważali że to tylko mały konflikt... A szkoda bo myślę że gdyby ktos sie odezwał było by inaczej!!! A tak ja musiałam zmienić prace a szkoda bo gdyby Iwony nie było to reszta brygady bardzo w porządku!!!

@Jakub

Mobbing był przez Iwone wykorzystywała ludzi oraz (usunięte przez administratora) odzywała się tak jak nie powinna do pracowników (usunięte przez administratora)

Jedna jest liderem a druga byla mistrzem a teraz jest zwykłym pracownikiem .(usunięte przez administratora)

Kokoszanel

Jednym słowem prostaczki na nie odpowiednim stanowisku, gratuluję Dyrekcji zakładu aby tak dalej to kiedyś będą musieli sami szukać roboty i poczują mobbing na własnej skórze

aaa

W tym zakładzie jest duży bardzo mobing przez pana (usunięte przez administratora)na swojej zmianie bo zwolnił już jedną pracownice z KV ta osoba zgłosi do organów ścigania o ten mobing psychiczny,i ten pan bardzo wulgarnie odzywa się do pracowników a pan kierownik działu KV nic z tym nie robi bo nie ma czasu wysłuchiwać pracowników jak zgłaszają do niego te sprawy.Jeśli pan dyrektor z tym nic nie robi to powinien zacząć się innteresować się tym co jego podwładni robią w tym zakładzie,tam się liczy tylko by zakład nie podłupad bo będą musieli go zamknąć tak to wygląda.Powiem strzeże nie polecam tego zakładu bo sam tam pracowałem i wiem jak tam jest nawet na dziale logistyki.

Man

Urzekła mnie twoja historia gości, zainwestuj w słownik ortograficzny

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica