ROLF Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o ROLF Sp. z o.o.

M.A 2011-02-08 12:07:06
Co do pana dyrektora to może i masz rację , ale firma sama w sobie nie jest zła .Pracownik nie jest oszukiwany jak w innych firmach na zusie, warunki pracy bardzo dobre, płacą średnio.Moim zdaniem problem w tej firmie polega na tym, że prawie nikt nie umie jawnie powiedzieć jaki ma problem.A co się tyczy prezesa to naprawdę cieszcie się że jest taki a nie inny.
Rozmowa kwalifikacyjna 2011-06-07 19:50:24
Witam wszystkich Pracowników jak i byłych pracowników. W najbliższym czasie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną. Czy możecie mi poradzić na co zwrócić uwagę przy ew. rozmowie o warunki płacowe? Czy faktycznie nie ma żadnych premii? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
interesant 2012-07-17 14:56:31
Kolego napisz jak było na rozmowie , czy pracujesz w firmie ROLF i jakie były twoje wrażenia po wizycie w firmie.
Na jakie stanowisko aplikowałeś?
Cobretti 2013-06-14 09:22:18
Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.
Jak wywalczysz na początku tak będziesz miał. Bądż twardy na rozmowie i daj po sobie poznać że jesteś "uległy".
Tak a propo to kto teraz tam jest dyrektorem technicznym?
W dalszym ciągu ten kolo po ekonomi?
Cobretti 2013-06-14 09:24:45
Cobretti - 2013-06-14 09:22:18

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Tak a propo to kto teraz tam jest dyrektorem technicznym?

W dalszym ciągu ten kolo po ekonomi?
Soryy, miałem napisać nie daj po sobie poznać że jesteś uległy.
Choćby co się działo musisz mieć swoje zdanie i walczyć o nie .Jak poznają że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to już po tobie.
ja 2014-02-07 18:41:35
kuźwa 1600zł ????? no to (usunięte przez administratora)the boss sie ucieszy nastepny parobek do wyciśnięcia
krzysiek boss 2014-02-08 22:49:29
I jeszcze krzysiek ci pewnie tego nie zapłaci bo kasy nie ma, a jak już to w 5 ratach minimum. Zapomnijcie o tej firmie i tak niedługo padnie...
pr 2014-02-16 11:37:51
w tej firmie nie ma przyszlosci.Wypłaty ostatnio byly na raty, teraz nie wiadomo kiedy zaplaci zalegla. Specialnie jeszcze ci podsunie lojalke do podpisania zebys mu nie uciekł.(usunięte przez administratora)
ktoś 2014-02-24 08:31:12
To zapraszam do innej pracy i za jakiś czas sami ocenicie czy ROLF jest aż taki zły wszystkim pracownikom tej firmy wydaje się że są nie zastąpieni i mają wyjątkowe umiejętności manualne a prawda jest taka że mało kto tu coś potrafi robić a już nie wspomne o podejmowaniu decyzji związanych z pracą i tyczy się to głownie pracowników tz. administracyjnych żenada Jak nikt nie zrobi z tym porządku to nie wróżę tej firmie przyszłości. A jeszcze jedno produkcja nie może się opierać na kilku nie pewnych firmach musi być do tego jakaś masówa która będzie ciągła tą firmę no to Panie handlowiec do dzieła chyba już minął okres próbny wypadało by coś załatwić poszukać, w gogle pracy nie znajdziesz.
potencjalny pracownik 2014-03-07 22:49:50
Ja pracuję w firmie w której nie widziałem wypłaty od grudnia i chcę do was dołączyć,piszesz prawdę czy tylko piszesz bo miałeś zły dzień?
kolo 2014-03-08 22:39:53
Kolega wyżej chyba nigdy w prawdziwym (usunięte przez administratora) nie robił. Dyrektor jest jaki jest prezes też ale nikt nad pracownikami ze stoperem nie stoi i nie popędza. Fakt, że ostatnio jest nerwowo przez chwilowy brak kasy ale wszystko zdaje się pomału wracać do normy. A gdyby kierownictwo było takimi(usunięte przez administratora)to niektórzy już dawno powinni mieć po premii albo zostawać po godzinach za swoje partactwo.
gosc 2014-03-22 14:47:01
pomału wraca do normy ??? ale co??? kolejny tydzień bez wypłaty i wypłata na raty słyszałem.....
j.k 2014-06-03 20:13:21
To jest najbardziej porąbana firma w jakiej pracowałem!!! Szef to oszust i kombinator który nie liczy się z nikim i z niczym. Jeżeli myślicie że rolf to firma z przyszłością to się bardzo mylicie!!!
Szczęśliwy 2014-08-11 22:28:41
Gloria gloria1!!!!!!!!!!!!!!! Panie Prezesie wielki szacun, bez Pana Dyrektora mamy szanse utrzymać się na powierzchni.
Masix 2015-01-30 15:02:07
ROLF oferuje całkiem bogate rozwiązania cięcia laserowego, spawania, gięcia czy wycinania. Obecnie poszukują tylko technologa obróbki skrawaniem. Na tak zaawansowane stanowisko mogą zdecydować się osoby posiadające wyższe wykształcenie i odpowiednie doświadczenie. Ciekawe tylko jakie firma stwarza możliwości rozwoju.
marekd 2015-02-21 21:34:32
Z tego co widzę na ich stronie poszukują pracowników na 4 stanowiska. Myślicie, że warto aplikować?
Rrrr 2015-12-18 21:11:25
O ile współpracownicy jak i kadra kierownicza są w porządku, to prezes tej firmy to jakaś tragedia... Dzisiaj zorganizował wigilię firmową, na którą zaprosił tylko pracowników biurowych, a fizycznym rzuci pewnie w poniedziałek resztki na stół i jakieś stare pierniki z wyprzedaży i tak jest od wielu lat, w innych firmach nigdy z takim chamstwem się nie spotkałem. Prezes tej firmy jest na tyle chamski, że ciężko mu odpowiedzieć na zwykłe "dzień dobry", a podanie ręki chyba traktuje jako zaszczyt dla pracownika :D
Krzych 2016-02-21 21:53:46
Akurat na operatora lasera możesz tam startować jeśli jest etat bez rysunku, nic sam nie programujesz tylko guziki wciskasz, nawet małpa to opanuje w 2 dni ;)
nick 2016-03-04 20:07:24
Witam czy warto aplikowac cv do Rolfa na produkcje na operatora cnc lub slusarza ? I Jaka atmosfera panuje we firmie. Pozdrawiam
nick 2016-03-05 10:04:53
Dzięki za odpowiedz maksoo.Wysle cv i się okaże. Ostatnio firma poszukuje pracowników na portalach o prace . Pozdrawiam
mexx 2016-03-05 22:57:30
Firma sama w sobie nie jest zła i atmosfera jest ok
melo 2016-03-19 19:47:56
Firma i atmosfera jest ok. Nie jest idealnie, ale są dużo, dużo gorsze firmy. Przeważnie najgłośniej narzekają ci, którzy nic nie umieją i nie chce im się pracować.
mexx 2016-03-22 14:05:21
@maks na poczatek umowa na okres próbny. Pozdrawiam
neon 2016-03-29 22:46:28
Witam. Czy ktoś wie czy w Rolfie szukają pracowników na produkcje? Pozdrawiam
rol 2016-05-09 11:32:12
Reg@ jakby szukali na produkcje to by zapraszali na rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy.
gkl 2016-06-14 18:27:33
Witam wie może ktoś dlaczego firma nie poszukuje operatorów maszyn ani ślusarzy do pracy ?
HANS 2016-09-07 19:58:35
Nie proponuje wiazac sie z ta niby firma jak sie zwa.Zwykli naciagacze mnie porobili na niezla kase.Ale wybor nalezy do was.NIE POLECAM
misiek 2016-09-08 11:49:13
Ciekawi mnie czy w niedługim czasie jest szansa na to, żeby pokazało się ogłoszenie na regionalnego kierownika sprzedaży, wiecie coś na ten temat? Wiadomo że na zarobki nie można narzekać bo sa premie do tego.
Zostaw swoją opinię o ROLF Sp. z o.o. - Szamotuły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROLF Sp. z o.o.