Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Ed

Praca jak praca ale atmosfera toksyczna i nie do zniesienia. Szef to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale o tym wszyscy wiedzą nie od dziś. Jego godnym następcą jest kierowniczka działu handlowego Pani W. Wredna, opryskliwa, drąca się na wszystkich. Nieprzyjemna dla klientów, uważa się za najmadrzejszą i najwspanialszą. Praca z nią to katorga i "dzięki " niej firma pozbyła się kilku sensownych pracowników. Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy.

Tom
@Ed

W trakcie pracy w Rybhandzie pieniądze z wypłaty były ZAWSZE na czas, nigdy żadnego poślizgu więc nie rozumiem tego komentarza. Szef co prawda porywczy, ale z tego co wiem po kilku udarach - myślę, że nie powinno się go oceniać aż tak surowo biorąc pod uwagę jego stan zdrowia. Jeśli komuś nie odpowiada może się zwolnić, jest jednak grupa stałych, wieloletnich pracowników, którzy pracują i dobrze się mają.

@Ed

Właściciela poznałem dużo lat temu, kiedy jeszcze miał firmę na ul. Polnej. To, co już wtedy wyrabiał, budziło grozę. Nie wiedziałem czy kontynuować zakupy, czy uciekać stamtąd. Współczuję jego pracownikom :(

Klientka

Czy wróci któraś z poprzednich pań bo obecnie w sklepie jest bardzo nieprzyjemne i brudno...przestalam robić tam zakupy

ktos
@Klientka

raczej nie wrócą bo już tam nie pracują albo są na wychowawczym

Produkcyjna

A mi się tam praca podoba pieniaszki na czas szef tesz jest w pozadku i nie wiem dlaczego wy macie problem do tej firmy trzeba pracować wszedzie czy się komuś podoba czy nie wszedzie na produkcji jest cieszko ale nie ma pracy gdzie jest nie cieszko ważne ze mam za co wykarmic dzieci i rachunki zapłacić. Tylko pani z biora co odeszła natalia miernik troche pani wyniosla i bardzo nieupszejma smiala się z ludzi na produkcji nie polecam ten pani.

Pracownica produkcji
@Produkcyjna

Mi tez praca odpowiada krytykują tylko ci którzy oczekuja posady za biurkiem płatnej 10 tys miesiecznie

Produkcyjna

taka prawda p. natalio pszepraszam

Anut

Bardzo duzo osób odchodzi z tej pracy tylko i wyłacznie przez jedna Panią z działu handlowego jest bardzo nie miła , poniza ludzi była tam killa dni po jednym dniu z tą Pania wiedziałam że za kilka dni mnie tam nie bedzie. Moze szefostwo powinno sie zastanowić dlaczego ludzie tak często sie zmieniają i coś zrobić z tą Panią bo ona mysli że jej wszystko wolno.

kiedyś pracowałem
@Anut

Donoszenie nie jest najgorszym co może spotkać człowieka w Rybhandzie. Znacznie gorsze jest to,że starzy pracownicy potrafią się tak zeszmacić i zeznawać w obliczu przełożonych to co oni sobie życzą. To firma ludzi bez krzty godności i honoru. W zasadzie rotacja dotyczy ludzi normalnych...

@kiedyś pracowałem

Z tego co napisałeś wynika, że pracownicy RYBHAND nie są zbyt dobrze traktowani. Mógłbyś opisać konkretne sytuacje? Podaj jakiś przykład, jeśli możesz.

Krystyna
@Edyta

Edytka przestań wypytywać i lecieć w ch*** sama sralas przed szefem jak poszlas na zwolnienie bo chciał cię wyrzucić i wyzwał od najgorszych a teraz pytania zadajesz. Po co zadajesz jak dobrze wiesz jak jest. Ogarnij dzban

Mary
@Edyta

Nie polecam pracy w dziale handlowym jest tam bardzo,,przemiła Pani E.." Potrafi kazda nowa osobe zniechęcic do pracy po paru minutach nie dosc zs wulgarna jakby ktos jej zabił pół godziny to nie musu nic mówić po jej spojrzeniu kazdy ma dosc... Byłam tam tydzień i nie zyczď nikomu tam pracować a napewno nie z tą Panią.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zapomnij, ze dostaniesz umowę od pierwszych dni pracy. Ja byłem kilka dni to ani umowy ani badań do książeczki. Lepiej tam nie idź. (usunięte przez administratora) Zapomnij, ze dostaniesz wynagrodzenie na czas. (usunięte przez administratora) Jak chcesz spać spokojnie w nocy to lepiej poszukaj sobie czegoś innego. Okulary za 3 tys kupują do gier kupują a jak ma dać pracownikowi więcej to on nigdy nie ma.

Raczej tak. Pracuję tam i nie spotkałam się z tym, by ktoś pracował bez umowy. Przynajmniej ja nie słyszałam o takiej sytuacji. Wypłatę też dostaję na czas.

Tomasz

Czytając opinie o firmie widac ze pracowali tam (usunięte przez administratora). I próbują zniechęcić do pracy . Pracuje tam od jakiegoś czasu i zlego slowa nie powiem .

gc
@Tomasz

takich jak ty tam potrzebują

Yhmm

Wkoncu wyszło na jaw jakie tam są ryby.

nołnejm
@Yhmm

cziżby przeterminowane ?

Klient

Zakupy w sklepie też porażka bałagan ryba leży w kartonach na podłodze kolejka na cały sklep

Były magazynier

Jaka jest tam praca? Idealna... Pod warunkiem ze tolerujesz wyzwiska szefa, potrącenia z wypłaty bez żadnego powodu(PIP pomógł mi odzyskać pieniądze-polecam wszystkim których też to doświadczyło), nienormowany czas pracy... Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników a obecnym życzę więcej odwagi na zmianę pracy...

@Były magazynier

Z tego co piszesz o pracy w RYBHAND S.J. wychodzi, że atmosfera pozostawia wiele do życzenia. A zgłaszałeś gdzieś to zachowanie szefa? Może to by pomogło.

Były magazynier
@Edyta

A komu można było to zgłosić..? Kierowniczka oddziału dobrze o tym wiedziała ale nic z tym nie robiła-bo i w sumie co mogła zrobić...? Wszyscy tam boją się właściciela firmy jak ognia...Jednak znajdują się odważni i przerywają to pasmo obelg i poniżań-odchodząc z tej firmy.

@Były magazynier

To co piszesz nie zachęca do zatrudnienia się w RYBHAND. Rozumiem, że zarząd nie jest zbyt otwarty na propozycje zmian i uwagi pracowników. A czy motywują jakoś ludzi do pracy?

@Edyta

Motywują oczywiście...Żeby odejść stamtąd..

Jonasz

Jeśli dobrze ludziom się pracuje to nie ma chętnych żeby tu zaglądać, ja polecam pracę!

Hors

Jak wygląda praca kierowców kat b Jarocin?

BORAD

Pracowałem i nie mogę narzekać na zarobki.Jeżeli ktoś chciał pracować to zostawał nagrodzony uczciwą płacą.Niestety ze względu na chorobę musiałem zrezygnować z pracy pomimo że dojeżdżałem 30 km do Jarocina.

@BORAD

A co to znaczy premia

@BORAD

Mam nadzieję, że u Ciebie już wszystko OK! Trzymam kciuki za twój powrót do zdrowia. Czy jeszcze coś oprócz zarobków jest ważne odnotowania w kontekście pracy w RYBHAND? Ciekawi mnie, jak wygląda na przykład kwestia dodatków socjalnych w firmie.

Związany.
@Edyta

Ty to na jakiegoś bota wyglądasz , a przynajmniej Twoje posty. Jak wygląda obecna płaca w firmie rybchand ? Podstawa czyli najniższa krajowa ustalona na dzień 1.01.2019 + tu UWAGA : premia do 300 zł ale pod warunkiem , że w danym okresie miesięcznym nie będzie zwolnienia lekarskiego :D czyli dalej najniższa krajowa bo ważne są dwa słowa : do 300 zł i bez L4. Wyrazy uznania dla ostatnich pracowników tej firmy , która za główny swój cel obiera wyzysk pracowników. Nie na darmo zostaje się rekinem biznesu ;)

były hahahaha
@Związany.

o jakim zwolnieniu mowa tam nikt nie może zachorować

Związany.
@były hahahaha

Nie może zachorować ? Przecież nie zwolni ostatnich pracowników ;)

Maria
@Edyta

Skoro tak już Pani wzmaga dyskusje na temat Rybhandu, gdzie mogą się wypowiedzieć pracownicy firmy GOWORK o pracy w tej spółce??? hahha

Nie polecam tam pracować na święta nawet karpia nie dostaniesz a gdzie premie

Umum

Karpia to można w tej firmie strzelić jak się premię dostanie.

Klient

Nie polecam zakupów w sklepach firmowych

Jestem byłym pracownikiem

Powiem tak że co roku był problem z pracownikami na sezon wystarczy popatrzeć ile osób z firmy odeszło w tym roku to chyba daje do myślenia dlaczego odchodzą bo jak by było tak dobrze to nie odchodzili

@Jestem byłym pracownikiem

Ciekawe, czy pracodawca w jakiś sposób podejmuje rozmowę na ten temat z pracownikami - wiesz coś może na ten temat? Czy raczej te większe odejścia przechodzą w RYBHAND bez większego "echa"? Ciekawi mnie, czy długo byłeś związany z tym pracodawcą.

Jestem byłym pracownikiem

Trochę czasu było

Były2
@Jestem byłym pracownikiem

Popieram w 10% Na każdym kroku potrącenia,wyzwiska ze strony prezesa.... Jeszcze niedawno tam pracowałem...Zwolniłem się bo zaczęło być co=raz gorzej i tego nie żałuję. Mam prace podobnie płatną ale nie ma mowy o jakimkolwiek zachowaniu które spotkało mnie ze strony p.Trzcielińskiego. Każdemu odradzam pracę w tej firmie...

@Były2

Fakt faktem, że takie sytuacje raczej nie powinny się zdarzać w firmie. Może warto by było na ten temat jakoś porozmawiać? Czy podejmowane były takie próby w RYBHAND? Wspominasz nieco o zarobkach w tej firmie, ale brakuje mi konkretów - na jakim poziomie się one plasują?

R jak Rybhand
@Edyta

Widzę ,że Pani "Edyta" bardzo się uparła na tą firmę. Jaki to sens, skoro tyle tu piszą, że źle... że niedobrze...

niezadowolona

Masakra, a nie praca. Brak szacunku. Wyzysk i marna pensja. Chamskie szefostwo. Pracuję, nie polecam. Po miesiącu mam już dość, nigdy więcej w tej firmie, przynajmniej z takim zarządem. Żałuję dnia, w którym tu przyszłam. Unikajcie tego miejsca. Nie ważne, czy to będzie praca biurowa, czy na produkcji.

Były

Sezon się zaczyna a rak do pracy nima

@Były

Wnoszę po Twoim nicku, że nie jesteś już związany z firmą RYBHAND, a jednak wygląda na to, że jesteś dość dobrze zorientowany w jej sprawach. Skąd taka pewność, że nie ma osób chętnych do pracy w niej? Skoro pracowałeś w RYBHAND, to napisz proszę kilka słów o zasadach pracy w tym miejscu.

też były
@Były

A dziwisz się ??? Na chleb można zarobić poza Rybhandem i to bez potrąceń.

też były
@Edyta

Ludzie niechętnie piszą o tym w obawie o zemstę. Jest więcej byłych niż obecnych. Spróbuj zgadnąć skąd taka wielka rotacja ? Czy to tylko wina pracowników ?

Edyta

@Byly, a napiszesz coś więcej, może jakieś szczegóły? Dość ogólnie napisałeś, niewiele to nam mówi. Czy praca w RYBHAND jest rozwojowa i satysfakcjonująca? Jestem ciekawa, czy ten pracodawca stawia na aktywny rozwój i szkolenia swoich pracowników.

Byly

Za moich czasów było w miarę dobrze

Edyta

@Byly, widzę, że pomimo tego, że nie pracujesz już w RYBHAND, to jesteś żywo zainteresowany sytuacją firmy. Możesz napisać, jak wyglądała praca w niej, kiedy byłeś z nią związany? Może później odpowie ktoś z obecnych pracowników firmy i zobaczymy, czy w firmie zaszły jakieś istotne zmiany na przestrzeni tego czasu. Zachęcam do wypowiedzi!

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.