KFC

Opinie o KFC

anonim 2008-11-27 11:22:59
Słowa kojarzące się z KFC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobrą. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w KFC:
Najbardziej nie podobało mi się w KFC:
xyz 2016-08-05 01:31:26
Praca ogólnie ok, ale musiałam zrezygnować, bo miałam problemy z utrzymaniem się (6,50 zł/h). Bardzo fajna atmosfera, spoko ludzie, pieniądze na czas, nigdy nie było problemu z wolnym, każdy dzień jaki wpisałam w grafik miałam wolny. Fajna opcja z posiłkami pracowniczymi, w restauracji, w której pracowałam mogliśmy brać do domu to, co zostało po zamknięciu. Minusem była zetka (ostatnia zmiana), bo zdarzało się, że wychodziłam o 2 w nocy. Duży plus do zniżka do wszystkich restauracji AmRest. Generalnie da się też awansować (większość osób, z którymi zaczynałam pracować jest teraz na wyższych stanowiskach). Polecam jako sposób na dorobienie albo dla wytrwałych ;)
tomek 2016-08-05 09:57:25
Zastępca Kierownika Restauracji KFC we Wrocławiu teraz jest potrzebny no i zastnawiam się jak to wygląda w praktyce wszystko.. dajcie znac może czy rzeczywiście tutaj się dobrze zarobi.
Zostaw swoją opinię o KFC - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KFC