Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

@Gustaw w takim razie jeśli znasz firmę Wezi-tec Sp. z o.o. to czy powiesz nam o dobrych stronach pracodawcy? @Zzz wszystko zależy od ludzi. W każdej pracy mogą się znaleźć różne osobowości. Czy rozmawiałeś o braku stabilności z pracodawcą może?

Gustaw

Nie muszę się zastanawiać bo znam firmę i wiem że są dobrzy.

kekelul

Ja podobnie jak przedmówca wyżej, z tym że myślę o stanowisku Lidera Logistyki Wewnętrznej, obecnie prowadzona jest rekrutacja. Interesuje mnie jak wygląda ta praca w rzeczywistości - bo paplanina w ogłoszeniu swoją drogą, a później życie swoja drogą. Krótko mówiąc - co robi taki lider logistyki?

łysy
@kekelul

Powinieneś się poważnie zastanowić nad decyzją o aplikowaniu na to stanowisko...

Zzz
@kekelul

Proponujè się zastanowić ostatni wytrzymał 3 miesiące a panoszył się jak kogut dużo krzyczał mało robił logistycy robią co chcą wiecznie się zmieniaja żadnej stabilności i w tym jest problem jeden dział a zrzucają robotę jeden na drugiego wielkie gówno jednym słowem proponuję głęboko się zastanowić

eks-lider
@Zzz

Szanowny Zzz Jeśli uważasz, że poradzisz sobie z tematem - co stoi na przeszkodzie byś zmierzył się z takim wyzwaniem? Jest to bardzo ( jeśli nie najbardziej) ,,niewdzięczne" stanowisko w tej firmie. Daj mi znać, a wrócę do firmy i publicznie Ci pogratuluję. z poważaniem Były lider logistyki wewnętrznej Przy okazji ( jako że gowork to forum, gdzie głównie dominują negatywne emocje), chciałbym pozdrowić wszystkich chłopaków z tego własnie działu.

Ochotnik

Słyszałem dobre opinie o Wezi-tec i jestem zainteresowany pracą logistyka w firmie. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji jaka jest atmosfera w firmie? Jakie wymagania stawia firma kandydatowi na początek? Czy macie pakiet socjalny lub coś innego?

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownik ;)

Pracuję już tu prawie 4 lata i na zarobki nie narzekam ;) Mało gdzie po takim okresie był bym w stanie tyle zarobić. PS. Nie wchodzę nikomu w d**ę tylko po prostu robię to co do mnie należy ;)

mariolka

kolo powyzej to wpis od naciagaczy z firmy, oni szukaja frajera do zasuwania za najnizsza, na awanse nie liczcie bo juz klika siedzie po znajomosci i sie nie ruszy szukaja uposledzonych za pol darmo bo sami sobie podwyzszyli pensje a kasa musi sie zgadzac na koniec nie dajcie sie wroib w to (usunięte przez administratora) ani mlody ani stary nic tak nie osiagnie, nie sluchajcie ze to dobra firma na poczatek bo tak nie jest, szkoda waszego czasu i mlodych lat, DOBRZANSKI -- chlopie chamski, toba sie zajma niedlugo organy panstwowe a kierownik bedzie za to odpowiadal wezitech = chamstwo , patologia na codzien, niskie place, okradanie ze wszystkiego, zmarnowane lata !!!

Kolo

Wezi-tec to spoko firma i słyszałem niejedną dobrą opinię o nich. Teraz jak tu pracuję to widzę, że dla dobrze pracujacych wszystko jest , natomiast obiboki maja ciagle pretensje o wszystko i stąd te opinie!!

Ponad 30 stopni na hali a dorosłe kobiety na montażu proszą o dodatkową przerwę. Ale wielka łaska od łaskawych mistrzyń. W zamian dostają dodatkową sobotę i nadgodziny...

Kv
@pracownik

Ja nie mogę, co rok ta sama paplanina. Zawsze tak było, jest i będzie. Zapraszamy na wtryskarki, tu jest o wiele chłodniej ???? i aż 2 przerwy.

Auś

Nie zgadzam się, że firma jest zła. Jest to fajny spokojny pracodawca a jeśli komus tu jest źle zawsze może odejść.

Olek

Firma nie ma prawie wcale nowych ofert pracy. Pewnie dobrze sie pracuje i ludzie nie szukają zmian.

A co nie ma ludzi do pracy czy na okres wakacji przyjmują i potem fru z firmy

Karol

Wszędzie jest tak, że nowi zarabiają jak się da najmniej, pokażą co potrafią i jest nadzieja na podwyżkę.

PIASIO66

A ile trwa okres próbny, normy akordowe do wyrobienie, jakaś premia frekwencyjna, nadgodziny bo na próbnym rozumiem goła pensja

Abcd

Przyjęcia są. Jakie pieniądze na montażu? Okres próbny najniższa krajowa. Potem akord ;) Im więcej zrobisz normy tym więcej premii dostaniesz ;)

PIASIO66

Hej hej są u was przyjęcia na produkcję i czy wiadomo jakie pieniądze oferują nowym osobą

---

Wezi -Tec oferuje najniższe podstawy na strefie- Zapraszamy:)

brrr
@---

Najniższe podstawy na montażu 1450 brutto

Waldi

Zawsze będzie rozłam między firmą a pracownikami na tle wysokości zarobków. W sumie firma jest dobra .

wezi-tec z siedzibą w Legnicy jest polskim zakładem produkcyjnym Grupy Weber. Utworzona w 2003 roku spółka-córka zatrudnia obecnie 500 pracowników. Piszę to w celu pokazania proporcji kilku wpisów negatywnych do ilości osób zatrudnionych, żeby nowi chętni nie rezygnowali.

@Marek

Napisz Marku,ile dyrektor daje podstawy a ludzie będą nadciągać drzwiami i oknami...

,,,

Karolinka, jakie Ty krótkie spódniczki nosisz na tych wtryskarkach.Czy to działa?

===
@,,,

Oj krótkie,krótkie ale jak się pracuje z mężczyznami a Karolcia wciąż panienka

robol

Witam, jak jest na stanowisku magazyniera (np. dowożenie i odbieranie komponentów z działu wtryskarek) ?

@robol

Zakład Wezi-Tec ma najniższe podstawy jeśli chodzi o strefę.

@pracownik

Wobec tego, gdzie jest najlepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica