Opinie o Kosmetyki Ava (Laboratorium Kosmetyczne Ava) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Kosmetyczne AVA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Zuza

Dziewczyny nie polecam tej firmy kierownik po chamsku traktuje pracowników wyzywa od (usunięte przez administratora) a szefowa na to pozwala przez niego odchodzą ludzie

@Zuza

Ile osób ostatnio odeszło w związku ze wspomnianymi przez Ciebie zachowaniami kierownika? I co z pozostałymi osobami, jak to się odbija na samopoczuciu pracujących tu osób, czy na ilości obowiązków, których nie ma komu wykonywać? No chyba, że szybko znajdują zastępstwo?

Czy w Laboratorium Kosmetyczne AVA poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Aro
@Adam

Piszesz, że nie płacą za nadgodziny. Masz na myśli, że w ogóle za pozostanie dłużej w pracy nie płacą, czy chodzi Ci o to, że nie płacą podwyższonej stawki godzinowej? I ile ta podstawowa stawka godzinowa tu w ogóle wynosi, że jak piszesz, brakuje rąk do pracy?

Aplikował ktoś w tym roku na handlowca? Na stronie piszą, że szukają na trzy województwa. Mnie to Śląsk by interesował. nie wiem czy zarobki bardzo się różnią w zależności od rejonu? Podacie jakieś średnie?

Hej, czy dalej niektórzy twierdzą, że może być trochę dużo (usunięte przez administratora) albo ze atmosfera jest jakaś gorsza? Z rok temu takie komentarze się pojawiały a ja jestem tu z oferta dla technologa. Tak się składa, że spełniam te wskazane wymogi, przekraczam te 2 lata doświadczenia i to grubo. Zastanawiam się czy wpłynie to na zwiększenie startowej stawki?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Dzień dobry @Pracodawca, Jakie są obecnie aktualne oferty pracy? Chciałabym aplikować, ale widzę, że np. ogłoszenie dotyczące stanowiska technologa jest nieaktualne, a nadal wisi na portalach

Specjalistka ds. zakupów nadal potrzebna? Chcę się upewnić, bo jak wchodze w ogloszenie, to jednak się pojawia informacja, że od 19 dni jest nieaktywne. A chciałam spytać Was ogółem, bo może ktoś pracował albo był na rozmowie, na jakim etapie informują o zarobkach, bo w ogłoszeniach to niestety bardzo ogólnikowo napisali. Trzeba na koniec czekać, żeby dostać tę informację?

AVA Nowy wpis

Dzień dobry, Ogłoszenie jest nadal aktualne. Serdecznie zapraszamy do aplikacji i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Laboratorium Kosmetycznego AVA

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Sylwia

Czy warto aplikować do firmy Ava jaka jest tam atmosfera jakieś dodatki premie

@Sylwia

Tak, ja także chce wiedzieć właśnie czy warto. młodszy technolog jak widać jest potrzebny, oferta jeszcze przez 2 tygodnie będzie wisieć, ale zastanawiam się czy już teraz rozmowy nie są przypadkiem prowadzone? Bo jeśli tak to możecie opisać jak przebiegają? I czy na tym stanowisku przysługują premie? nie widzę ich chyba w opisie

Ela

Pracowałam na tym stanowisku beznadziejna atmosfera dużo pracy (usunięte przez administratora)

Jaka jest umowa w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA? Wiecie, czy jako Przedstawiciel Handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Zuza

@Zuza

Grzesiek

Nie polecam tej firmy nie płacą za nadgodziny wyzysk pracowników

@Grzesiek

naprawdę? Nadgodziny to są dobrowolne, czy firma jakoś wymaga wyrabiania ich? Nie płacą, czyli może je innego dnia odebrać? Czy jakoś inaczej je rekompensują?

@Wiktoria

Pracuje 5lat i za nadgodziny nie płacą nie ma kiedy odebrać jest dużo pracy ale ludzi brakuje nikt nie chce pracować za te pieniądze wyzysk pracowników

Aro
@Adam

Michal

Przyjeżdżam z towarem do firmy Ava (usunięte przez administratora)magazynier nie chce sprawdzić mi towaru bo mówi że kręgosłup go boli to po co takiego lenia i pasożyty trzymać szefostwo nie wie co się tam wyprawia brodaty (usunięte przez administratora)chodzi jak by telewizory pod pachami nosił

czy warto aplikowac do tej firmy? Jak atmosfera? Mozna dostac stanowisko w R&D?

Robert
@Kandydat

Nie warto wyzysk pracowników atmosfera beznadziejna plotkarstwo obgadują w tej firmie żadnej kariery nie można zdobyć pieniądze śmieszne

@Robert

Nie da się zarobić tu kariery? W sensie, że nie można awansować? Jak jest wakat na lepszą posadę, to nie da sie awansować, tylko zatrudniają kogoś nowego?

Bożena

A ktoś powie coś o pracy przedstawiciela handlowego? Bo było właśnie ogłoszenie na taki etat , ale 3 miesiące temu i jestem ciekawa czy kogoś wybrali? Ta praca mobilna to jak dokładnie wygląda? Motywujący system premiowy brzmi zachęcająco, ale jakie to ma odzwierciedlenie w praktyce?

Wiktoria

Hej, ciekawie to brzmi. Ale jak właściwie traktuje, w sensie co takiego robi szefostwo? Chodzi o kwestie finansowe i niewywiązywanie się ze zobowiązań? Dajcie detale, bo to brzmi ogólnie.

Czy pensja w wysokości 5500 w mieście Całowanie jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Specjalista ds. Marketingu?

Potencjalny Kandydat

Też się zastanawiam. Ale z drugiej strony to firma niedaleko Warszawy i stanowisko specjalisty, wiec stawka nie powinna być niższa niż w Warszawie. Może ktoś mógłby potwierdzić?

Zainteresowana

Jakiś czas temu trafiłam na kosmetyki tej firmy i zainteresowała mnie dość niska cena i opis, który wiele obiecuje. Czy ktoś z pracowników może się podzielić opinią o produktach tej firmy? Warto je kupić, działają i mają dobre składy?

Abc

Fajna atmosfera, niezłe zarobki, świetny zespół

Def
@Abc

To chyba sama stara sobie taką opinię wystawiła. W pracy jest beznadziejnie plotkarska atmosfera.

odpowiedź
@Def

Kultura wypowiedzi godna podziwu, naprawdę. Tylko współczuć szefowi.

Czy w Laboratorium Kosmetyczne AVA występują paczki/bony świąteczne?

W przypadku świąt Bożego Narodzenia pracownicy otrzymują prezent od firmy.

Czy bhp jest w siedzibie firmy? Jest ono później przestrzegane ?

Larysa

Ta firma to PRL, czas się tam zatrzymał, właściciwcielka nie ma żadnego przygotowania z umiejętności miękkich i cech lidera. Przydałoby jej się trochę szkoleń.

Irina

Bardzo nieładnie i niekulturalnie szefowa traktuje ludzi.

Hbe

Laboratorium kosmetyczne AVA szczyci się że jego produkty są cyt."w zgodzie z naturą". Kupiłam w aptece internetowej mleczko do demakijażu o nazwie Bioalga z koenzymem Q10. Staram się używać kosmetyków naturalnych, które są zdrowe nie tylko dla mnie ale i dla środowiska. W składzie preparatu ani słowa o koenzymie Q10 ale za to mikroplastik acrylates/C10-30 Crosspolymer. I takie to są kosmetyki zgodne z naturą. Wstyd dla laboratorium.

Karolinka
@Hbe

W produktach jest pełno silikonów, parabenów, EDTA, SLS, SLES i pochodnych ropy naftowej. Po co piszą, że zgodne z natura? Robienie głupiego z klientów...

Tik tak

Kto tylko może to ucieka z tej firmy. Brak szacunku dla pracownika, ploty i wywyższanie się do codzienność, dziwne relacje. Nie polecam, szukajcie innej pracy u poważniejszych pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Laboratorium Kosmetyczne AVA?

Kandydaci do pracy w Laboratorium Kosmetyczne AVA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Laboratorium Kosmetyczne AVA